Tevens tetten.boobies tietjesquote:Op woensdag 16 januari 2013 21:39 schreef Moira. het volgende:
Oké, dus TS is stoned.
En het Hash&Wiet topic in UVT is niet zo actief en die posters zijn niet altijd stoned.
Dus ik denk zo, er zijn vast wel meer FOK!kertjes die stoned zijn
En als je stoned bent is het altijd chill om met ook-stonede mensen te praten want die begrijpen je gewoon terwijl de wereld om je heen zo snel gaat en toch de tijd zo langzaam.
Maar goed, post hier dus als je stoned bent
Ben nu wel meer in de verleiding ja.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:08 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Das genaaid, ben je ondertussen al zoekende naar een andere baan waar je meer kan werken?
quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:10 schreef FL_Freak het volgende:
Laat de lapo dan aan iemand over die fatsoenlijke TT's kan maken
Ja oke wel parttime, maar ik bedoel iets van 20-25 uur dan ofzoquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:10 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ben nu wel meer in de verleiding ja.
Heb wel mijn rooster voor december ingevuld en wilde nu gewoon even parttime werken maar op deze manier ga ik daar niet op wachten...
Ja dat is nu niet te garanderenquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:11 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ja oke wel parttime, maar ik bedoel iets van 20-25 uur dan ofzo
Ja dat snap ik ook wel, maar bij vacatures staat toch meestal wel aangegeven hoeveel uren het om gaatquote:
Sssstquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:10 schreef Vaseline_ het volgende:
tussen een woord en een uitroepteken hoort geen spatie smitjew
Ik zag zaterdag je bro op dat feest. stond de hele avond in zijn eentje aan de rand van de zaal tegen de muur aan?quote:
Kan het niet meer vindenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
Nja weetje de eerste twee keren had ik een stuk meer uren. De eerste keer werkte ik drie dagen half 3 tot 10 ofzo. Tweede keer maakte ik al wel minder uren en toen vond ik een andere baan. En nu is het helemaal droevigquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:13 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ja dat snap ik ook wel, maar bij vacatures staat toch meestal wel aangegeven hoeveel uren het om gaat
Ja ik vond het ook een beetje kutquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:20 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Nja weetje de eerste twee keren had ik een stuk meer uren. De eerste keer werkte ik drie dagen half 3 tot 10 ofzo. Tweede keer maakte ik al wel minder uren en toen vond ik een andere baan. En nu is het helemaal droevig
Precies. En beetje fatsoenlijkere banen in magazijnen heb je gelijk zo'n certificaat nodig. En andere banen heb je weer 193842 jaar werkervaring nodig.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:25 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ja ik vond het ook een beetje kutOp zaterdag liep ik misschien 3 uur en op de woensdagen en vrijdag echt maar 1 uur
Zo'n tijdverspilling eigenlijk ook al had ik niks anders te doen.
Yo!quote:
Goede zaak.quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 16:48 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Zo ff naar de appie
[ afbeelding ]
+
[ afbeelding ]
Halen en dan vanavond
[ afbeelding ]
Desperado (1995) - IMDb kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |