jammer weer van gangnamquote:Op zondag 17 november 2013 11:14 schreef Toekito het volgende:
[..]
wombats, Lennon, Queen, Rowwen Heze en Gangnam natuurlijk!
Onder het mom dat de heren dan iets moois hebben om naar te kijken bij wat mindere nummers? Ik mis dan alleen de vrouwvriendelijke variant van Lauraquote:Op zondag 17 november 2013 11:08 schreef ranja het volgende:
Ik heb geloof ik gemist waarom Laura in de OP staat
want? Muziekgeschiedenis in wording. Zoals wij nu over sommige nummers van Lennon praten als held praten onze kinderen ooit over gangnam.quote:
Sorry, dat is nu eenmaal verschil in smaak. Ik vind het echt nietsquote:Op zondag 17 november 2013 11:18 schreef Toekito het volgende:
[..]
want? Muziekgeschiedenis in wording. Zoals wij nu over sommige nummers van Lennon praten als held praten onze kinderen ooit over gangnam.
het is de leeftijd wellicht Olga. Vroeger had ik een tyfushekel aan Queen maar de laatste jaren vind ik het pas goed.quote:Op zondag 17 november 2013 11:25 schreef Olga het volgende:
[..]
Sorry, dat is nu eenmaal verschil in smaak. Ik vind het echt niets
Er is nog hoop voor je dusquote:Op zondag 17 november 2013 11:31 schreef Toekito het volgende:
[..]
het is de leeftijd wellicht Olga. Vroeger had ik een tyfushekel aan Queen maar de laatste jaren vind ik het pas goed.
Dan ben ik maar opgegeven.quote:Op zondag 17 november 2013 11:33 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Als je Queen goed vindt ben je al praktisch opgegeven. Bestel maar vast een kist
Phil was dan ook beter in de jaren tachtig vind ikquote:Op zondag 17 november 2013 11:47 schreef FritsFlits het volgende:
Hoorde net toevallig Phil Collins tijdens het douchen. Can't Stop Loving You... Wat een verschrikkelijk nummer is dat toch. Dan neem je jezelf niet meer serieus als je je eigen nummer, You'll Be In My Heart, bijna kopieert.
Zeker. In The Air Tonight is eng mooiquote:Op zondag 17 november 2013 11:57 schreef Olga het volgende:
[..]
Phil was dan ook beter in de jaren tachtig vind ik
Absoluutquote:Op zondag 17 november 2013 11:59 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Zeker. In The Air Tonight is eng mooi
Ik kan het ook echt niet aanhorenquote:Op zondag 17 november 2013 12:10 schreef Moody het volgende:
[..]
Begin en half jaren '70 was hij op zijn best, als drummer. Hij moet niet gaan zingen, dan haak ik af.
Hij zelf ook nietquote:Op zondag 17 november 2013 12:13 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik kan het ook echt niet aanhoren
quote:I can't dance, i can't sing
I'm just standing here selling everything.
quote:Op zondag 17 november 2013 12:17 schreef djkoelkast het volgende:
Drummers moeten niet zingen. Henny Huisman is daar een levend voorbeeld van.
Dat zulke muziek bestaat is al eng, maar dat iemand dit kent is nog engerquote:Op zondag 17 november 2013 12:17 schreef djkoelkast het volgende:
Drummers moeten niet zingen. Henny Huisman is daar een levend voorbeeld van.
Ik kan het helemaal meezingenquote:Op zondag 17 november 2013 12:22 schreef FritsFlits het volgende:
[..]
Dat zulke muziek bestaat is al eng, maar dat iemand dit kent is nog enger
quote:Op zondag 17 november 2013 12:23 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik kan het helemaal meezingen![]()
Vroeger van een tante een cassettebandje gekregen met alle 'hits' van Henny Huisman, dus ik ken ze allemaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |