1 op 217, dan kunnen we denk ik wel uitgaan van een 50.000 doden.quote:Op zaterdag 9 november 2013 14:06 schreef aloa het volgende:
Zijn alleen al 1000 doden in Tacloban. Dit kan nog flink oplopen.
quote:Evac out of Tacloban on Air Force C130 with injured team member Mark, his leg sliced open rescuing woman #YolandaPH pic.twitter.com/mDaMJI36PD
In Vietnam hoeven ze zich weinig zorgen te maken, het is ondertussen slechts een Categorie 2 Orkaan. Hij blijft wel hangen dus ze zullen last krijgen van overstromingen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:05 schreef Gwywen het volgende:
Ziet er heftig uit hoor, die beelden van Tacloban.
Mensen in Vietnam zien ook dit soort beelden, en dan het besef dat het hun kant ook nog op komt.
Als je het gebied wil helpen ga er dan gewoon volgend jaar op vakantie.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:10 schreef Amarantha het volgende:
BahHeftig om te zien al die lijken en kapotte gebouwen enz. Ik ga zo een kaarsje branden voor alle slachtoffers
O, dan heb ik een update gemist denk ik. Ik dacht dat hij zich boven zee weer aan het opladen was tot cat. 4.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:12 schreef BlaZ het volgende:
[..]
In Vietnam hoeven ze zich weinig zorgen te maken, het is ondertussen slechts een Categorie 2 Orkaan. Hij blijft wel hangen dus ze zullen last krijgen van overstromingen.
Wat een rare opmerking. Omdat ik de slachtoffers wil herdenken door een kaarsje aan te steken moet ik meteen daarheen om ze te helpen?quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:13 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Als je het gebied wil helpen ga er dan gewoon volgend jaar op vakantie.
http://www.wunderground.c(...)/2013/Typhoon-Haiyanquote:Op zaterdag 9 november 2013 16:14 schreef Gwywen het volgende:
[..]
O, dan heb ik een update gemist denk ik. Ik dacht dat hij zich boven zee weer aan het opladen was tot cat. 4.
Zón kaarsje brengt geen turf aan den wal.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:15 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Wat een rare opmerking. Omdat ik de slachtoffers wil herdenken door een kaarsje aan te steken moet ik meteen daarheen om ze te helpen?
Weinig zorgen? Cat2 kan voor veel ellende zorgen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:12 schreef BlaZ het volgende:
[..]
In Vietnam hoeven ze zich weinig zorgen te maken, het is ondertussen slechts een Categorie 2 Orkaan. Hij blijft wel hangen dus ze zullen last krijgen van overstromingen.
TD bij landfall, probleem zal echter zijn dat hij blijft hangen en dus voor overstromingen zal zorgen.quote:Op zaterdag 9 november 2013 16:41 schreef aloa het volgende:
[..]
Weinig zorgen? Cat2 kan voor veel ellende zorgen.
Mmmm... het is juist Amerika waar de berichtgevingen van komen, dus snap je post nietquote:Op donderdag 7 november 2013 20:08 schreef Gummibeer79 het volgende:
Wat me boos maakt: briesje in de USA en de journaals brengen om het uur verslag uit.
Als er doden gaan vallen op de Filippijnen, want dat gaat gebeuren:.....,,,,niks!
Wow! die prachtige bloemen. Zonde. Hoop de mensen zichzelf daar in veiligheid hebben kunnen brengen.quote:
Jawel, ze bekijkt het uit de NL'se hoek. Geen enkel station heeft ook maar iets in de aanloop gedaan aan deze typhoon. Katrina was een week van te voren 6 uur per dag te zien.quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:10 schreef paddy het volgende:
[..]
Mmmm... het is juist Amerika waar de berichtgevingen van komen, dus snap je post niet
Europa is niet geïnteresseerd in rampen in Azië blijkbaar.quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:10 schreef paddy het volgende:
[..]
Mmmm... het is juist Amerika waar de berichtgevingen van komen, dus snap je post niet
Ow, het verwijt gaat naar Nederland toe! Snap. Ik dacht al, Amerika besteed hier best veel aandacht aan.quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Jawel, ze bekijkt het uit de NL'se hoek. Geen enkel station heeft ook maar iets in de aanloop gedaan aan deze typhoon. Katrina was een week van te voren 6 uur per dag te zien.
http://edition.cnn.com/20(...)ines-typhoon-haiyan/quote:The Philippines endured the world's strongest storm of 2012, when Typhoon Bopha left about 2,000 people dead or missing on Mindanao island in December. – with Agence France-Presse
Mindanao heeft er niet vaak mee te maken, voor hun was het ongebruikelijk en dus vielen er onnodig veel doden.quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:20 schreef paddy het volgende:
Ik las trouwens deze
[..]
http://edition.cnn.com/20(...)ines-typhoon-haiyan/
Dat is best veel voor een land wat er vaker mee te maken heeft.
Qua tv en radio heb je volledig gelijk. Qua internet liep er al wat. in WKN liep dit al sinds de OP en enkele andere fora idem. de FP had het uiteindelijk volgens mij als eerste gemeld en pas een dag later werd het bigger nieuws. En pas toen de omvang van dat ding echt duidelijk werd is er idd pas wat op tv geweest.quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Jawel, ze bekijkt het uit de NL'se hoek. Geen enkel station heeft ook maar iets in de aanloop gedaan aan deze typhoon. Katrina was een week van te voren 6 uur per dag te zien.
Klopt. Al het nieuws haal ik ook van internet af bij totaal gebrek uit de pers.quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:28 schreef Frutsel het volgende:
[..]
Qua tv en radio heb je volledig gelijk. Qua internet liep er al wat. in WKN liep dit al sinds de OP en enkele andere fora idem. de FP had het uiteindelijk volgens mij als eerste gemeld en pas een dag later werd het bigger nieuws. En pas toen de omvang van dat ding echt duidelijk werd is er idd pas wat op tv geweest.
Ik zie een link met 1000 doden? Bron http://www.foxnews.com/wo(...)ar-hits-philippines/quote:Op zaterdag 9 november 2013 18:24 schreef Lemans24 het volgende:
[..]
Mindanao heeft er niet vaak mee te maken, voor hun was het ongebruikelijk en dus vielen er onnodig veel doden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |