Er zullen wel weinig mensen zijn die die dingen überhaupt ooit gelezen hebben.quote:Op maandag 11 november 2013 13:52 schreef Morgen- het volgende:
[..]
Dit staat in zo'n beetje elke EULA van een game. Overigens is het zo dat er staat dat er niks mag worden doorverkocht zonder toestemming van Sony. Laat het nou net zo zijn dat ze dit al hebben gedaan
Er verandert echt helemaal niks man. Ik snap niet dat iedereen hier zo butthurt over ligt te doenquote:Op maandag 11 november 2013 10:29 schreef Tain het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)aystation-games.html
Sony
Was het maar zover, niet om die reden maar het is tot 1 december aardig druk op mijn werk dat ik zelden thuis benquote:Op maandag 11 november 2013 15:35 schreef SuperFruitig het volgende:
Ow en X1bots die butthurt zijn![]()
IS HET AL 29 NOVEMBER
buuuuuuutttt huuuurrrrtttttquote:Op maandag 11 november 2013 16:43 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Sony Corp is de schuld van alles![]()
-These people are to blame for gaming-related stealth marketing and propaganda on the web
-They are to blame for linear interactive movies and the downfall of Final Fantasy
-They bribe the gaming "press" as hard as they can around the world
-Their hardware multiplied development costs several times over
-They only made a console because Nintendo violated their CD console deal as to not get screwed of all their publishing rights
-With said console, they kicked Sega and their low-cost production style out of the market
-Because of the unbelievable success of their yearly sports titles on Playstation, EA turned from gold to -shit
-Only because of them, the even more monopolistic Microsoft started making consoles
-Paved the way for full-on microtransactions, allowing Capcom to ruin themselves
-Released two decent handhelds and fucked up each with one unnecessary ass-backwards shit feature
-Their upcoming console is the irony itself, since it's a fucking Xbox clone with no exclusives except 1st party
-They axed many of their inhouse studios because even they know most of 1st party Sony games have boring and derivative gameplay
-Their entire consumer electronics lineup is made of copycats, they haven't innovated in decades, except maybe in marketing and surveillance hardware
4chan thread(waarschijnlijk 404 error)
Ik vind het alleen debiel dat ze het eerst niet in de voorwaarden hadden staan en nu wel weer, terwijl ze al hadden gezegd dat ze er niks tegen gingen doen.quote:Op maandag 11 november 2013 15:34 schreef SuperFruitig het volgende:
[..]
Er verandert echt helemaal niks man. Ik snap niet dat iedereen hier zo butthurt over ligt te doen
Het doorverkopen van de games mag namelijk nu ook al niet (volgens MS en Sony, onze wetgeving is het daar gelukkig niet mee eens).
Het grote verschil tussen MS en Sony is overigens dat MS heeft laten weten dat ze moedwillig het gebruik van 2e hands games onmogelijk maken. Sony heeft al lang en breed aangegeven dat dit op de PS4 wel gewoon kan. En dit lijkt niet veranderd te zijn met deze 'nieuwe' voorwaarden.
Storm in een glas water dus imo.
Het staat nu al in de voorwaarden. Heeft er overigens altijd ingestaan.quote:Op maandag 11 november 2013 18:45 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik vind het alleen debiel dat ze het eerst niet in de voorwaarden hadden staan en nu wel weer, terwijl ze al hadden gezegd dat ze er niks tegen gingen doen.
Alsof mensen überhaupt voorwaarden lezen en alsof ze zich er ook nog eens aan gaan houdenquote:Op maandag 11 november 2013 18:45 schreef Tain het volgende:
[..]
Ik vind het alleen debiel dat ze het eerst niet in de voorwaarden hadden staan en nu wel weer, terwijl ze al hadden gezegd dat ze er niks tegen gingen doen.
Zo af en toe leest er een wat hij wil lezen en heeft weer een reden om te rellen maar verder leest bijna niemand de gehele tekst.quote:Op maandag 11 november 2013 18:57 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Alsof mensen überhaupt voorwaarden lezen en alsof ze zich er ook nog eens aan gaan houden
Heeft niet iedere winkel ook een voorraadje achter de hand om de mensen die op de dag zelf langskomen te bedienen?quote:Op maandag 11 november 2013 19:52 schreef Shadeauw het volgende:
Hoi.
Ik kom even als een mongool binnenstormen, want ik heb geen zin om al die topics door te lezen, maar is er misschien al iets bekend over wanneer de PS4 hier weer beschikbaar zal zijn? Want de day-one versies zijn allemaal al uitverkocht zie ik op internet staan.
Geen idee? Ik ben nog nooit bij een console release geweest. Heb de Xbox pas een paar jaar later gehaald, en de Xbox 360 een paar maanden later.quote:Op maandag 11 november 2013 19:57 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
Heeft niet iedere winkel ook een voorraadje achter de hand om de mensen die op de dag zelf langskomen te bedienen?
Wijs besluit young padawan.quote:Op maandag 11 november 2013 20:00 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Geen idee? Ik ben nog nooit bij een console release geweest. Heb de Xbox pas een paar jaar later gehaald, en de Xbox 360 een paar maanden later.
De 360 staat voor de 360 dagen dat hij awesome is, de overige 5 dagen brengt hij door met Emarquote:Op maandag 11 november 2013 21:14 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Als jij de PS4 gaat halen, moet jij dan je username/icon niet veranderen?
In dat geval wel! Maar ben er nog niet uit helaas, voordat alles bekend werd ging er gewoon vanuit dat ik de volgende Xbox zou kopen maar dat is nu anders. Maar liefst toch wel een xbox enheb nog lang live en nog veel geld op m'n account staan dat is sowieso zonde dan.quote:Op maandag 11 november 2013 21:14 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Als jij de PS4 gaat halen, moet jij dan je username/icon niet veranderen?
Correct! Ware het niet dat De laatste review wel heel volwassen is en dat is gek.. Hij is nu ook met theologie bezig.quote:Op maandag 11 november 2013 21:17 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
De 360 staat voor de 360 dagen dat hij awesome is, de overige 5 dagen brengt hij door met Emar
Ik ga een PS4 halen. Heb er heel lang over getwijfeld, zelfs nadat Microsoft zichzelf in de vingers had gesneden met die hele DRM gebeuren.quote:Op maandag 11 november 2013 21:36 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
In dat geval wel! Maar ben er nog niet uit helaas, voordat alles bekend werd ging er gewoon vanuit dat ik de volgende Xbox zou kopen maar dat is nu anders. Maar liefst toch wel een xbox enheb nog lang live en nog veel geld op m'n account staan dat is sowieso zonde dan.
Wat haal jij eigenlijk aangezien je eerst een Xbox en daarna 360 had?
Fair enough.quote:Op maandag 11 november 2013 21:47 schreef Shadeauw het volgende:
[..]
Ik ga een PS4 halen. Heb er heel lang over getwijfeld, zelfs nadat Microsoft zichzelf in de vingers had gesneden met die hele DRM gebeuren.
Maar ik heb besloten dat ik iets helemaal "nieuws" wil. Nieuwe controller, nieuwe interface, nieuwe exclusives, alles.
Het feit dat de PS4 qua hardware gewoon beter is helpt natuurlijk ook mee. Na een aantal comparison filmpjes te hebben gekeken (van bijv. Battlefield 4) ben ik er helemaal over uit; het gaat een PS4 worden.
CREEPquote:Op maandag 11 november 2013 21:38 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Correct! Ware het niet dat De laatste review wel heel volwassen is en dat is gek.. Hij is nu ook met theologie bezig.
Haaaa BBN hoe kom jij toch altijd zo snel uit die hoek gekropen!?!quote:
quote:Op maandag 11 november 2013 22:15 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Haaaa BBN hoe kom jij toch altijd zo snel uit die hoek gekropen!?!
Ik ben het ook aan het kijken. Is inderdaad best tof maar ook wat traagjes. Kijkt best lekker weg, dat dan weer wel..quote:Op maandag 11 november 2013 09:06 schreef Sharana_LV het volgende:
Dit weekend begonnen met orange is the new black, best toffe serie
Het vermaakt goed!quote:Op dinsdag 12 november 2013 09:18 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik ben het ook aan het kijken. Is inderdaad best tof maar ook wat traagjes. Kijkt best lekker weg, dat dan weer wel..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |