quote:Op zondag 6 oktober 2013 22:50 schreef rgras het volgende:
Bronco's fumble, Dallas recovers the ball.
quote:Op zondag 6 oktober 2013 22:50 schreef PirE het volgende:
Mooi, Dallas recovers na die bullshit call van net.
quote:Op zondag 6 oktober 2013 22:52 schreef Awesome_ het volgende:
Mijn team. Ben zo trots kan wel janken. Go Dallas!
quote:Op zondag 6 oktober 2013 22:53 schreef rgras het volgende:
[..]
Een nutteloos record, alhoewel Brees nu waarschijnlijk zich staat af te trekken.
quote:
Hopen dat Dallas verliest dan staat Chippie aan de leiding in de NFC Leastquote:Op zondag 6 oktober 2013 22:06 schreef PirE het volgende:
[..]
Ik vond het in College al een vreselijke vent. Verschrikkelijk onsportief ook en totaal geen respect voor zijn tegenstanders. Lekker schedulen tegen matige schools en dan 80 punten scoren. Tuurlijk Saban (Alabama) doet dat ook maar die heeft tenminste nog wat respect in zijn donder en stopt gewoon bij een 40-point lead. Een rival mag je best met 40+ punten verslaan maar als je 800,000 euro aan een low level school betaald mag je best wat respect tonen voor de spelers van die school en maak ze niet compleet af omdat je zo nodig interessant wilt doen met je borden en je gimmick-systeem.
Daarom hoop ik dat hij gigantisch op zijn bek gaat in de NFL en hopelijk is het eind dit jaar exit voor die dikke papzak.
die komt toch over van de pats?quote:
Ik denk ook dat er nog tijdens de wedstrijd van de Saints wat doosjes met tissues in de kleedkamer zijn gezet, maar je hebt gelijk: het is geen heel boeiend record. Toch zie ik ook die liever in handen van Brady dan in die van Brees.quote:Op zondag 6 oktober 2013 22:55 schreef rgras het volgende:
Een nutteloos record, alhoewel Brees nu waarschijnlijk zich staat af te trekken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oakland A's spelen volgens mij nog een baseball-wedstrijdje.quote:Op zondag 6 oktober 2013 23:52 schreef Boezeidekoe het volgende:
Waarom spelen de Raiders en Chargers in godsnaam pas om 23.35 's avonds? Is er een hittegolf in Californie dat de temperatuur pas 's avonds laat onder de 40 graden komt?
Wel mooi om te zien, behalve alle Dallas-spelers trapte zelfs de camera erinquote:Op zondag 6 oktober 2013 23:55 schreef The_Playmaker het volgende:
Peyton met the naked bootleg TD. Word helaas nog weinig gebruikt tegenwoordig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |