Het scheelt geld.quote:Op maandag 11 november 2013 14:59 schreef RRuben het volgende:
Wat is er zo speciaal aan een bundel? Kan toch gewoon game er apart bij kopen
ohja dat scheelt wel watquote:Op maandag 11 november 2013 15:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Het scheelt geld.
PS4 los met 1 controller : 399
Killzone los : 65
Controller los : 60
Camera los : 60
PS4 KZ Bundle met 2 controllers, KZ en camera : 499
Er is ook een killzone bundel met de console, 1 controller en killzone SF voor 439¤. Scheelt een beetje geld.quote:Op maandag 11 november 2013 15:25 schreef RRuben het volgende:
[..]
ohja dat scheelt wel watwist neit dat je er een camera enzo bij kreeg
ja klopt, alleen ik ga voor AC 4 en eventueel BF 4, killzone lijkt me niet zo leukquote:Op maandag 11 november 2013 16:07 schreef portie het volgende:
[..]
Er is ook een killzone bundel met de console, 1 controller en killzone SF voor 439¤. Scheelt een beetje geld.
Vast wel, maar ik pakte even de nedgame prijzen erbij aangezien ik de bundel daar besteld heb.quote:Op maandag 11 november 2013 16:26 schreef Bolters het volgende:
Maar je gaat de games echt wel voor minder dan 65 euro vinden overigens
Amazon.quote:Op maandag 11 november 2013 16:26 schreef Bolters het volgende:
Maar je gaat de games echt wel voor minder dan 65 euro vinden overigens
Ik ga mijn PS3 waarschijnlijk niet meer gebruiken.quote:Op maandag 11 november 2013 17:06 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Amazon.
En ik heb net bij de Mediamarkt even naar Knack staan kijken. Die game benut natuurlijk totaal niet de volle kracht van de PS4, maar het is wel heel leuk!
Verder vind ik de console behoorlijk groot!! Ik moet toch wel maar ff wat extra ruimte maken naast mijn PS3 fat
Oh ik zeker wel.quote:Op maandag 11 november 2013 17:15 schreef Bolters het volgende:
[..]
Ik ga mijn PS3 waarschijnlijk niet meer gebruiken.
Ja, dat is het idee van PS+. Ik hou mijn PS3 ook gewoon aangesloten. Er komen nog een paar toppers naar de PS3 (KH 2.5 ReMix) en mijn Super Slim is zuiniger dan de PS4, dus daar zal ik mijn Bluray's op kijken.quote:Op maandag 11 november 2013 17:15 schreef Bolters het volgende:
[..]
Ik ga mijn PS3 waarschijnlijk niet meer gebruiken.
Wanneer je PS Plus hebt, verschijnen er dan maandelijks unieke gratis games voor zowel PS4 als PS3?
Want dat zou een reden zijn de PS3 wel te houden natuurlijk
Tsjaa als je zo gaat denken kan je net zo goed de rest van je leven binnen blijven. Voordat je het weet word je buiten overhoop gestoken/geschoten. Gewoon halen dat ding.quote:Op maandag 11 november 2013 00:01 schreef emokid het volgende:
[..]
Nee, ik woon zelfstandig. Maar met het stug groeiende aantal inbraken in de grote steden ben ik er zeker niet gerust op. Studentenwoningen zijn daarnaast doelwit van een stug groeiend aantal Roemeens en Bulgaarse beroepsinbrekers.
http://findyourps4.com/_NL-nl/index.phpquote:Op maandag 11 november 2013 18:36 schreef tuut-chips het volgende:
Iemand die weet of mediamarkt Arnhem een demo heeft staan?
Ja dusquote:Op maandag 11 november 2013 18:38 schreef -CRASH- het volgende:
[..]
http://findyourps4.com/_NL-nl/index.php
hopelijk geldt die datum van de tweede levering ook voor Bolquote:Op maandag 11 november 2013 18:15 schreef Sharana_LV het volgende:
Net sms gehad van de media markt dat ze de tweede levering verwachten tussen 7-12 en 20-12 en dat er dan keuze is uit meerdere bundels, dus ik denk dat ik dan gewoon haal want dan heb k meer kans op de killzone bundel
Dat is goed om te weten. Krijg je ineens dubbel zoveel games voor je PS Plus. En in dat geval bewaar ik mijn PS3 dus ook gewoon!quote:Op maandag 11 november 2013 17:37 schreef VulpX het volgende:
[..]
Ja, dat is het idee van PS+. Ik hou mijn PS3 ook gewoon aangesloten. Er komen nog een paar toppers naar de PS3 (KH 2.5 ReMix) en mijn Super Slim is zuiniger dan de PS4, dus daar zal ik mijn Bluray's op kijken.
FIFA 14.5 dus zoals verwacht, daarbij is IGN de laatste die ik qua recensies vertrouw. Ik wacht wel op FIFA 15 iig.quote:Op maandag 11 november 2013 19:08 schreef Bolters het volgende:
Loop deze net tegen het lijf. Volgens mij de eerste echte recensie voor de PS4. En zo te zien is de next-gen versie van FIFA14 de moeite waard!
http://www.ign.com/articles/2013/11/11/fifa-14-review
Sorry maar bedoel jij niet 13.5quote:Op maandag 11 november 2013 19:38 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
FIFA 14.5 dus zoals verwacht, daarbij is IGN de laatste die ik qua recensies vertrouw. Ik wacht wel op FIFA 15 iig.
Wat jij wil.quote:Op maandag 11 november 2013 19:43 schreef Pettigrew81 het volgende:
[..]
Sorry maar bedoel jij niet 13.5
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |