SPOILER: enkele profielschetsenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
www.wefut.com
![]()
![]()
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
trapz is gewoon een iets oudere versie van dreetje die constant op zoek is naar aandacht door bijvoorbeeld dit soort teams 200 keer te posten![]()
Dat kan niet, alleen ik heb dat van de mensen die hier posten (denk ik)quote:Je kan ook teveel pace hebben.quote:Op woensdag 6 november 2013 09:54 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Ik maak een keer een team met pace en bij iedereen gaat het tangaslipje te diep tussen hun billen zitten![]()
Klopt, sinds ik thuis pikstraf heb zoek ik een soort van surrogaat voor seks.quote:Op woensdag 6 november 2013 09:59 schreef Thorb het volgende:
trapz is gewoon een iets oudere versie van dreetje die constant op zoek is naar aandacht door bijvoorbeeld dit soort teams 200 keer te posten
Die sexuele leegte wordt gevuld met hatelijke reacties.
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
IK HOU DE SFEER ER IN VERDOMME WANNEER LEER JE HET NOU EENSquote:Op woensdag 6 november 2013 09:59 schreef Thorb het volgende:
trapz is gewoon een iets oudere versie van dreetje die constant op zoek is naar aandacht door bijvoorbeeld dit soort teams 200 keer te postenIk beuk jullie allemaal in elkaar.![]()
Ik ga de webapp er niet meer voor op startenquote:Op woensdag 6 november 2013 10:02 schreef DarkSonic2 het volgende:
Die daily gifts worden eentonig, dit keer kreeg ik 250c, een bronze gift pack en een silver gift pack.![]()
![]()
Ja ik kan beter 352 spelen met een LB/RB op LM/RM.quote:Op woensdag 6 november 2013 10:01 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Dat kan niet, alleen ik heb dat van de mensen die hier posten (denk ik)
[..]
Je kan ook teveel pace hebben.Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
quote:Op woensdag 6 november 2013 10:02 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ja ik kan beter 352 spelen met een LB/RB op LM/RM.
Ik beuk jullie allemaal in elkaar.![]()
quote:Op woensdag 6 november 2013 10:01 schreef Djeetje het volgende:
Ik vind het een goed team hoor Klapzie
Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Ik had tenminste veel minder pace in dat teamquote:Op woensdag 6 november 2013 10:02 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ja ik kan beter 352 spelen met een LB/RB op LM/RM.Bedenk eens iets origineels in plaats van 100x die grap te maken. Ik hoop dat je alles verliest met dit nieuwe team.
![]()
Ok, hipster.quote:Op woensdag 6 november 2013 10:03 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Ik had tenminste veel minder pace in dat teamBedenk eens iets origineels in plaats van 100x die grap te maken.
Waarom moet iedereen altijd aan jouw eisen voldoen?
Pas jij jezelf eens aan en rot op onder een steen ofzo.Rock you in your face and stab your brain with your nosebone![]()
Hij blijft leuk en hij mag zelf weten of hij hem 100x of 1x maaktquote:Op woensdag 6 november 2013 10:03 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
Ik had tenminste veel minder pace in dat teamBedenk eens iets origineels in plaats van 100x die grap te maken.
Ik beuk jullie allemaal in elkaar.![]()
Schøne----de Jong-----Sigi
Serero---Blind----Klaassen
Boilesen-Denswil-Veltman-van Rhijn
-------------Cillessen--------
Volgens de Telegraaf![]()
Haha ik heb zelf de NIF Cuadrado en dat is echt een beest. Ronaldo chop to outside foot shot all day long, Biabiany vind ik ronduit kut en Ibarbo nooit mee gespeeld, kom hem alleen maar tegen in de cups en hij schiet nooit raak.quote:Op woensdag 6 november 2013 09:54 schreef MrvanTrapZ het volgende:
Ik maak een keer een team met pace en bij iedereen gaat het tangaslipje te diep tussen hun billen zitten![]()
ninjaeditquote:Op woensdag 6 november 2013 10:04 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ok, hipster.
Waarom moet iedereen altijd aan jouw eisen voldoen?
Pas jij jezelf eens aan en rot op onder een steen ofzo.
o wacht dat deed ik zelf ook
maar ik hoef toch niet tegen dat team te spelen gr gr![]()
Oke en nu ?quote:Op woensdag 6 november 2013 10:05 schreef AntiHero het volgende:
[..]
Haha ik heb zelf de NIF Cuadrado en dat is echt een beest. Ronaldo chop to outside foot shot all day long, Biabiany vind ik ronduit kut en Ibarbo nooit mee gespeeld, kom hem alleen maar tegen in de cups en hij schiet nooit raak.Ik beuk jullie allemaal in elkaar.![]()
Dat wordt 3-0.quote:Op woensdag 6 november 2013 10:05 schreef Dudeweiser het volgende:
Schøne----de Jong-----Sigi
Serero---Blind----Klaassen
Boilesen-Denswil-Veltman-van Rhijn
-------------Cillessen--------
Volgens de Telegraaf![]()
Wacht maar ik ga een xbox halen zon tering bronze konko team maken en net zo lang zoeken tot dat ik jou tegen kom om je in te makenquote:Op woensdag 6 november 2013 10:06 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
ninjaedit
o wacht dat deed ik zelf ook
maar ik hoef toch niet tegen dat team te spelen gr grIk beuk jullie allemaal in elkaar.![]()
Zelf beginnen met een uitgemolken DS2 grap en dan zo reageren als hij iets terug zegtquote:Op woensdag 6 november 2013 10:04 schreef MrvanTrapZ het volgende:
[..]
Ok, hipster.
Waarom moet iedereen altijd aan jouw eisen voldoen?
Pas jij jezelf eens aan en rot op onder een steen ofzo.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |