Ik was er erg snel mee klaar. Leyla dronk nog toen ik zwanger werd van Bram, maar het deed me teveel zeer.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:01 schreef Phaidra het volgende:
Ik zou soms willen dat de mini nog bij ons in bed wilde slapen... Maar 9 van de 10x is bij ons in bed ->> spelen. Maar continu willen drinken en tegen je aan liggen is inderdaad wel slopend. Dan stond ik totaal gebroken op.
Hier zitten we na bijna anderhalf jaar op een soort van doorslapen. Hij slaapt meestal van 19 uur tot ergens tussen 4 en 5. Dan drinkt hij bij me en slaapt dan weer verder tot 6-6.30. Jammer dat het net te kort is om zelf nog lekker te kunnen slapen, maar we krijgen nu wel geregeld 6 uur slaap zonder onderbrekingen en dat scheelt enorm!
Wij hebben het inmiddels heel voorzichtig over een tweede. Er zijn hier wel mensen die tijdens de zwangerschap gevoed hebben, toch? Hoe ging dat (productie/ pijn)? En was het lichamelijk te doen (energieniveau e.d.)?
Accepteerde Leyla dat ook snel? I. drinkt nu nog best vaak (op vrije dagen rond de 4/5x, op werkdagen 2/3x). Overdag kan ik hem ook prima ander drinken aanbieden, maar 's nachts wil het toch het liefst de borst. Troosten op andere manieren kan wel, maar meestal slaapt hij daarna toch erg licht en wordt hij na een uurtje weer wakker.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:03 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik was er erg snel mee klaar. Leyla dronk nog toen ik zwanger werd van Bram, maar het deed me teveel zeer.
Leyla was al bijna 2… Ik bood haar dan een slokje water aan… Het wende toch vrij snel.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:07 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Accepteerde Leyla dat ook snel? I. drinkt nu nog best vaak (op vrije dagen rond de 4/5x, op werkdagen 2/3x). Overdag kan ik hem ook prima ander drinken aanbieden, maar 's nachts wil het toch het liefst de borst. Troosten op andere manieren kan wel, maar meestal slaapt hij daarna toch erg licht en wordt hij na een uurtje weer wakker.
Fijn om te horen! We hebben ook niet echt haast verder, maar ik heb zo'n vermoeden dat I. niet opeens over een maandje besluit niet meer te willen drinken.quote:Op woensdag 20 november 2013 10:12 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Leyla was al bijna 2… Ik bood haar dan een slokje water aan… Het wende toch vrij snel.
Het kan goed zijn dat je productie ook wegvalt he?quote:Op woensdag 20 november 2013 10:13 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Fijn om te horen! We hebben ook niet echt haast verder, maar ik heb zo'n vermoeden dat I. niet opeens over een maandje besluit niet meer te willen drinken.
Yep. Ik hoor daar verschillende verhalen over. Soms direct, maar soms ook pas na de eerste helft van een zwangerschap. Maar misschien ligt dat ook aan hoe oud de eerste is en of je al een stabiele productie hebt..quote:Op woensdag 20 november 2013 10:14 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Het kan goed zijn dat je productie ook wegvalt he?
Dat is pas een succes verhaal, wat goed!!! Hier na 15 ml maandag, geen succes meer gehad.quote:Op donderdag 21 november 2013 14:12 schreef hilliebillie het volgende:
Even een crosspost uit het babytopic:
Even zonder bijlezen..
op het werk is voor de eerste week geregeld dat ik kan gaan voeden als Eline niet uit de fles drinkt (en voor de week er na ook al half half een oplossing bedacht) en mijn collega's zijn erg bereid mee te denken
![]()
En en en...! Ik bood haar toen ze nog sliep de fles aan en ze dronk uit de fles!! Beetje meer warm gemaakt en dat dronk ze ook! Toen haar wakker gemaakt en ze dronk gewoon doorfles een paar keer heel even uit de mond en weer er in, was even onwennig en even mopperen, maar wel weer door drinken
![]()
Daarna uit de box op de arm voor het laatste beetje, maar dat was weer moeilijk doen.. Maaarrrr het begin lijkt gemaakt te zijn (hoop ik) en ze heeft nu ook laten zien dat ze het wel kan/de mondtechniek heeft.
Dadelijk maar weer in de box laten slapen en straks weer op die manier proberen (evt door m'n man als die al thuis is dan) hoop dat het begin gemaakt is nu. Ze heeft ruim 100 ml op uit de fles en daarna nog als beloning even aan de borst! Ik ben trots![]()
![]()
Hmm dat klinkt inderdaad niet heel positief. Ik vind het logisch dat je maar weinig op warmt omdat het vaak weg te gooien is, doe ik zelf ook. En nu al bijvoeding geven is idd wel erg vroeg. Bij mij heeft ze het wel gehad over het geven van pap maar dat zou pas zijn als alle opties geprobeerd waren want dat was liever niet dan wel.. Jammer dat er blijkbaar zoveel verschil in zit, hier komt ze morgen op haar vrije dag zelfs nog langs als het nog niet lukt. Vind het hier erg prettige manier van werken.quote:Op donderdag 21 november 2013 19:40 schreef Sull het volgende:
[..]
Dat is pas een succes verhaal, wat goed!!! Hier na 15 ml maandag, geen succes meer gehad.
Net bij een pre-logopedist in de buurt geweest en dat was totaal geen succes! Zij begon al met het verhaal dat ze haar eigen dochter ook nooit aan de fles had gekregen en laatst ook een patientje die nooit is gaan drinken. Na wat onderzoek, vroeg ze of ik een flesje bij me had, die konden we dan opwarmen in de magnetron. Mijn kostbare bv moest dus de magnetron in...nou ja niet dat ze het dronk, dus we konden het alsnog door de gootsteen spoelen. Ook vond ze dat ik maar weinig voeding maakte, dus ik vertelde dat we altijd ales konden weggooien en dat ik dus inderdaad zuinig was geworden (en dit was nog wel 4x zoveel als ik normaal warm maak) Volgens haar was ons meisje van 3maanden zo rationeel, dat ze daarom niet met haar lichaam bezig was en daarom niet dronk. Ze wist niet of ze iets kon doen, maar ze wou de komende weken best een paar keer langskomen. En ohja, volgende week moesten we ook zorgen dat we een potje fruit in huis hadden, want dan zou ze dat proberen. Ik liep met ML de deur uit en we zeiden tegelijk, dat we die afspraak maar moesten afzeggen.Dit druist tegen alles in waar wij in geloven, geen positiviteit en ons opdringen tot fruit geven terwijl ze net 3 maanden oud is en ook nog een psychologische analyse, waar ik niet om gevraagd heb.
Nu dus toch naar mijn collega die ook pre-logopedist is, die had namelijk nog wel behandelopties en is stukken positiever. Helaas wel een keer naar mijn werk( enkele reis = 30 min), aangezien we L. nu op al mijn werkdagen ook 1x naar mijn werk laten komen.
Ik geloof dat het gevoelig is voor bacteriegroei bij een 2e keer opwarmen. Je kunt wel proberen het warm te houden en dan later geven (na 1 uur wel weggooien).quote:Op donderdag 21 november 2013 20:09 schreef hilliebillie het volgende:
[..]
Hmm dat klinkt inderdaad niet heel positief. Ik vind het logisch dat je maar weinig op warmt omdat het vaak weg te gooien is, doe ik zelf ook. En nu al bijvoeding geven is idd wel erg vroeg. Bij mij heeft ze het wel gehad over het geven van pap maar dat zou pas zijn als alle opties geprobeerd waren want dat was liever niet dan wel.. Jammer dat er blijkbaar zoveel verschil in zit, hier komt ze morgen op haar vrije dag zelfs nog langs als het nog niet lukt. Vind het hier erg prettige manier van werken.
Gelukkig kun je nog bij je collega terecht hoop dat zij een wat positievere instelling heeft en gewoon tijd neemt voor jou en je kind!
Hier poging twee niet gelukt trouwens, ze was al een stuk eerder wakker als ik bedacht had, toch flesje aangeboden (klein beetje) en dat dronk ze leeg, ondertussen man opgedragen de rest dus ook maar op te warmen (wij gebruiken daar wel de magnetron voor trouwens) maar dat wou ze dus niet meer, best even volgehouden, ze bleef gelukkig wel vrolijk, andere keren werd ze al vrij snel hysterisch als ik even vol bleef houden (heb haar net alleen in de box of in wipstoeltje geprobeerd te voeden met de fles, dit lijkt ze dus wat minder frustrerend te vinden als vasthouden voor de fles)
Dadelijk nog maar eens slapend proberen en als dat lukt haar al voedend uit de box pakken.. We gaan het zien![]()
Waarom mag je (borst)voeding altijd maar 1keer opwarmen? (Niet dat ik dat vaker doe hoor maar vroeg me af wat de reden is)
Flessenwarmer eerder niet aan gedacht eigenlijk omdat ik maar incidenteel zou gaan kolven en afgebouwd wou hebben als ik weer ging werken. Misschien inderdaad als het na het weekend nog niet helemaal gelukt is met een flesje toch maar eens over na gaan denken ja.. (Al gaat het op het dagverblijf geloof ik ook gewoon in de magnetron)quote:Op donderdag 21 november 2013 20:31 schreef Sull het volgende:
[..]
Ik geloof dat het gevoelig is voor bacteriegroei bij een 2e keer opwarmen. Je kunt wel proberen het warm te houden en dan later geven (na 1 uur wel weggooien).
Gebruik je bewust geen flessenwarmer? Als je straks gaat werken en vaker gaat opwarmen, is het misschien wat zonde van de stoffen die dan verloren gaan?
Heeft de pre-logopediste bij jou ook gekeken hoe de bv gaat? Ik had dat wel verwacht namelijk en de volgende afspraak zou zonder mij zijn (ivm mijn werkdagen enzo), dus blijkbaar hecht zij daar geen waarde aan. Ze had ook maar een half uur en dat is wel erg kort als je ook nog een intake wil doen en een flesje aan de andere kant van het gebouw moet opwarmen. Ik hoop morgen al bij mijn collega terecht te kunnen en anders volgende week.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |