SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.disclaimer
maar daar hoef je ook niet een kind voor te krijgen.. en toch doen een hoop mensen dat..quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:06 schreef Stormqueen het volgende:
de boodschap is denk ik meer dat je dus niet meteen als een uitgezakte dweil op de bank hoeft te gaan vegeteren. Maar zo voel ik dat
True. Die hebben al helemaal geen excuusquote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:08 schreef Barreltje het volgende:
[..]
maar daar hoef je ook niet een kind voor te krijgen.. en toch doen een hoop mensen dat..
Met een kind van 8 maanden? Fat chance. De meeste vrouwen zijn nog bezig met ontzwangeren (9 maanden op, 9 maanden af). Ik gaf nog borstvoeding, mijn dochtertje sliep niet door, ik was weer aan het werk, ik kolfde op het werk, we moesten het brengen en halen van de kinderen logistiek rondkrijgen, het huishouden had aandacht nodig, mijn lief ook. Ik wist me amper staande te houden.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:06 schreef Stormqueen het volgende:
de boodschap is denk ik meer dat je dus niet meteen als een uitgezakte dweil op de bank hoeft te gaan vegeteren. Maar zo voel ik dat
hmm.. ik heb ook geen excuus.. behalve dat IK te lui benquote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:09 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
True. Die hebben al helemaal geen excuus
En natuurlijk moet iedereen lekker zelf weten wat ie doet maar het lijkt me ook raar om je aangesproken te voelen als je niet zit met het feit dat je wat zwaarder bent / op de bank hangt. Maar ik zal wel gek denken.
Maar dit beeld gaat niet over iedereen, toch?quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:10 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Met een kind van 8 maanden? Fat chance. De meeste vrouwen zijn nog bezig met ontzwangeren (9 maanden op, 9 maanden af). Ik gaf nog borstvoeding, mijn dochtertje sliep niet door, ik was weer aan het werk, ik kolfde op het werk, we moesten het brengen en halen van de kinderen logistiek rondkrijgen, het huishouden had aandacht nodig, mijn lief ook. Ik wist me amper staande te houden.
Dat zijn geen excuses, maar dat is gewoon de realiteit voor het merendeel van de vrouwen met zulke kleine kinderen. Wat mij betreft mag elke vrouw die in die fase zit en de tijd neemt om even op de bank te vegeteren een lintje krijgen. Ga toch heen met dat belachelijke ideaal! Good for her, maar doe niet alsof andere vrouwen zich er makkelijk vanaf maken met smoesjes (wat die tekst insinueert).
ik kan me voorstellen dat het op de een of andere manier ook makkelijker gaat bij een 3e..quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar dit beeld gaat niet over iedereen, toch?
Sowieso het borstvoedingsgebeuren, zeker in de VS, is helemaal niet vanzelfsprekend. Dat scheelt al een heleboel vermoeidheid.
als het over kinderen gaat..quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:15 schreef Stormqueen het volgende:
huuuu, ik wilde geen extreem emotionele discussie aanwakkeren!
Te laat!quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:15 schreef Stormqueen het volgende:
huuuu, ik wilde geen extreem emotionele discussie aanwakkeren!
Ik vind het een heel verknipt ideaal opleggen aan vrouwen. Er is niets mis mee om na de geboorte van je kind de tijd te nemen voor je kind, het nieuwe ritme, de aanpassingen die daarvoor nodig zijn, en niet te vergeten rust (slapen!). Het is geen schande als je een kind van 8 maanden hebt en nog uitgelubberd bent. Het komt wel weer, je wereld wordt weer groter, je gaat weer aan jezelf willen werken. Natuurlijk, bekende mensen zien er zo gauw weer strak uit. Maar ten koste van wat? Er was pas op TLC een vrouw die 2 dagen na de bevalling weer ging werken. 'What's your excuse?'quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:12 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Maar dit beeld gaat niet over iedereen, toch?
Sowieso het borstvoedingsgebeuren, zeker in de VS, is helemaal niet vanzelfsprekend. Dat scheelt al een heleboel vermoeidheid.
scheelt toch weer 150 gramquote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:19 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind het een heel verknipt ideaal opleggen aan vrouwen. Er is niets mis mee om na de geboorte van je kind de tijd te nemen voor je kind, het nieuwe ritme, de aanpassingen die daarvoor nodig zijn, en niet te vergeten rust (slapen!). Het is geen schande als je een kind van 8 maanden hebt en nog uitgelubberd bent. Het komt wel weer, je wereld wordt weer groter, je gaat weer aan jezelf willen werken. Natuurlijk, bekende mensen zien er zo gauw weer strak uit. Maar ten koste van wat? Er was pas op TLC een vrouw die 2 dagen na de bevalling weer ging werken. 'What's your excuse?'
Maar ik ben m'n ei wel weer kwijt, hoor.
Oh, als we toch eieren zouden leggen, dan zou ons leven zoveel makkelijker zijn.quote:
Als daar een volgroeide baby uit zou moeten kunnen breken ging ik toch liever voor de buidelquote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:21 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Oh, als we toch eieren zouden leggen, dan zou ons leven zoveel makkelijker zijn.
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik snap niet waarom je je de mening van nitwits aan zou trekken.
Prima. Neuken we niet. All good.
Oh, dat fat shaming week interesseert me dan weer geen bal. Ik vind het vooral vervelend als normale, gezonde mensen elkaar dit soort dingen aan gaan praten.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:22 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik snap niet waarom je je de mening van nitwits aan zou trekken.
Prima. Neuken we niet. All good.
of dat normale mensen het zichzelf aan praten ..quote:Op donderdag 17 oktober 2013 11:25 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Oh, dat fat shaming week interesseert me dan weer geen bal. Ik vind het vooral vervelend als normale, gezonde mensen elkaar dit soort dingen aan gaan praten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |