Maar nooit zo treffend als in november.quote:Op vrijdag 1 november 2013 01:26 schreef Voszje het volgende:
"Regenachtig" en "zwaar bewolkt" kun je in iedere willekeurige maand plaatsen.
quote:Op vrijdag 1 november 2013 01:26 schreef Arcee het volgende:
[..]
Maar nooit zo treffend als in november.
November.
quote:Op vrijdag 1 november 2013 01:25 schreef TwentyFourr het volgende:
November is echt een heerlijke maand juist.
Als je er van houdt zit je natuurlijk goed in november.quote:
Zonder het regenachtige vind ik het eigenlijk wel prima. Lekker fris weer en heerlijk om te wandelen, kijkend naar al die mooie herfstkleurtjes.quote:Op vrijdag 1 november 2013 01:28 schreef Arcee het volgende:
[..]
Als je er van houdt zit je natuurlijk goed in november.
En dat zeg je nu, nu er bijna geen treinen meer rijdenquote:Op vrijdag 1 november 2013 01:36 schreef chroestjov het volgende:
Ik vind november niet veel aan maar ik zou eigenlijk ook niet weten welke maand ik dan wel leuk vind, ze zijn allemaal even stom.
Dit. December koud, januari weer koud, met uitzicht op februari, ook weer koud. Februari kijkt weer richtig maart, en dat kan al aardig zijn...quote:
Zat ik ook aan te denken, maar februari is eigenlijk nog erger omdat het gewoon een verlengde van januari is.quote:
Rustig maarquote:Op vrijdag 1 november 2013 01:19 schreef Arcee het volgende:
Lelijke, grijze, grauwe, kille, druilerige, regenachtige, donkere, gure, mistige, sombere, zwaar bewolkte, miezerige schijtmaand.
Klacht: het is weer november.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |