Bang dat ik dat krijg wanneer zwanger (geweest)quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:04 schreef krullenbolletje het volgende:
moest door de tt aan dit plaatje denken
[ afbeelding ]
ik heb ze al, big deal ze vervagen tochquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:12 schreef Moira. het volgende:
[..]
Bang dat ik dat krijg wanneer zwanger (geweest)
Ik heb het op m'n bovenbenen richting m'n kont, geen idee waaromquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:14 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
ik heb ze al, big deal ze vervagen toch
Ik ook is gewoon van groeienquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:14 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik heb het op m'n bovenbenen richting m'n kont, geen idee waarom
kakheupenquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:16 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
Ik ook is gewoon van groeien
Gelukkig wel, op m'n 13 waren ze echt rood, heel opvallendquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:14 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
ik heb ze al, big deal ze vervagen toch
Herkenbaar echt lelijk was datquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:18 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Gelukkig wel, op m'n 13 waren ze echt rood, heel opvallend
truequote:Op maandag 21 oktober 2013 23:18 schreef krullenbolletje het volgende:
[..]
beter dan geen heupen hebben
30 notes maar, neppequote:Op maandag 21 oktober 2013 23:19 schreef Moira. het volgende:
Ik heb volgens mij echt zwaar onzinnige kaknotes gekregen de laatste tijd
Sinds Mono geen mod meer is ineens 15 erbij (teller staat nu op 30)
Ik denk dat 5 van die nieuwe misschien terecht zouden zijn, dat ik daar bijv. ook voor zou noten als ik mod was geweest.
Verder zijn er echt een aantal bij gekomen in een tijd dat ik nauwelijks online was en geen gekke dingen heb gedaan/gezegd ofzo
Binnenkort maar abo'tje nemen weerKan ik ook m'n oude UI weer terug gezien die teveel kB is om nog te kunnen gebruiken zonder abo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:20 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
30 notes maar, neppeJa dat krijg je van de KLB SC..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck the EBU.
Enorm lang zonder kankernotes gedaan, maar sinds het ineens een issue was zijn er wel een aantal kankernotes bij gekomen ja, sowieso wel van Horkquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:21 schreef OllieWilliams het volgende:
Heb alleen twee kankernoteseen sws van hork, ander ook wss
Ik heb ook nutteloze notes of leuke notesquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:22 schreef FL_Freak het volgende:
Notes zijn zo niet boeiend. Gewoon waarschuwingen dat je iets niet mocht doen.
vertelquote:Op maandag 21 oktober 2013 23:22 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
De meesten komen niet eens van daar hoor
quote:Op maandag 21 oktober 2013 23:22 schreef Moira. het volgende:
[..]
Enorm lang zonder kankernotes gedaan, maar sinds het ineens een issue was zijn er wel een aantal kankernotes bij gekomen ja, sowieso wel van Hork![]()
De hypocrisie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |