Ziet er supergeil uit manquote:Op zondag 8 juni 2014 15:22 schreef bjorntju het volgende:
Ook meteen een linkje:
Maar de beelden zien er erg mooi uit jaBlijf wel de Freelancer een lelijk ship vinden, maar dat past er wel weer een beetje bij.
quote:Op zondag 8 juni 2014 15:49 schreef FL_Freak het volgende:
Chills bij het woord 'freelancer'
dat woord
Landing muziekjesquote:Op zondag 8 juni 2014 15:54 schreef RickoKun het volgende:
[..]ik wil verdomme rondvliegen als een freelancer en landen op planeten en shizzle
quote:Op zondag 8 juni 2014 16:02 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Landing muziekjesequipment kopen
mensen bij de bar aanspreken
die goede leefquote:Op zondag 8 juni 2014 16:21 schreef RickoKun het volgende:
[..]als een vervelende piraat van die gate lanes hacken en voorbijkomende transporten aanvallen en andere spelers vragen voor geld en ze anders doorzeven met dikke raketten
om vervolgens verkracht te worden door andere spelers die inmiddels doorgekregen hebben da je hun maten hebt aangevallen
quote:Op maandag 9 juni 2014 10:16 schreef Muscle.N3rd het volgende:
Dit is best wel handig eigenlijk.
"VoiceAttack like voice commands in SC are being discussed internally. Seeing the implementation of VoiceAttack in AC is "Turning us on" - Travis Day"
Eigenlijk zou ik het nog leuker vinden om het space station te vernietigen. Maar dat zal wel teveel gevraagd zijn.quote:Op zondag 8 juni 2014 19:39 schreef bjorntju het volgende:
Space station zag er ook vet uit, hopelijk kunnen we daar ook op landen
Dat is normaal, ik heb met een paar vrienden ook een eigen organization en we krijgen al maanden constant invites van andere organizations omdat hun groter/beter zijn zoals ze zelf zeggen.quote:Op zondag 15 juni 2014 13:10 schreef RickoKun het volgende:
Ik kreeg van een andere Organisatie een bericht dat het voor ons beiden beter zou uitpakken om die andere organisatie te joinen en de FOK! organisatie op te zeggen. Aangezien we wat weinig leden hadden.
Lijkt me geen bijster goed plan aangezien we toch wel een community zijn die vast meer zal groeien naarmate de release dichterbij komt
quote:Op zondag 15 juni 2014 13:21 schreef Chef_M het volgende:
[..]
Dat is normaal, ik heb met een paar vrienden ook een eigen organization en we krijgen al maanden constant invites van andere organizations omdat hun groter/beter zijn zoals ze zelf zeggen.
Maar is gewoon vieze recruitment, dat soort clans geven geen fuck om de members, alleen om de member aantallen.
Het is nogal doorzichtig inderdaadquote:
Dog Module is van naam verandert, is nu de Arena Commander als ik me niet vergis. En ja, die is al een weekje uit ofzo. Heb geen MP met andere gedaan, maar Free Flight werkt wel naar behoren. (Voor zover je zou verwachten)quote:Op zondag 15 juni 2014 14:12 schreef RickoKun het volgende:
Zeg, zie ik nou dat er al multiplayer is, in de dogfighting module? Of komt ie nog uit?
Waar kun je ook alweer zien hoeveelste backer je bent?quote:Op zondag 15 juni 2014 20:38 schreef VulpX het volgende:
De multiplayer roll out is begonnen, de eerste 2600 backers (of zo) zijn ermee aan de slag. Na het weekend wordt er beetje bij beetje toegang gegeven aan meer backers.
Tot die tijd kun je zelf aan de slag met Free Flight of een Vanduul horde mode spelen tegen npc's. Ook erg leuk. En een goede plek om het hele vliegen te oefenen voor je straks tegen anderen speelt natuurlijk.
Bij "My RSI" even op je avatar klikken, dan staat het tussen je profiel en de koppen "Overview/Organisations" in.quote:Op zondag 15 juni 2014 20:50 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Waar kun je ook alweer zien hoeveelste backer je bent?
Thnxquote:Op zondag 15 juni 2014 21:44 schreef VulpX het volgende:
[..]
Bij "My RSI" even op je avatar klikken, dan staat het tussen je profiel en de koppen "Overview/Organisations" in.
Vind je? Bij mij werkt het redelijk vlekkeloos allemaal nu. Heb nog geen game breaking bugs gehad.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:49 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Thnx
Ik ging net FF weer spelen alleen het spel is nog buggyer geworden na de patch
'quote:Op zondag 15 juni 2014 22:02 schreef VulpX het volgende:
[..]
Vind je? Bij mij werkt het redelijk vlekkeloos allemaal nu. Heb nog geen game breaking bugs gehad.
Hmm ja dat kan wel kloppen. Heb daar maar één keer last van gehad overigens.quote:Op zondag 15 juni 2014 22:07 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
'
textures zijn nu een stuk meer verneukt enz
Heb ik ook last van. Voornamelijk de textures.quote:Op zondag 15 juni 2014 21:49 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Thnx
Ik ging net FF weer spelen alleen het spel is nog buggyer geworden na de patch
Ja je moet tab indrukken, is sinds de laatste patch zoquote:Op zondag 15 juni 2014 23:07 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Heb ik ook last van. Voornamelijk de textures.
Bovendien kon ik geen interactie met het Arena Commander menu krijgenToen maar even afgesloten terwijl ik dacht: "Oh well
dan maar de wacht voortzetten"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |