SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.XBL (Forum nick tussenhaakjes):SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe join ik de FOK!forum GTA Online Crew?
Ga naar http://socialclub.rockstargames.com. Registreer je, link je PSN of XBL account aan je Rockstar Social Club account. Ga naar Crews, dan klik je Crew Up aan en zoek je op FOK Crew. Join de crew en ik zal je accepteren.
http://socialclub.rockstargames.com/crew/fok_crew
Waarom geen aparte crews voor elk platform?
PS3 en Xbox 360 bezitters die lid zijn van FOK!forum melden zich op socialclub.rockstargames.com aan bij één crew: FOK Crew.
PS spelers spelen met elkaar, en Xbox spelers spelen met elkaar. Het is één crew, het is niet nodig om aparte crews te gaan maken voor elk platform. De statistieken van PS- en Xbox spelers worden verzameld en getoond op de crew pagina zodat we als PS- en Xbox spelers van het FOK!forum GTA Online Crew boven de andere crews komen te staan.
De features van GTA V Online:
- Multiplayer modus waarin maximaal 16 spelers in een gamesessie kunnen spelen!
- Je kan je eigen huis kopen en die naar je eigen wens aanpassen.
- Je kan je eigen auto's kopen én die ook verzekeren tegen diefstal en/of schade!
- Je kan je online character aanpassen door nieuwe kleding te kopen, tattoos te laten zetten.
- Samen met je vrienden overvallen plegen, straatraces houden, deatmatches en veel meer!
- Er zijn 700 missies die jij samen met je vrienden online kan spelen!
GTA V Online Trophies/Achievements:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.GTA V Online Screenshots:SPOILER![]()
Niet te vroeg juichenquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 01:28 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Het ziet er allemaal aardig stabiel uit imo.![]()
![]()
Ik vind die parachute missies sowieso vet. Leuk idee, en ziet er altijd cool uitquote:
Je bent pas een baas wanneer je mensen maandelijks betaalt.![]()
Dit was geen missiequote:Op dinsdag 8 oktober 2013 01:38 schreef BramPowert het volgende:
[..]
Ik vind die parachute missies sowieso vet. Leuk idee, en ziet er altijd cool uitGewoon met 5 man op de berg verzamelen en springen
![]()
![]()
![]()
Weet ik, maar daarom zeg ik dat ik de missies ook cool vindquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 01:40 schreef SevD het volgende:
[..]
Dit was geen missieGewoon met 5 man op de berg verzamelen en springen
![]()
Je bent pas een baas wanneer je mensen maandelijks betaalt.![]()
Oh, ja ik ook. Worden nog te weinig gedaan IMOquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 01:40 schreef BramPowert het volgende:
[..]
Weet ik, maar daarom zeg ik dat ik de missies ook cool vind![]()
![]()
Agreedquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 02:18 schreef SevD het volgende:
[..]
Oh, ja ik ook. Worden nog te weinig gedaan IMO
Je bent pas een baas wanneer je mensen maandelijks betaalt.![]()
You welcome to fly -CRASH- Chopper Servicequote:Vliegemeppenquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 02:50 schreef PicoMMP het volgende:
Fok!ker J-055 (-CRASH-) bezig met 2 politie heli's
Schoot ik je later een keer overhoop bij die bruggen !?!
Oops mijn fout... dacht dat je 1 van die anderen was.
Flying to the sunset.....
[ Bericht 6% gewijzigd door -CRASH- op 08-10-2013 03:59:39 ]<a href="http://www.vwkweb.nl/" rel="nofollow" target="_blank">[b]Vereniging voor weerkunde en klimatologie[/b]</a>
<a href="http://www.estofex.org/" rel="nofollow" target="_blank">[b]ESTOFEX[/b]</a>![]()
quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 04:06 schreef YepssNL het volgende:
Weet iemand hoe ik dit op moet lossen?![]()
[ afbeelding ]
Even voor je rondgezocht, en blijkbaar:
1 When the next pay cycle came around, the utilities came back on. Je bent pas een baas wanneer je mensen maandelijks betaalt.![]()
Check m'n post, heb hem ge-editquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 04:19 schreef YepssNL het volgende:
[..]
En het is ook met de douche en de radio
Schijnt een kleine bug te zijn.Je bent pas een baas wanneer je mensen maandelijks betaalt.![]()
lol, ik had effe geen geld en ik dacht ga effe douchen en krijg ik nog extra RP en toen zag ik dat er niks meer werkte en Pegasus is altijd in gesprek en ik weet nu ook hoe ik mijn eigen kapote auto's terug kan krijgenquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 04:20 schreef BramPowert het volgende:
[..]
Check m'n post, heb hem ge-edit
Schijnt een kleine bug te zijn.![]()
![]()
Ik wil ook geld maar die missies gaan zo fucked up sloom (ben lvl 10) en ze duren echt 15 minuten en krijg ik 1500 dollarquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 08:03 schreef BramPowert het volgende:
Even m'n nieuwste aanwinst showen, trouwens.
Sherriff SUV met Chrome paint job, tracker, verzekering en bulletproof tires![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
DIe SUV kan je niet kopenquote:Op dinsdag 8 oktober 2013 08:09 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Ik wil ook geld maar die missies gaan zo fucked up sloom (ben lvl 10) en ze duren echt 15 minuten en krijg ik 1500 dollar
Je bent pas een baas wanneer je mensen maandelijks betaalt.![]()
Dat snap ik, maar ik ben alleen de trotste eigenaar van een garage in een achterbuurt. Terwijl iedereen hier in Bugatti's rond rijdtquote:
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Ach, lekker de tijd nemen. De game is pas een week online. Mensen die nu al maximaal aan het grinden zijn voor onbeperkt geld...quote:Op dinsdag 8 oktober 2013 04:16 schreef BramPowert het volgende:
[..]
Even voor je rondgezocht, en blijkbaar:
[ code verwijderd ]
Ik verdien liever me centen wat rustiger aan. Blijft het tenminste wat leuker en heb ik niet vanaf dag 1 al alles.![]()
quote:Something to do if you're bored.
Get a safe house that you can watch tv in.
Put a bounty on someone, make it worth a good amount of money
Use your tv to spectate the player you put the bounty on.
Enjoy.
melksommelier en vertrouwenspersoon fok![]()
Gisteren wat winkeltjes overvallen... opeens kreeg ik 3 sterren elke keer.
1x weten te ontkomen (best lastig in die woestijn als er een heli boven je hangt) door m'n auto stil te zetten en verderop langs een riviertje in de bosjes te gaan zitten.
Zie je op de map een hele rij stipjes op je afkomen, allemaal heen en weer zoekend... en toen ze bijna in de buurt waren gaven ze het op.![]()
Klopt t trouwens als je een game joined, dat je niet persee met de mensen in een game komt die ook in je freeroam rond karren?
Verder wel irritant gisteren. Als je zelf een game wil hosten kan je inviten wat je inviten wilt... er kwam niemand. En die telefoon, dat je zelf uitgenodigd wordt voor missies mag ook wel even nader bekeken worden door R*. Ik krijg een uitnodiging, ik accepteer, kom in dat mission-setup scherm... "minimum level required: 25". Ik was toen net 5... dat moet dat systeem er uit weten te filteren vind ik.
edit:
dit wil ik dan eigenlijk wel in t het echt ook hebben.
Je parkeert je auto voor een winkel, gaat naar binnen, koopt een trui, komt buiten en...
tadaa!
waarbij de rechter dus opeens stond aangemerkt als mijn auto.NIEUW: Foto's!
Forum Opties Forumhop: Hop naar: