Zolang je geen zelfvertrouwen hebt zijn ze ook zo weer weg.quote:Op zondag 17 november 2013 10:09 schreef GroningseGast het volgende:
[..]
Ik heb nooit echt zelfvertrouwen gehad, maar sinds ik een beest ben krijg ik veel aandacht van vrouwen.
weetje hoeveel kcal je verbrand als je gewoon met de compounds begintquote:Op zondag 17 november 2013 08:58 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Gozer dat heb ik al duizend keer gedaan. Ik kom op de een of andere manier gewoon extreem snel aan. Als ik nu 2 keer zo veel calorien ga eten, eet ik meer dan toen ik dikkie was...
Dat kan niet. Je wordt ook niet sterker. Hooguit 'beginners gains', maar daarna ... niets.quote:Op zondag 17 november 2013 09:54 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dat dus. Ik begrijp niet hoe ze hier kunnen zeggen dat je spieren kan kweken met een calorie tekort.b
En?quote:Op zondag 17 november 2013 10:09 schreef GroningseGast het volgende:
[..]
Ik heb nooit echt zelfvertrouwen gehad, maar sinds ik een beest ben krijg ik veel aandacht van vrouwen.
Ideaal dusquote:Op zondag 17 november 2013 10:12 schreef P8 het volgende:
[..]
Zolang je geen zelfvertrouwen hebt zijn ze ook zo weer weg.
Hoe kom je daar bij? Ik train hard omdat het voor mij een uitlaatklep is en ik steeds weer zwaardere gewichten wil gebruiken niet om mogelijk indruk te maken op vrouwen, het is alleen mooi meegenomen dat bepaalde vrouwen het erg aantrekkelijk vinden..quote:Op zondag 17 november 2013 10:23 schreef netflanders het volgende:
[..]
En?Ik begrijp dat niet. Jullie werken zo hard om onze aandacht te trekken. Laat die wijven eens moeite doen in plaats van dat jullie allemaal met elkaar concurreren om het prachtigste pauwtje te zijn.
Als je zelfvertrouwen afhangt van de aandacht die je van van vrouwen krijgt, is het triest met je gesteld. Hoe mega-gespierd je ook bent.
Alsof je weet waar je het over hebtquote:Op zondag 17 november 2013 10:23 schreef netflanders het volgende:
[..]
En?Ik begrijp dat niet. Jullie werken zo hard om onze aandacht te trekken. Laat die wijven eens moeite doen in plaats van dat jullie allemaal met elkaar concurreren om het prachtigste pauwtje te zijn.
Als je zelfvertrouwen afhangt van de aandacht die je van van vrouwen krijgt, is het triest met je gesteld. Hoe mega-gespierd je ook bent.
Dit! TS lees dit!quote:Op zondag 17 november 2013 08:54 schreef GroningseGast het volgende:
Op deze manier ga je je stofwisseling verneuken en zul je altijd blijven jojoen
Je stofwisseling gaat echt niet ineens kapot.quote:
Nee, maar je metabolisme gaat wel op het noodprogramma lopen als je zo weinig eet. Eerste weken gaat wel, maar na 4-6 weken is de rek eruit en gaat het ten koste van je denkvermogen, herstelvermogen en incasseringsvermogen (zowel mentaal als fysiek). Grotere kans op ziek worden, dof haar, broze nagels, potentiële problemen met gebrek aan noodzakelijke voedingsstoffen (zoals vitamines). Geeft niet, want je valt wel lekker af - zolang dat je obsessie is gewoon door gaanquote:Op zondag 17 november 2013 10:58 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Je stofwisseling gaat echt niet ineens kapot.
Dat dus inderdaad wel. Het is fucking zuur om gewoon letterlijk precies even veel te bewegen en precies even veel te eten als een ander, maar in de tussentijd enorm aan te komen.quote:Op zondag 17 november 2013 10:12 schreef spiritusbus het volgende:
Ik knaag bijna 4000 kcal per dag.
Arme ts
Het bestaat niet. Ik dacht precies het zelfde als jij en ja, lichaamstype en aanleg maken wel degelijk uit - maar het maakt nog veel meer uit WAARUIT die 4.000kcal bestaan.quote:Op zondag 17 november 2013 11:03 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Dat dus inderdaad wel. Het is fucking zuur om gewoon letterlijk precies even veel te bewegen en precies even veel te eten als een ander, maar in de tussentijd enorm aan te komen.
Ik zorg er wel voor dat ik de belangrijke voedingsstoffen binnen krijg. Maar geef toe. Zodra je te weinig zou eten, zou je lichaam ook een duidelijk honger signaal geven. Op dit moment krijg ik alleen maar minder honger.quote:Op zondag 17 november 2013 11:03 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Nee, maar je metabolisme gaat wel op het noodprogramma lopen als je zo weinig eet. Eerste weken gaat wel, maar na 4-6 weken is de rek eruit en gaat het ten koste van je denkvermogen, herstelvermogen en incasseringsvermogen (zowel mentaal als fysiek). Grotere kans op ziek worden, dof haar, broze nagels, potentiële problemen met gebrek aan noodzakelijke voedingsstoffen (zoals vitamines). Geeft niet, want je valt wel lekker af - zolang dat je obsessie is gewoon door gaan
Bro science enzo. Ga eens nadenken. Je lichaam heeft een bepaalde hoeveelheid energie nodig om te functioneren. Krijgt het te weinig dan gaat het vet reserves aanspreken en verlies je dus gewicht.quote:Op zondag 17 november 2013 11:05 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Het bestaat niet. Ik dacht precies het zelfde als jij en ja, lichaamstype en aanleg maken wel degelijk uit - maar het maakt nog veel meer uit WAARUIT die 4.000kcal bestaan.
Ik begon met 1700kcal en viel moeilijk af, nu na 5-6 maanden sport en andere levens- en voedingsstijl eet ik 3.000-3.400 kcal per dag om niet af te vallen. Heerlijk! Ik kan niet ALLES eten, maar wel VEEL van goede dingen voor mijn lichaamAls mensen zich toch eens zouden verdiepen in de materie..
quote:Op zondag 17 november 2013 11:13 schreef Roadtrip het volgende:
[..]
Ik zorg er wel voor dat ik de belangrijke voedingsstoffen binnen krijg. Maar geef toe. Zodra je te weinig zou eten, zou je lichaam ook een duidelijk honger signaal geven. Op dit moment krijg ik alleen maar minder honger.
quote:Bro science enzo. Ga eens nadenken. Je lichaam heeft een bepaalde hoeveelheid energie nodig om te functioneren. Krijgt het te weinig dan gaat het vet reserves aanspreken en verlies je dus gewicht.
Groene stroom zorgt er toch ook niet voor dat je computer sneller wordt...
Verdiepen in de materie doe ik zeker.
http://mobile.reuters.com/article/idUSTRE80S0PF20120130?irpc=932
Daarnaast kan het bizar veel redenen hebben dat je meer bent gaan eten. Ook is er een verschil tussen gewicht verliezen en onderhouden.
Als je niet eet heeft krachttraining verder ook weinig zin.quote:
Sommige mensen willen het gewoon niet horenquote:Op zondag 17 november 2013 11:33 schreef DomineeGremdaat het volgende:
[..]
Als je niet eet heeft krachttraining verder ook weinig zin.
quote:Op zondag 17 november 2013 09:50 schreef Roadtrip het volgende:
Dan kweek je dus ook niet efficient spieren en val je tegelijkertijd ook niet efficient af.
Uiteindelijk is het sneller om eerst af te vallen en dan te bulken dan om het allebei tegelijk te proberen.
Ideaal dus, aangezien je klacht is dat je teveel afvalt. Dat geef je zelf al aan. Klacht opgelost.quote:Op zondag 17 november 2013 08:47 schreef Roadtrip het volgende:
Ik val nu veel te snel af. Het is fucking bizar.
Klacht: ik val te snel af en moet nu extra naar de sportschool spieren kweken om niet zo te eindigen:
Weet je hoeveel kcal spieren extra verbruiken per dag? 1 kilo spier verbruikt 15 kcal meer. Met andere woorden; dat is dus gewoon te verwaarlozen. Tenzij je minstens 10 kilo spierweefsel hebt ontwikkelt, maar daar is de gemiddelde persoon (niet aan de juice) minstens een jaar/anderhalf mee bezig. De meeste mensen zijn dan allang opgehouden. Zeker voor vrouwen speelt dit geen rol ook al zeggen ze dat wel altijd tegen zichzelf. ''Hihi, kilo aangekomen, zal wel spier zijn''quote:Op zondag 17 november 2013 10:17 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Dat kan niet. Je wordt ook niet sterker. Hooguit 'beginners gains', maar daarna ... niets.
Maakt het niet per se slecht om te doen, door krachttraining te doen als je afvalt motiveer je je lichaam je spieren te houden.
Het is en blijft al oude eenvoudige wiskunde van optellen en aftrekken (haha hij zei aftrekken).
+ 10 kcal
- 5 onderhoud
- 3 sport
- 2 herstel
= 0 voor spieropbouw.
Dus als je spieropbouw wilt hebben, moet je goed eten, boven onderhoud + sport + herstel. Dat is dan voor een man in ieder geval 2500 + sport + herstel. Vrouw 2000 + sport + herstel. Als je 500-1000kcal per dag eet dan gaat je vet er aan, gaan je spieren er aan en val je dus qua gewicht af.
Ik geloof per definitie niet in dit soort crash dieeten omdat ik vaak genoeg zelf 5-10+ kg ben afgevallen en weer aangekomen. Beter leer je jezelf een andere levensstijl aan, waar sport een vaste routine wordt en je structureel onderhoud + sport + herstel eet of iets er onder als je wat af wilt vallen. Als je dan ook nog spieren aan komt dan wordt je onderhoud hoger - hoe meer je namelijk af valt en hoe minder spieren je hebt, hoe lager je onderhoud wordt en hoe minder je moet eten om nog meer af te vallen. Daarbij kun je je afvragen of je gewoon mager echt mooi vindt, of dat je nog wat spieren wilt behouden om je kleding mee te vullen![]()
Enfin, er is geen makkelijke weg - het is gewoon een kwestie van goed eten, eten tellen en sporten.
quote:Op zondag 17 november 2013 12:08 schreef Greyson het volgende:
De starter van dit topic blijft adviezen negeren, getuigt niet van intelligentie en naïever kan hij niet zijn.
Dit topic kan net zo goed op slot. We vinden TS over paar maand vel over been naast een laptop met dit topique.
Dat is een goed advies. Een advies gemaakt door een ingelezen intelligent mens.quote:Op zondag 17 november 2013 11:53 schreef Kiid het volgende:
[..]
Weet je hoeveel kcal spieren extra verbruiken per dag? 1 kilo spier verbruikt 15 kcal meer. Met andere woorden; dat is dus gewoon te verwaarlozen. Tenzij je minstens 10 kilo spierweefsel hebt ontwikkelt, maar daar is de gemiddelde persoon (niet aan de juice) minstens een jaar/anderhalf mee bezig. De meeste mensen zijn dan allang opgehouden. Zeker voor vrouwen speelt dit geen rol ook al zeggen ze dat wel altijd tegen zichzelf. ''Hihi, kilo aangekomen, zal wel spier zijn''![]()
Je moet ''noobie gains'' trouwens niet onderschatten. Toen ik net begon met fitness was ik erg zwak. Ergste was nog wel dat ik nauwelijks kracht in mijn schouders had. Chest press ging van 16 kilo p/d naar 36 kilo p/d en shoulder press (isolation) van 21 kilo (kon 21 reps niet halen) naar 105 kilo (8x3) om twee voorbeelden te geven. En dat waren dan de noobie gains aangezien ik gedurende die 6 maanden misschien 2/3 dagen in de surplus heb gezeten (cheat days)
Je moet alleen dan wel frequent trainen, iedere keer jezelf verbeteren en uiteraard zorgen voor genoeg vet/eiwit/koolhy. En niet 1 of andere bro-split doen omdat je spieren zogenaamd lang moeten herstellen. 48 uur is genoeg en al helemaal als je nog met kindergewichten 'speelt'.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |