quote:Slowchat ontstaat wanneer twee of meer mensen het forum gaan beschouwen als een chatbox en in zeer korte tijd een topic volstouwen met de meest nutteloze onzin. Op dat moment is het voor die mensen allemaal heel leuk en gezellig, maar als andere mensen dan het topic proberen te lezen haken ze gegarandeerd halverwege af. Om de één of andere vage reden gebeurt het vaak 's nachts....
Dan valt het op.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 23:02 schreef Desunoto het volgende:
Stiekem lees ik ook in de LINDA.
Waarom wordt dat blad met hoofdletters geschreven eigenlijk. Is zo schreeuwerig.
IS MODE ALS LINDA HET ZEGTquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 23:02 schreef Desunoto het volgende:
Stiekem lees ik ook in de LINDA.
Waarom wordt dat blad met hoofdletters geschreven eigenlijk. Is zo schreeuwerig.
Hoe interessant kan een documentaire over een darter nou zijn? Toch bij lange na niet zo interessant als een biografie over de beste Donkey Kong spelers?quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 23:05 schreef Robby87 het volgende:
Ik zit er aan te twijfelen om een documentaire over Raymond van Barneveld te kijken.
En nu voel ik me zo vies, terwijl ik het nog niet heb aangezet.
Doe het niet!quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 23:05 schreef Robby87 het volgende:
Ik zit er aan te twijfelen om een documentaire over Raymond van Barneveld te kijken.
En nu voel ik me zo vies, terwijl ik het nog niet heb aangezet.
Ik heb deze 'documentaire' al eens eerder gezien, dat werd toen bij andere tijden sport uitgezonden. Ik schaam mij daar best voor, dat ik het leuk vind om er naar te kijken. Gewoon hoe mensen kunnen zijn, zo lekker simpel en een tikkeltje ordinair. Een oud studente heeft bij ons op school zelfs haar afstudeerfilm gemaakt over een darterquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 23:07 schreef Desunoto het volgende:
Hoe interessant kan een documentaire over een darter nou zijn? Toch bij lange na niet zo interessant als een biografie over de beste Donkey Kong spelers?
Dat heb je helemaal goed gezien/gehoord...quote:
Ach Sands is er ook nogquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:43 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Dat heb je helemaal goed gezien/gehoord...
Maar erg spraakzaam was je anders niet..quote:
Ik heb lekker geslapen, daaromquote:Op woensdag 23 oktober 2013 13:45 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Maar erg spraakzaam was je anders niet..
Dat moet ook gebeurenquote:
Vakantie?quote:
Op netflix staat een docu over een hospies (hospice?) in een gevangenis voor de oude gevangenen. Vond hem wel mooi.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 23:14 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Ik heb deze 'documentaire' al eens eerder gezien, dat werd toen bij andere tijden sport uitgezonden. Ik schaam mij daar best voor, dat ik het leuk vind om er naar te kijken. Gewoon hoe mensen kunnen zijn, zo lekker simpel en een tikkeltje ordinair. Een oud studente heeft bij ons op school zelfs haar afstudeerfilm gemaakt over een darter
En over the king of kongs, dat is geen biografie, en die mensen zijn zelf waarschijnlijk ook lang niet zo interessant als de maker hun heeft neergezet, maar dat is zijn vrijheid geweest.
Ik heb vandaag een andere docu gezien, die ging over prostituees in verschillende landen. Best wel een zwaar onderwerp, en dan is het leuk om de dag af te sluiten met dit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |