quote:
De_Kardinaal. Op 9 april 2013 ben jij tot ons verdriet veel te vroeg overleden.
We zullen je eerlijke, soms botte, komische, wijze, droge en geïnteresseerde posts missen.
Voor altijd in ons hart, haan van ons kippenhok!
Kun je nagaan hoe vervelend je vroegah was.quote:Op zondag 27 oktober 2013 22:37 schreef tombolafan het volgende:
Ik had al heul heul lang geen nieuwe geopend hoor!
Dat was ook geen verwijt hoor, maar jij bent altijd razendsnelquote:Op zondag 27 oktober 2013 22:37 schreef tombolafan het volgende:
Ik had al heul heul lang geen nieuwe geopend hoor!
Wij zitten ook nog net in het heftigste stukje. Ik ben heel benieuwdquote:Op zondag 27 oktober 2013 22:38 schreef indaha het volgende:
[..]
Dat was ook geen verwijt hoor, maar jij bent altijd razendsnel![]()
Ik zag net code rood voor alle kustprovincies vanaf 3 uur vannacht, het wordt echt wel een heftige storm
wat heb ik nou weer gedaan?quote:Op zondag 27 oktober 2013 22:39 schreef knoblaucha6 het volgende:
Tombo, Ik snap je reactie maar dat gedrag heeft en toont ze dus niet, sterker nog, fat angstige dus ook het onderdanige is er nooit meer uitgegaan, haar vorige baasjes hadden elke dag ruzie, dat blijft in dat koppie.
Verder is en mag e kan ze gewoon hond zijn, dat wij zoveel van haar houden wil niet zeggen dat we alles pikken, alleen is ze zo lief dat we haar kunnen laten zin wie ze inmiddels is, dus juist haar eigen ik.
Ik denk dat ze Ynske bedoelt?quote:
quote:Op zondag 27 oktober 2013 22:43 schreef knoblaucha6 het volgende:
Niks, ik ben gewoon even recalcitrant
Dat zal het zijnquote:Op zondag 27 oktober 2013 22:44 schreef Candaasje het volgende:
Haaai!![]()
Ik zou ook mijn hond hont de schuld geven als ik zelf niet de stromende regen in zou willen....![]()
hihi
Dat magquote:
Oh kom er toch onder vandaan, ik heb wel ergere blunders begaan hoorquote:Op zondag 27 oktober 2013 22:46 schreef knoblaucha6 het volgende:
[..]
Dat mag![]()
ik lag even niet om mijn blunder![]()
kruipt even onder de tafel van schaamte
Had HHH iets laten liggen onder de tafel dan wat ze terug wilquote:Op zondag 27 oktober 2013 22:46 schreef knoblaucha6 het volgende:
[..]
Dat mag![]()
ik lag even niet om mijn blunder![]()
kruipt even onder de tafel van schaamte
Ja daar wordt je vanzelf vrolijk van tochquote:Op zondag 27 oktober 2013 22:47 schreef Candaasje het volgende:
@Indaha:kijk, dan zijn er in elk geval 2 die lachen, vrolijkt het topic ook weer wat op
Over opvrolijken gesproken.... ik las iets over een shabu-meet.....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |