FEMA camps zijn al meer dan 50 jaar een 'bedreiging' voor de vrije Amerikaan.quote:Op zaterdag 18 oktober 2014 09:51 schreef DuTank het volgende:
Ergens spoort hij niet helemaal. Maar er zitten ook wel goede stukken tussen, zoals die over FEMA camps vond ik wel bizar. De Amerikaanse schreeuwende manier waar het dan op gaat is wel een beetje jammer
Niemand die het kan navertellen iig. Dus je weet maar nooitquote:Op woensdag 29 oktober 2014 09:18 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
FEMA camps zijn al meer dan 50 jaar een 'bedreiging' voor de vrije Amerikaan.en nog nooit heeft er 1 iemand in gezeten
Katt?quote:Op zaterdag 15 november 2014 22:35 schreef raptorix het volgende:
Nu we toch in BNR zitten, hoe stop je iets het beste weg?
Juist maak het belachelijk, en dat lukt heel goed met lui als Kat en Jones.
Looks like Alex Jones' dad.quote:Hij ging ooit om met en interviewde Ted Pike en Jeff Rense, beiden bekende blanke suprematisten en antisemieten. Hij gebruikte vaak informatie van rense.com, die de joden de schuld geeft van alles. Hij is vrienden met en interviewt geregeld Jerome Corsi, een lelijke ouwe man met een tomatenkop en sneeuwwit haar
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
![]()
Deze man is ook zo'n Obama basher typetje en hij verscheen op een blanke suprematisten radio kanaal
Alex Jones verkondigt halve waarheden. Waar AJ het nooit over zal hebben is hoe ontwaking werkt en hoe het een bevolking tot een kan smeden, als in een meerderheid dezelfde houding of gedachtegangen ontstaan. Dit moet haast wel het grote geheim zijn van de 'illiminati' (machthebbers)quote:Op dinsdag 15 oktober 2013 14:20 schreef GroningseGast het volgende:
Lijkt me ook best frustrerend als je de waarheid weet (of er iig dicht bij zit) en de meerderheid wil je niet geloven.
Een soort Quinsy Gario. Verdeeldheid zaaien vanuit rancune.quote:Op zondag 16 november 2014 14:33 schreef Synthercell het volgende:
[..]
Alex Jones verkondigt halve waarheden. Waar AJ het nooit over zal hebben is hoe ontwaking werkt en hoe het een bevolking tot een kan smeden, als in een meerderheid dezelfde houding of gedachtegangen ontstaan. Dit moet haast wel het grote geheim zijn van de 'illiminati' (machthebbers)
Eenheid, of anders wel via verdelen en heersen, of via orde uit chaos. Zo zijn er een aantal mogelijkheden om een bevolking onder de duim te krijgen.
De man, de legende.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 12:38 schreef [url=http://forum.fok.nl/user/profile/
399583]AlexJones[/url] het volgende:
Sinds mijn ban twee jaar geleden...i am back...watch out liberals
Genoeg inhoud maar ik verwacht wel een ontopic reactie bij een kick.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 12:46 schreef theguyver het volgende:
[..]
genoeg inhoud het is Alex Jones!!!
btw capslock stuk?
Veel websites betrekken vaak het zionisme bij complotten, Alex Jones ontwijkt juist het zionisme.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:26 schreef Tingo het volgende:
Tiijdje terug heb ik Jones op een of ander (britse) docu gezien.Hij was met 'n journalist aan 't rondreizen door abandoned V.S. towns waar Jones had gewoond.Hij had 't over hoe leuk en prosperous 't vroeger was enz.(Twas toch 'n beetje eng - die lege stadjes)
Ik ben helemaal geen fan van de gast geweest, maar twas 'n heel ander karakter dan z'n radio persona.Alex Jones is ook 'n acteur denk ik.
Ik kan 'n vid niet vinden helaas. (But I didn't look very hard)
Ik heb niks met AJ. Vertrouw die gast voor geen meter, dubbele agenda denk ik. Zijn vrouw schijnt joods te zijnquote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:30 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Veel websites betrekken vaak het zionisme bij complotten, Alex Jones ontwijkt juist het zionisme.
Maybe he is working for them.
Leg eens uit wat dat er mee te maken heeft?quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:36 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb niks met AJ. Vertrouw die gast voor geen meter, dubbele agenda denk ik. Zijn vrouw schijnt joods te zijn
Alex Jones(en de meeste complot sites) ontwijkt clues forum. Denk ie nogs steeds dat er waren doodgevallen bij de (fake) media events? Gatekeeper/controlled oppostion/acteur - net als 911(half) truth.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:30 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Veel websites betrekken vaak het zionisme bij complotten, Alex Jones ontwijkt juist het zionisme.
Maybe he is working for them.
Waarschijnlijk 'n backstory om de complot theoristen 'n beetje bezig te houden.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:36 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb niks met AJ. Vertrouw die gast voor geen meter, dubbele agenda denk ik. Zijn vrouw schijnt joods te zijn
In het begin vond ik hem wel interessant, maar ben vrij snel afgehaakt. Ik heb een keer een heel uitgebreid artikel over hem gelezen, van Veterans Today http://www.veteranstoday.(...)es-bashes-the-nazis/ Daaruit zou blijken dat hij altijd de zionisten buiten schot laat en dus inderdaad een dis-info specialist zou zijn. Maar ja dat zeggen sommigen dan ook weer over Gordon Duff. Alhoewel ik die artikelen meestal wel goed vind.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:36 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Ik heb niks met AJ. Vertrouw die gast voor geen meter, dubbele agenda denk ik. Zijn vrouw schijnt joods te zijn
Had ik ook want hij maakt 'all the right noises'.Beetje populistisch.Z'n karakter is ontwerpen.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:52 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
In het begin vond ik hem wel interessant, maar ben vrij snel afgehaakt. Ik heb een keer een heel uitgebreid artikel over hem gelezen, van Veterans Today http://www.veteranstoday.(...)es-bashes-the-nazis/ Daaruit zou blijken dat hij altijd de zionisten buiten schot laat en dus inderdaad een dis-info specialist zou zijn. Maar ja dat zeggen sommigen dan ook weer over Gordon Duff. Alhoewel ik die artikelen meestal wel goed vind.
Ik ben eigenlijk nog steeds op zoek naar een echte truther, iemand die echt op zoek is naar het grijze gebied tussen de zwart-wit verhalen.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:55 schreef Tingo het volgende:
[..]
Had ik ook want hij maakt 'all the right noises'.Beetje populistisch.Z'n karakter is ontwerpen.
Gordon Duff vond ik ook vroeger interessant maar het lijkt disinfo te zijn.
Goed gezien.Je heb wat tijd voor jezelf bespaart.quote:Op dinsdag 30 juni 2015 21:01 schreef controlaltdelete het volgende:
Hij verkoopt ondertussen allerlei zooi zoals vitamines, dat silver, boeken en t-shirts? Ik had al vrij snel niks met die man toen ik hem tegen kwam op mijn ontdekkingsreis.
http://alexjonesexposed.info/
de man boeit me weinig en zijn vrouw ook.
Ben wel ergens benieuwd hoe die in het echt is. Als je dat filmpje nog tegenkomt, plaat hem dan hierquote:Op dinsdag 30 juni 2015 20:26 schreef Tingo het volgende:
Tiijdje terug heb ik Jones op een of ander (britse) docu gezien.Hij was met 'n journalist aan 't rondreizen door abandoned V.S. towns waar Jones had gewoond.Hij had 't over hoe leuk en prosperous 't vroeger was enz.(Twas toch 'n beetje eng - die lege stadjes)
Ik ben helemaal geen fan van de gast geweest, maar twas 'n heel ander karakter dan z'n radio persona.Alex Jones is ook 'n acteur denk ik.
Ik kan 'n vid niet vinden helaas. (But I didn't look very hard)
Eustace Mullinsquote:Op dinsdag 30 juni 2015 21:01 schreef Izzy73 het volgende:
[..]
Ik ben eigenlijk nog steeds op zoek naar een echte truther, iemand die echt op zoek is naar het grijze gebied tussen de zwart-wit verhalen.
Ik zal ff verder zoeken speciaal voor jou (seeing as you are genuinely interested)quote:Op dinsdag 30 juni 2015 23:06 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Ben wel ergens benieuwd hoe die in het echt is. Als je dat filmpje nog tegenkomt, plaat hem dan hier
Zijn karikatuur van infowarswhore komt me de neusgaten uit
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |