Het gaat me allang niet meer over of ik nou wel in die chat mag komen of niet, maar waarom je het deed en dat je dan vervolgens geen normale reden kan geven. Alsof ik de enige ben die rotzooi in die chat strooiquote:Op zondag 3 november 2013 21:49 schreef VMSDKR het volgende:
[..]
Loop niet zo te zeiken, als je gewoon terugkomt en niet de hele tijd van die kutverhaaltjes vertelt over waar je wel niet geweest bent kun je gewoon blijven.
Ja nou gister had ik ook niet het plan om tot zo laat te blijven en zoveel te posten 'snachtsquote:
Ik ben de groepsklootzak - wen eraan.quote:Op zondag 3 november 2013 21:51 schreef richolio het volgende:
[..]
Het gaat me allang niet meer over of ik nou wel in die chat mag komen of niet, maar waarom je het deed en dat je dan vervolgens geen normale reden kan geven. Alsof ik de enige ben die rotzooi in die chat strooiHet gaat je niet zo goed af he, 'modje' spelen?
Als je maar niet over een half uurtje al weg bentquote:Op zondag 3 november 2013 21:51 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja nou gister had ik ook niet het plan om tot zo laat te blijven en zoveel te posten 'snachts
Misschein even om wat af te wassen ofzoquote:Op zondag 3 november 2013 21:52 schreef Stuart het volgende:
[..]
Als je maar niet over een half uurtje al weg bent
We zien het welquote:Op zondag 3 november 2013 21:53 schreef essnhills het volgende:
[..]
Misschein even om wat af te wassen ofzo
Wat is een snorder?quote:Op zondag 3 november 2013 21:52 schreef Tjacka het volgende:
cach jij gaat ook aangerand worden door een snorder de 24e
I don't care, I love itquote:Op zondag 3 november 2013 21:53 schreef essnhills het volgende:
I crashed my car into the bridge I watched I watched I let it burn
You're from the seventies but I'm a nineties bitchquote:
Blijft een leuk liedjequote:Op zondag 3 november 2013 21:54 schreef essnhills het volgende:
[..]
You're from the seventies but I'm a nineties bitch
Ja is een leuk liedjequote:
Ja hoi, ik ben niet sofquote:
Thanks, maar niet helemaal mijn ding vrees ikquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |