Ja, zie jij het maar te halen.quote:
Ik heb dit album nooit begrepen.quote:
Dit vind ik al beter klinken.quote:Op maandag 28 oktober 2013 07:48 schreef Ulx het volgende:
White Light/White Heat is dan ook beter. Die plaat komt echt regelrecht uit de diepste plek van de hel. Wat een nachtmerrie.
Wat een inktzwart nummer. Niet verrassend dus dat Joy Division hier live een cover van speelde.quote:Op maandag 28 oktober 2013 07:48 schreef Ulx het volgende:
White Light/White Heat is dan ook beter. Die plaat komt echt regelrecht uit de diepste plek van de hel. Wat een nachtmerrie.
Kende heroin alleen van de velvet underground,quote:Op maandag 28 oktober 2013 09:02 schreef Gert het volgende:
[..]
Wat een inktzwart nummer. Niet verrassend dus dat Joy Division hier live een cover van speelde.
Maar Lou Reed was veel meer dan die paar jaar met The Velvet Underground. Een paar klassieke albums, een handvol uitstekende platen en twee handenvol oninteressant spul. Plus een turbulent leven en een grote invloed op andere artiesten. Een mooie score dus.
Het fantastische live album Rock And Roll Animal (Lou Reed op zijn hoogtepunt als schmierende junk, vergezeld door de geweldige gitarist Steve Hunter) verdient het ook om nog genoemd te worden.
Ondanks de waardeloze productie een van de beste en meest invloedrijke albums ooit.quote:
Ach, Ernie had een banaan in z'n oor.quote:Op maandag 28 oktober 2013 08:58 schreef Gewas het volgende:
Ik heb het album met die banaan al jaren op het oog
Lekker ja.quote:Op maandag 28 oktober 2013 12:55 schreef contactpersoon het volgende:
![]()
Een van z'n beste nummers na VU
KEIHARD zetten!
Gelijk heeft/had hijquote:
Aangezet.quote:Op maandag 28 oktober 2013 23:04 schreef Gert het volgende:
Dadelijk de docu "Classic Albums: Transformer" op NL3.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |