Haha, dat probleem had ik ook! Vol in de remmen en als een blij kind er achter aan rijdenquote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:33 schreef kensei het volgende:
[..]
Die stomme karin auto lijkt er aardig op aan de voorkant, ik de hele tijd blij om niets
https://docs.google.com/s(...)true&rowsperpage=250quote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:33 schreef Duuc-nl het volgende:
Kan iemand nog 1 x dat google docs document posten met de auto's?
Kan misschien meteen in de OP?
thxquote:Op donderdag 17 oktober 2013 12:48 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
https://docs.google.com/s(...)true&rowsperpage=250
Of steeds hetzelfde smsje met 'n Fathom FQ2 enzoquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:02 schreef kensei het volgende:
Altijd helemaal doodgespammed met die klote smsjes van simeon behalve als ik ze nodig heb
pff hij moet niet zeuren. Ik schiet nooit iemand kapot. Maar als je aan mn tailgater komt is het gerechtigd.quote:
Eens met deze man. Tailgaters blijf je afquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:49 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
pff hij moet niet zeuren. Ik schiet nooit iemand kapot. Maar als je aan mn tailgater komt is het gerechtigd.
Je blijft van een Roemeen af.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:50 schreef Divje het volgende:
[..]
Eens met deze man. Tailgaters blijf je af![]()
En een Roemeen van m'n autoquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:53 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Je blijft van een Roemeen af.
daar heb je wel gelijk in. Met 1 jan 2014 in acht genomen. Mijn oprechte excuses.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:53 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Je blijft van een Roemeen af.
Excuses aanvaard.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:55 schreef SosuaCafe het volgende:
[..]
daar heb je wel gelijk in. Met 1 jan 2014 in acht genomen. Mijn oprechte excuses.
Hahahaquote:Op donderdag 17 oktober 2013 13:49 schreef Roemeen013 het volgende:
[..]
Hij moet al zijn geld afstaan aan mij heb ik tegen hem gezegd.
quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:22 schreef Lisker het volgende:
Vanavond ben ik weer uit de bad sport pool. Mijn god wat een bende cheaters zitten daar. Gisteren 4 tanks op de map, 3 bugatti's en een gast die mij 4m dollar bood zodat ik hem zou commenden (verkort de tijd in de bad sport pool).
Waarom maakt rockstar tanks in de game en zorgt er dan voor dat je bad sport wordt als je iemands auto opblaast...erg krom als je het mij vraagt.
Tip: Koop nooit een tank. Als mensen tegen je oprijden krijg je ook bad sport warnings.
ik wil wel meedoen.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 14:08 schreef Divje het volgende:
Zijn er vanavond weer races?
Of zijn er mensen die zin hebben om met een paar man rotzooi te trappen in een public sessie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |