quote:
Eens!!!einz11!!quote:
Onmogelijk te zeggen zonder te weten waarvoor je een "uittreksel justitiële documentatie" hebt gekregen, wat de omstandigheden waren en wat de exacte criteria zijn voor het afgeven van een VGB.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 03:18 schreef OmgevallenFlat het volgende:
weet iemant hier als je op je 14de 1 strafblad hebt gekregen mag je dan nog in de leger op 17 jaar?
voor zware aanklachten iigquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 07:03 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Onmogelijk te zeggen zonder te weten waarvoor je een "uittreksel justitiële documentatie" hebt gekregen, wat de omstandigheden waren en wat de exacte criteria zijn voor het afgeven van een VGB.
Dus daar komt ie weer: bel W&S en je weet het.
quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 11:44 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
voor zware aanklachten iig
quote:
Wat 'ws' is weet ik zo ook niet. Maar W&S staat voor Werving & Selectie, een vrij bekende kreet in Nederland. Ook in de burgermaatschappij.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 11:48 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
wat is ws nou weer ik weet dat allemaal niet
oh oke dankjewelquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 11:49 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Wat 'ws' is weet ik zo ook niet. Maar W&S staat voor Werving & Selectie, een vrij bekende kreet in Nederland. Ook in de burgermaatschappij.
Dus bel ze maandag op, stel je vraag en je weet direct of het zin heeft om te solliciteren. Of solliciteer gewoon, maar dan loop je het risico er veel tijd in te steken en dan te horen dat je niet wordt aangesteld.quote:
Ik ben op het moment nog 15 maar ik wil al me hele ;leven bij de marine dus ik wacht nog even maar ik weet niet of ik een strafblad heb ben namelijk nooit voor de rechter geweestquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 11:52 schreef jitzzzze het volgende:
[..]
Dus bel ze maandag op, stel je vraag en je weet direct of het zin heeft om te solliciteren. Of solliciteer gewoon, maar dan loop je het risico er veel tijd in te steken en dan te horen dat je niet wordt aangesteld.
Zoek dan eerst maar eens uit of je überhaupt wel voorkomt in de Justitiële Documentatie.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 11:53 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Ik ben op het moment nog 15 maar ik wil al me hele ;leven bij de marine dus ik wacht nog even maar ik weet niet of ik een strafblad heb ben namelijk nooit voor de rechter geweest
Jouw Nederlands is zo abominabel en verschrikkelijk dat ze jou meteen overboord gooien.quote:Op zaterdag 26 oktober 2013 03:18 schreef OmgevallenFlat het volgende:
weet iemant hier als je op je 14de 1 strafblad hebt gekregen mag je dan nog in de leger op 17 jaar?
quote:
quote:
Nee jij dan met je al je peppie meukquote:Op zaterdag 26 oktober 2013 12:25 schreef samthegreat5 het volgende:
[..]
Jouw Nederlands is zo abominabel en verschrikkelijk dat ze jouw meteen overboord gooien.
opzich verveel ik me nu wel jaquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |