quote:Op vrijdag 15 november 2013 08:53 schreef alors het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, nu horen jullie het ook eens van een ander
Nee, hij is bang voor het de waarheid zeggende publiek. Net zoals nu in Rotterdam.quote:Op vrijdag 8 november 2013 08:08 schreef luckass het volgende:
Zeker bang om te verliezen van Jesse of Igor.
Ik vind niet dat Federer in dat lijstje thuishoort, die is al zover afgezakt. Hij mag blij zijn dat Robin nog met hem wilt trainen.quote:Op vrijdag 15 november 2013 08:53 schreef alors het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, nu horen jullie het ook eens van een ander
'Absolute wereldtoppers'. Snik, onze Robin is toch ver gekomenquote:Op vrijdag 15 november 2013 08:53 schreef alors het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, nu horen jullie het ook eens van een ander
>De komst van titelverdediger Juan Martin Del Potro, Jo-Wilfried Tsonga, Richard Gasquet en Tommy Haas was al aangekondigd. Inmiddels is duidelijk dat ook Tomas Berdych en Stanislas Wawrinka zijn vastgelegd.quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:46 schreef tennisboy het volgende:
Richard als toernooidirecteur begint nu toch wel tegen te vallen.
Zeer slechte argumentatie om Federer niet proberen te halen en de keuze voor een wildcard voor de Bakker i.p.v Huta Galung is ook raar te noemen.
Mee eens. Om nou zwaar bezette indoortoernooien in Europa te gaan spelen omdat Rotterdam dan is, waar hij toch vaak snel verliest en zo een Del Potro kan loten. Hij heeft veel betere kansen punten en misschien zelfs een finale/titeltje te smokkelen in Zuid-Amerika tussen de andere matige gravelrukkers.quote:Op vrijdag 15 november 2013 08:49 schreef Norrage het volgende:
Wel slim eigenlijk. Lekker gravelrukken en Rotterdam is toch een kuttoernooi waar ie altijd kansloos verliest
Misschien dat Huta Galung ook de voorkeur geeft aan een ander schema?quote:Op vrijdag 15 november 2013 14:46 schreef tennisboy het volgende:
Richard als toernooidirecteur begint nu toch wel tegen te vallen.
Zeer slechte argumentatie om Federer niet proberen te halen en de keuze voor een wildcard voor de Bakker i.p.v Huta Galung is ook raar te noemen.
Mah dat denk ik niet, aangezien hij het altijd leuk vind om in Nederland te spelen en hier ook zijn beste resultaten boekt.quote:Op vrijdag 15 november 2013 16:16 schreef Komakie het volgende:
[..]
Misschien dat Huta Galung ook de voorkeur geeft aan een ander schema?
quote:Robin Haase is in 2006 positief getest toen in zijn urine een te hoge concentratie testosteron werd aangetroffen. De Haagse tennisser zegt dit vrijdag in de Volkskrant.
De toen 19-jarige Haase werd niet gestraft omdat na drie volgende controles werd bevestigd dat het om een 'lichaamseigen productie' ging.
Hij kreeg een alarmerende brief van de spelersvakbond ATP. Maar daarin werd het vermoeden uitgesproken dat de afwijkende verhouding testosteron-epitestosteron lichaamseigen zou kunnen zijn.
"De ATP kondigde aan dat ik binnen 2 weken drie keer zou worden getest om dat te bevestigen. Toen bleek ik telkens op dezelfde waarden uit te komen. Ik heb daarna nooit meer iets gehoord'', aldus Haase.
quote:Op vrijdag 22 november 2013 07:33 schreef franklop het volgende:
Zeker aan de vuist van Martin gesabbeld
Is dit een retorische vraag?quote:Ik zeg altijd: kijk naar mijn postuur en zeg wat ik zou moeten nemen."
Wat een naďeve uitspraak ookquote:Op vrijdag 22 november 2013 09:21 schreef Zelva het volgende:
http://www.spitsnieuws.nl(...)aase-testte-positief
[..]
Is dit een retorische vraag?
quote:Robin Haase heeft volgens Herman Ram, de directeur van de Nederlandse Dopingautoriteit, geen positieve dopingtest achter zijn naam staan. De tennisser liet vrijdag weten dat hij in 2006 positief werd bevonden nadat in zijn urine een te hoge concentratie van testosteron werd aangetroffen.
"Robin Haase heeft zelf bericht dat hij in 2006 positief testte, maar ik ben bang dat hij indertijd niet goed begrepen heeft wat er in de brief stond", laat Ram in een reactie weten.
Regelmatige afwijkingen
"De brief van de spelersvakbond ATP ging over de zogenaamde T/E-ratio, wat een aanduiding is voor de verhouding tussen testosteron en een ander hormoon in het lichaam. En die T/E-ratio was bij Haase te hoog. Dergelijke afwijkingen komen echter zeer regelmatig voor en zijn absoluut niet te bestempelen als een positieve test", legt Ram uit.
"Wel wordt er na het constateren van een te hoge T/E-ratio altijd vervolgonderzoek gedaan, zowel door het uitvoeren van nog een aantal dopingcontroles in korte tijd (wat bij Haase ook gebeurd is) als door het onderzoeken van hetzelfde urinemonster met een tweede analysemethode."
Ook de Nederlandse Dopingautoriteit heeft volgens Ram tientallen van dergelijke gevallen per jaar. "Maar in vrijwel alle gevallen is de eindconclusie dat de verstoring lichaamseigen is en dat de bevinding dus geen bewijs is van dopinggebruik. Dat is in het geval van Haase ook de conclusie van de ATP geweest."
Verkeerde indruk
In de brief van de ATP aan Haase werd ook het vermoeden uitgesproken dat het om een afwijkende verhouding ging die lichaamseigen zou kunnen zijn. Ram heeft de brief nooit gezien. "Maar nu krijgt de buitenwereld misschien toch een verkeerde indruk", stelt Ram.
'kijk naar mijn postuur'quote:Op vrijdag 22 november 2013 09:21 schreef Zelva het volgende:
http://www.spitsnieuws.nl(...)aase-testte-positief
[..]
Is dit een retorische vraag?
En nee, dit is geen fake tweettwitter:robin_haase twitterde op vrijdag 22-11-2013 om 15:28:06ZET DIE MUZIEK UIT want anders BEDREIG ik jullie met mijn zogenaamde positieve TEST. reageer retweet
Tsja. Niet bepaald al een teken van overmatige intelligentie.quote:Op vrijdag 22 november 2013 09:35 schreef Norrage het volgende:
In datzelfde artikel zegt hij ook dat Nadal > Federer
Godverquote:Op vrijdag 22 november 2013 15:29 schreef TheArt het volgende:
En nee, dit is geen fake tweettwitter:robin_haase twitterde op vrijdag 22-11-2013 om 15:28:06ZET DIE MUZIEK UIT want anders BEDREIG ik jullie met mijn zogenaamde positieve TEST. reageer retweet
twitter:robin_haase twitterde op vrijdag 22-11-2013 om 15:47:12I am pretty lazy when it comes to this... http://t.co/mc5eEB3NTv reageer retweet
In Somalie zijn ze brederquote:Op vrijdag 22 november 2013 13:48 schreef Rosario het volgende:
[..]
'kijk naar mijn postuur'
![]()
[ afbeelding ]
twitter:robin_haase twitterde op vrijdag 22-11-2013 om 22:01:50I have spent the last six hours in a car. To tired to finish this now.. http://t.co/AkpRxhuDPO reageer retweet
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |