al mijn itemsquote:Op zondag 27 oktober 2013 09:31 schreef Lollertrolle het volgende:
Fok server is helaas out of date. Daar ging vamps harde werk
Ik denk dat lipjes ons vergeten isquote:Op zondag 27 oktober 2013 23:09 schreef ItsTheSebbe het volgende:
Net voor het eerst hardmode unlocked en nu ga ik steeds doodWanneer wordt trouwens de server geupdate?
Eerst ores minen voor betere gearquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 15:05 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Eerst dungeon dan jungle of andersom? (noob)
Yup. Met een vilethorn kan je daar goed wegkomen als er veel op je afkomen tegelijkertijd. Ik ben er toch zo in gegaan.quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 16:32 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
Ik heb nu shadow(demonite)set en meteorset, met legendary meteor hamaxe en demonite bow / vilethorn. Skeletron down, goed genoeg voor dungeon?
Update, is er een nieuwe versie dan ?quote:Op maandag 28 oktober 2013 09:22 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Ik denk dat lipjes ons vergeten is
Ga eens zorgen dat je betere gear/wapens krijgt
Iets met pompoenen oidquote:Op dinsdag 29 oktober 2013 18:56 schreef lipjes het volgende:
[..]
Update, is er een nieuwe versie dan ?
Ik ook, maar wel geen zin meer erin dat ik mn rug omdraai en alles is al kapot of gedaan. Fok server was ik rustig aan het bouwen en dag erna was elke baas al gemolt en sky islands afgebrokenquote:Op vrijdag 1 november 2013 16:52 schreef ItsTheSebbe het volgende:
Wordt die server ooit nog geupdate of een nieuwe gemaakt, ik heb wel zin om een keer multiplayer te doen
Hmm, ik ben er een keer 10 minuten op geweest, maar kwam er niemand, dus besloot ik maar weer te gaan. Heb zo'n incident dus nog niet tegengekomen. Misschien slim om een whitelist ofzo te maken?quote:Op vrijdag 1 november 2013 17:25 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Ik ook, maar wel geen zin meer erin dat ik mn rug omdraai en alles is al kapot of gedaan. Fok server was ik rustig aan het bouwen en dag erna was elke baas al gemolt en sky islands afgebroken
Wat is een whitelist?quote:Op vrijdag 1 november 2013 20:35 schreef ItsTheSebbe het volgende:
[..]
Hmm, ik ben er een keer 10 minuten op geweest, maar kwam er niemand, dus besloot ik maar weer te gaan. Heb zo'n incident dus nog niet tegengekomen. Misschien slim om een whitelist ofzo te maken?
Dat mensen pas het ip krijgen als ze zich hier opgeven, dus dat er niet zomaar een onbekend iemand langs kan komen of alles te verkloten.quote:
quote:A whitelist is a list or register of those that are being provided a particular privilege, service, mobility, access or recognition. Only those on the list will be accepted, approved or recognized. Whitelisting is the reverse of blacklisting, the practice of identifying those that are denied, unrecognised, or ostracised.
Ow maar t waren juist fokkers die alles zo snel haaldenquote:Op vrijdag 1 november 2013 20:44 schreef ItsTheSebbe het volgende:
[..]
Dat mensen pas het ip krijgen als ze zich hier opgeven, dus dat er niet zomaar een onbekend iemand langs kan komen of alles te verkloten.
[..]
oh oeps, had niet goed gelezen, ik dacht dat het ging over mensen die dingen gingen slopenquote:Op vrijdag 1 november 2013 20:46 schreef Lollertrolle het volgende:
[..]
Ow maar t waren juist fokkers die alles zo snel haalden
Heb ik van de week gedaan, of is er alweer een nieuwe versie?quote:Op vrijdag 1 november 2013 16:52 schreef ItsTheSebbe het volgende:
Wordt die server ooit nog geupdate of een nieuwe gemaakt, ik heb wel zin om een keer multiplayer te doen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |