Ferrer.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:28 schreef HulkHeld het volgende:
Wie heeft dit toernooi vorig jaar eigenlijk gewonnen als ik vragen mag?
De commentator die nu loopt door te zagen over het volgens Spanjaarden te snelle Wimbledon?quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:28 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
Mijn commentator zwamt heerlijk door.
http://lmgtfy.com/?q=Paris+bercy+winner+2012+tennisquote:Op maandag 28 oktober 2013 14:28 schreef HulkHeld het volgende:
Wie heeft dit toernooi vorig jaar eigenlijk gewonnen als ik vragen mag?
Ja. Ik vind hem hilarisch. Nu met zijn "British tea"...quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:31 schreef Mykonos het volgende:
[..]
De commentator die nu loopt door te zagen over het volgens Spanjaarden te snelle Wimbledon?
Dat lijkt me een van de weinige dingen die hij dan weer wel mee heeeft. Bij gebrek aan tenniskwaliteiten is hij mentaal meestal wel vrij sterkquote:Op maandag 28 oktober 2013 14:45 schreef Rosario het volgende:
Wat is Tomic opeens clutch geworden. Vier BP´s, drie aces en een servicewinner.
Oh, ik dacht hij wel vaak Roowbins sloeg.quote:Op maandag 28 oktober 2013 14:46 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dat lijkt me een van de weinige dingen die hij dan weer wel mee heeeft. Bij gebrek aan tenniskwaliteiten is hij mentaal meestal wel vrij sterk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |