het eerste gaat over de touchscreen technologie; capacitive is de betere variant, maar vrijwel alle degelijke smartphones hebben het tegenwoordig. dus het zegt niet zo veel als je dat ziet staan.quote:Wat is trouwens het verschil tussen Capacitive en IPS Screen?
Als je trouwens 4 dezelfde telefoons wilt kan je altijd shops benaderen om te kijken wat je met de prijs kan doen.quote:Op zaterdag 2 november 2013 16:05 schreef unox1983 het volgende:
RDMKR,
Ook bedankt voor de reactie! TOP!.
Ik ben nog even een lijstje aan het samenstellen. Maar de grens moet echt rond de 150 usd zitten anders word het een te duur geintje.
Vooral als er toch extra kosten overheen kunnen komen (douane) dan word het al krap.
Ik begrijp heel goed dat 5 euro meer misschien weer beter oplevert maar ik moet ook ergens een grens gaan stellen. 175 zou misschien nog kunnen bij noodzaak maar ik wil eerst voor 150 usd proberen omdat dat de afgesproken prijs was tussen iedereen.
BTW, ben een nieuwe wishlist aan het samenstellen. Ben benieuwd wat jullie daarvan vinden.
Thnx voor alle hulp!!!![]()
![]()
![]()
![]()
Zelf vind ik het al genoeg zeggen als er geen écht merk gekoppeld is aan de telefoon. En de PPI is ook redelijk laag. Mijn advies nog steeds de jiayu g3tquote:Op zaterdag 2 november 2013 17:02 schreef unox1983 het volgende:
Wat kunnen jullie vertellen over deze telefoons?
Hmm true that! Ik ben ff aan het zoeken geweest en ben nu aan het twijfelen tussen de volgende telefoons...quote:Op zaterdag 2 november 2013 17:11 schreef rene90 het volgende:
[..]
Zelf vind ik het al genoeg zeggen als er geen écht merk gekoppeld is aan de telefoon. En de PPI is ook redelijk laag. Mijn advies nog steeds de jiayu g3t![]()
Tevens kan je van bovenstaande telefoons niet makkelijk terugvinden hoe de camera is en dergelijke. Wel leuk dat het 8MP is maar dan kan bijvoorbeeld een samsung telefoon met 5MP mooiere foto's afleveren.
volgens mij zijn de G3T en G3S+ het zelfde.. ze bedoelen allebei namelijk de turbo variant van de MT6589..quote:Op zaterdag 2 november 2013 17:49 schreef unox1983 het volgende:
[..]
Hmm true that! Ik ben ff aan het zoeken geweest en ben nu aan het twijfelen tussen de volgende telefoons...
Kunnen jullie hier nog doorslag in geven??? thnx...
Jiayu G3T ¤ 130,26,-
JIAYU G3S+ ¤ 129,85,-
Jiayu G3S ¤ 128,65,-
Cubot GT99 ¤ 116,45,-
Welke zouden jullie uitkiezen?
Geef me indien mogelijk pro's en con's
Superbedankt weer iedereen!
G3T is ook 3000 batterij. Je kan nog 5 procent korting krijgen op BIC met recommender. Soort coupon als het ware (rene90fok kan je gebruiken).quote:Op zaterdag 2 november 2013 18:07 schreef unox1983 het volgende:
De g3s+ heeft als voordeel een 3000mah batterij,
voor de rest zie ik geen verschil qua hardware.
En is hij dus ietsje goedkoper en krijg je dus meer als ik het goed begrijp?
Hoe doet DealerExtreme het momenteel qua levering e.d.?
DX sowieso vermijden, slechte service en lange verzend/proces tijd. Tevens is de klantenservice ruk.quote:Op zaterdag 2 november 2013 18:28 schreef unox1983 het volgende:
Wat is beter denken jullie, expedited shipping of standaard airmail?
Exp. kost extra, wat is het voor/nadeel (DealerXtreme)
Std kost 1ct extra, wat is het voor/nadeel (DealerXtreme)
volgens de bic website zit er een 2750mah batterij in...quote:Op zaterdag 2 november 2013 19:36 schreef rene90 het volgende:
[..]
G3T is ook 3000 batterij. Je kan nog 5 procent korting krijgen op BIC met recommender. Soort coupon als het ware (rene90fok kan je gebruiken).
quote:Op zaterdag 2 november 2013 16:39 schreef slaveloos het volgende:
Ik heb net de jiayu :-) g4 advanced besteld. Verwacht er veel van!
Bij welke webshop hebben jullie besteld? Ik denk dat ik ook voor de G4 Advanced gaquote:Op zaterdag 2 november 2013 16:48 schreef shiznuts het volgende:
Ik ook. Ik had al een Singapore-zending misgelopen eerder deze week. Gisteren kon ik niks ophalen want gesloten wegens nationale feestdag, vandaag moest ik werken en morgen is nu eenmaal zondag dus gaat sowieso nichts weiter hier. Hopelijk is het de G4 Adv!Maandag weten we het (en of het een tweeling is
).
Kans is groot dat BIC ondertussen ook al de 3.000mAh batterij uitlevert. Tot voorkort was het nog een 2.750mAh batterij maar Jiayu heeft die ''geupgrade'' naar 3.000mAh.quote:Op zaterdag 2 november 2013 19:40 schreef unox1983 het volgende:
[..]
volgens de bic website zit er een 2750mah batterij in...
Maar als DX Ruk is hou ik weinig keuze over
SPOILER: Bestellen bij BIC.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door RobertNL op 02-11-2013 20:55:48 ]MisterTao.com / Buyincoins - recommender: RobertNL
Reviews/mindfarts: http://gearbullet.tweakblogs.net/
quote:Op zaterdag 2 november 2013 20:48 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Kans is groot dat BIC ondertussen ook al de 3.000mAh batterij uitlevert. Tot voorkort was het nog een 2.750mAh batterij maar Jiayu heeft die ''geupgrade'' naar 3.000mAh.Ik snap de manier van bestellen, maar MOET dit echt naar verschillende adressen? is dan die korting alleen van toepassing? dan is die korting van 10% dus maar 1 malig?SPOILER: Bestellen bij BIC.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Thnx voor alle uitlegsome rules can be bend, some rules can be broken
quote:Op zaterdag 2 november 2013 20:48 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Kans is groot dat BIC ondertussen ook al de 3.000mAh batterij uitlevert. Tot voorkort was het nog een 2.750mAh batterij maar Jiayu heeft die ''geupgrade'' naar 3.000mAh.Dus 1 persoon, bestelt voor meerderen hier?SPOILER: Bestellen bij BIC.Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
BIC heeft een soort deal dat je bij IEDERE bestelling van boven de 30$ een coupon van 10% korting krijgt.quote:Op zaterdag 2 november 2013 21:06 schreef unox1983 het volgende:
[..]
Ik snap de manier van bestellen, maar MOET dit echt naar verschillende adressen? is dan die korting alleen van toepassing? dan is die korting van 10% dus maar 1 malig?
Thnx voor alle uitleg
Hij wil 4 toestellen bestellen voor hem en zijn familie/vrienden, volgens mij is het het goedkoopste om los te bestellen door de 10% couopon die je besteld. en is de kans op douane door verschillende adressen te nemen het kleinste. Vandaar dusquote:Op zaterdag 2 november 2013 21:08 schreef Peter_Aragorn het volgende:
[..]
Dus 1 persoon, bestelt voor meerderen hier?
Ik heb gewoon een 300mAh gekregen van BICquote:Op zaterdag 2 november 2013 20:48 schreef RobertNL het volgende:
Kans is groot dat BIC ondertussen ook al de 3.000mAh batterij uitlevert. Tot voorkort was het nog een 2.750mAh batterij maar Jiayu heeft die ''geupgrade'' naar 3.000mAh.
Een zwarte besteld bij pandawillquote:Op zaterdag 2 november 2013 19:54 schreef J.B. het volgende:
[..]
[..]
Bij welke webshop hebben jullie besteld? Ik denk dat ik ook voor de G4 Advanced gaEn welke kleur, zwart of wit?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |