SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee, klopt ik bedoel die links van het bedje inderdaad. Wat leuk om die stof zo terug te laten komen. Wat ga je achter die lintjes hangen?quote:Op zondag 29 december 2013 17:49 schreef DJMomo het volgende:
Nikki. Mooi!
Flobo, links naast het bedje hangen drie prikborden onder elkaar die ik met de (overgebleven) gordijnstof bekleed heb. Daar lintjes over gespannen waar je dan wat achter kunt schuiven. Rechts hangt een postertje in een lijst, maar daar spiegelt de flits in dus denk niet dat je die heel goed ziet (en dus bedoelt)
Ik heb met sjaak (en doe nog steeds) vanaf 12w baby peuter kleuter zwemmen gedaan. Sjaak heeft dus al drie "zwemdiplomas".quote:Op zondag 29 december 2013 21:23 schreef Dyre het volgende:
Zwemdiploma'sWat denk je ver vooruit DJMomo, maar wat leuk!
Gaan jouw meisjes samen in een co-sleeper? Ik had geloof ik al gevraagd hoe je dat precies gaat doen met voeden en zo toch? Want dat hele schuif-principe gaat dan niet helemaal opquote:Op zondag 29 december 2013 17:25 schreef Linda2205 het volgende:
Mooi kamertje Nikki! Mag ik vragen waarom je gekozen hebt voor de bedjes naast elkaar? Ik twijfel nog steeds. Aan de ene kant lijkt het me wel gezellig voor ze. Aan de andere kant..ik heb het nu zo staan dat er een stoel tussen kan, voor als ze beiden aandacht nodig hebben, Ik heb wel voor de eerste tijd een co-sleeper, dus ze gaan niet meteen uit elkaar...
Geen ideequote:Op zondag 29 december 2013 21:48 schreef Kyara het volgende:
[..]
Gaan jouw meisjes samen in een co-sleeper? Ik had geloof ik al gevraagd hoe je dat precies gaat doen met voeden en zo toch? Want dat hele schuif-principe gaat dan niet helemaal op
Tegen elkaar aan niet meer hoor. Niet meer sinds 1 vd 2 altijd alle knuffels in bed hadquote:Op zondag 29 december 2013 17:37 schreef Kyara het volgende:
Mooi Nikki!
Ik heb ook ruimte tussen de bedjes omdat dat gewoon voor ons iets praktischer is. Volgens mij heeft Cathmar ze wel weer tegen elkaar aan staan.
2 aankleedkussen is soms best handig inderdaad. Wij kunnen altijd uitwijken naar kamer van grote broer.
Ik stuur je wel een foto als het zo ver is! De jouwe lagen voetjes aan voetjes toch? Laat nog eens zien! En Cathmar ook?quote:Op zondag 29 december 2013 21:59 schreef Kyara het volgende:
Dat tegen elkaar zou hier nu ook niet meer werken. Ik kan ze ook niet samen bij ons in bed laten slapen. Dan gaan ze gewoon keten.
Ben benieuwd Linda!![]()
quote:Op zondag 29 december 2013 22:04 schreef Linda2205 het volgende:
Ik stuur je wel een foto als het zo ver is! De jouwe lagen voetjes aan voetjes toch? Laat nog eens zien! En Cathmar ook?
quote:Op zondag 29 december 2013 22:08 schreef Kyara het volgende:
[..]leuk!
Ja, voetjes aan voetjes:
[ link | afbeelding ]
quote:Op zondag 29 december 2013 22:08 schreef Kyara het volgende:
[..]leuk!
Ja, voetjes aan voetjes:
[ link | afbeelding ]
Smelt!quote:Op zondag 29 december 2013 22:08 schreef Kyara het volgende:
[..]leuk!
Ja, voetjes aan voetjes:
[ link | afbeelding ]
quote:Op zondag 29 december 2013 22:08 schreef Kyara het volgende:
[..]leuk!
Ja, voetjes aan voetjes:
[ link | afbeelding ]
ooh burdie, ik heb er speciaal voor ingelogd, wat prachtig!quote:Op vrijdag 10 januari 2014 13:31 schreef Burdie het volgende:
Hier een update van ons kamertje, het is zo goed als af.
Eerst even de wieg showen, deze is meer dan 100 jaar oud en gekocht door mijn overgrootouders voor de geboorte van hun eerste kindje. De wieg komt als mini geboren is op onze slaapkamer naast ons bed (maar staat nu tijdelijk nog even op de babykamer).
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dan een (nu nog wat rommelig ogend) overzichtje van het kamertje zelf. De 'achterwand':
[ afbeelding ]
De 'voorwand' (rechts van het bedje zit de deur):
[ afbeelding ]
Deze meneer houdt de wacht boven de deur:
[ afbeelding ]
Mijn zelfgemaakte ballon-lamp in actie:
[ afbeelding ]
Er ontbreekt her en der nog wat aankleding, maar dat komt nog welen sommige dingen stellen we uit tot na de geboorte (bijvoorbeeld de aanschaf van een vloerkleed).
Nee, klopt! Er komen nog andere (langere) pootjes onder, zodat 'ie wat hoger komtquote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:16 schreef laziness het volgende:
Prachtig Burdie!! Fijn sfeertje
Maar de commode oogt zo laag als de plank op ooghoogte hangt?
Is dat fijn werken? Of is het gezichtsbedrog?
quote:Op vrijdag 10 januari 2014 15:35 schreef Mineola het volgende:
[..]
ooh burdie, ik heb er speciaal voor ingelogd, wat prachtig!
Wat gaaf, zo'n wieg encommode
met historie! Die knopjes lijken me juist heel mooi zo!
En terecht! Mooi als die meubels met verhalenquote:Op vrijdag 10 januari 2014 14:40 schreef Burdie het volgende:
Dank jullie welik ga er ook af en toe even naartoe om te kijken en blij te wezen
![]()
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |