na die wijze woorden, die ik graag quote, pak ik een boek en mijn kussen. Trusten damesquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:00 schreef knoblaucha6 het volgende:
[..]![]()
(en verder heb je volkomen gelijk)
Trusten!quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:36 schreef knoblaucha6 het volgende:
Ik ga ook maar eens te bedde. Slaaptekort zat gehad met HHH en haar zieke darmpjes meer ik haal die slaap na die weken nog steeds niet in![]()
En uitgerekend nu lees ik "Insomnia"van SK nog een keer, in de hoop dat ik die dikke en zo lastig te lezen pil ooit uit kan lezen en het verhaal te snappen. (ik heb iig nog geen last van aura's)![]()
Trusten
Ik heb alle boeken die ik hebben wilquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:46 schreef knoblaucha6 het volgende:
Dus je hebt ze allemaal al? (ben fan van het boek en niet de e-reader)
Anders graaf ik even op zolder wat ik nog aan.boeken heb voor je.
Hé Bambaquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:45 schreef Bamba het volgende:
Greys? Ik weet niet of je meeleest toevallig, maar de AH waar ik werk heeft nu ook de Cote d'or kokos, meestal betekent dat hij dan landelijk bij AH verkrijgbaar is!
JAAAAAAAAAAAAAA ik heb net een stukje gegetenquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:45 schreef Bamba het volgende:
Greys? Ik weet niet of je meeleest toevallig, maar de AH waar ik werk heeft nu ook de Cote d'or kokos, meestal betekent dat hij dan landelijk bij AH verkrijgbaar is!
Precies dat, ben het compleet met je eens.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:48 schreef Laysa het volgende:
En boeken moeten van papier zijn...boeken moet je kunnen ruiken...niets fijner dan als je de bladzijde omslaat en het papier knipsert.
Dan maar geen gemak
Ik heb trouwens gewone muizen en kikkersquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:49 schreef Greys het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAA ik heb net een stukje gegeten![]()
![]()
Ik wilde wat extra lekkers vanavond, dus heb gekeken of ze het nu hadden en hoezee
Lekker, blij ei (en ja, ik spel het goedquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:49 schreef Greys het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAA ik heb net een stukje gegeten![]()
![]()
Ik wilde wat extra lekkers vanavond, dus heb gekeken of ze het nu hadden en hoezee
Die heb ik ook bij bosjes in de tuin (en dus ook soms binnen) maar die zijn dus ook niet geschikt voor consumptiequote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:51 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ik heb trouwens gewone muizen en kikkers
quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:49 schreef Greys het volgende:
[..]
JAAAAAAAAAAAAAA ik heb net een stukje gegeten![]()
![]()
Ik wilde wat extra lekkers vanavond, dus heb gekeken of ze het nu hadden en hoezee
Ahhhhh, niet van die evil looking monsters?quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:51 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ik heb trouwens gewone muizen en kikkers
Ik ben vandaag naar de tandarts geweest.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 21:51 schreef knoblaucha6 het volgende:
[..]
Lekker, blij ei (en ja, ik spel het goed)
Zie foto hierbovenquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:03 schreef Greys het volgende:
[..]
Ahhhhh, niet van die evil looking monsters?![]()
Een Blij ei met rechtquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 22:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ben vandaag naar de tandarts geweest.
Die van jou en Queller.
Ik had niet meneer Suy maar die andere. En het is gelukt![]()
Moet er nog een keer of drie/vier heen, maar ik denk dat dat wel goed gaat komen nu!
Dus ik ben zeker een heel blij ei vandaag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |