zakjes?quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:45 schreef Basxt het volgende:
ze wordt nou ook wel heel oud. die zakjes aan de zijkant van dr tanden enz.
ja.. die wangenquote:
Oh, LOL.quote:
misschien is dit wel wat voor jouw:quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:50 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Oh, LOL.
Nee, ik moet nog altijd denken aan filmpje waarin ze stripte en je zag opeens een dwerg met grote tieten zwabberende armpjes en een beetje kromme korte beentjes.
Verder ziet ze er aangekleed natuurlijk wel goed uit voor haar leeftijd, alleen zou ik nooit zo'n oma willen hebben.
Ik ben geen man, hahaquote:
in dat gevalquote:
Volgens mij heeft ze echt geen geld, heel triest als je al zo'n lange carriere hebt gehad.quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:14 schreef sherezade het volgende:
Ik had toch wel gedacht dat 300.000 voor haar makkelijk te betalen was uit eigen zak
oh met Patty een comedy?? Heb ik iets gemist?quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:16 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Volgens mij heeft ze echt geen geld, heel triest als je al zo'n lange carriere hebt gehad.
Hoop voor haar dat dat nieuwe programma gaat slagen en misschien de nieuwe comedy-serie van Patty Brard?
Ja was op Shownieuws maar volgens mij nog niet officieel.quote:Op zondag 6 oktober 2013 21:18 schreef sherezade het volgende:
[..]
oh met Patty een comedy?? Heb ik iets gemist?
Ja idd, nou wil het toch gaan kijken zodra het op tv komt...niet da ik er veel van verwacht maar uit nieuwsgierigheidquote:Op zondag 6 oktober 2013 21:26 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Ja was op Shownieuws maar volgens mij nog niet officieel.
Patty Brard is bezig om een comedy-serie voor SBS te schrijven a la Absolutely Fabulous.
Het gaat denk ik over 2 oudere hysterische en ijdele vrouwen die zich voornamelijk bezig houden met dieet, botox, drank, drugs, rijke mannen en toyboys.
Nou dat is dus een realistische mix van Patricia en Patty, volgens mij spelen ze namelijk gewoon zichzelf
XDquote:Op zondag 6 oktober 2013 20:48 schreef Basxt het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
ze ken gwn een zak gezoute nootjes daarin verstoppen en tijdens haar werk gewoon her kauwen terwijl anderen moeten wachten op de pausen
XD haha fantasie fantasieeequote:
Leeft op te grote voet, geen alimentatie, vriend betaalt niet mee, haar bedrijven lopen niet en geen vast contract.quote:Op maandag 7 oktober 2013 13:03 schreef WRH het volgende:
ik snap daar echt helemaal niets van. gezien haar eigen carrière, zingen, tv optredens, ex man die echt veel deed, make up lijn (of was het iets met haren, ik weet het niet meer) maar hoe kan daar nu blijkbaar bijna niets meer van over zijn?
wat heeft ze dan gedaan de laatste jaren, dat klopt toch totaal niet?
Geloof er geen snars van. Ik denk dat zij gewoon de boel voorliegt met een drogreden en dat de Bank vanwege haar inkomen (onvoldoende stabiliteit om een hypotheek te rechtvaardigen) dit gewoon geweigerd heeft en madam Paay dit vervolgens op racisme - altijd makkelijk - gooit.quote:Op zondag 6 oktober 2013 20:42 schreef hunter2011 het volgende:
Toch wel zielig eigenlijk...
http://www.telegraaf.nl/p(...)d_voor_lening__.html
Patricia Paay te oud voor lening van onze redactie
AMSTERDAM - Patricia Paay is woedend op haar bank. De presentatrice kan bij de ABN Amro geen hypotheek krijgen omdat de bank haar te oud zou vinden.
Dat vertelt de 64-jarige diva zondag bij Life 4 You.
Paay heeft 300.000 euro nodig om haar nieuwe optrekje in Lijnden te financieren. In het programma van Carlo en Irene deed de blondine een oproep aan andere banken in de hoop toch een lening te krijgen.
De blondine kocht de villa met zwembad in Lijnden omdat ze weg wil uit het drukke Amsterdam en naar eigen zeggen teveel huur betaalt. Op dit moment woont ze nog in Amsterdam Zuid.
Waar haal je in gódsnaam racisme vandaan?quote:
De bank verwacht dat je hypotheek is afgelost als je 75 bent.... dat betekent dat Patricia 12 jaar heeft om 300.000 af te lossen, dat is een heel fors maandbedrag, zeker voor iemand die geen vast inkomen heeft.quote:Op woensdag 9 oktober 2013 12:31 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Geloof er geen snars van. Ik denk dat zij gewoon de boel voorliegt met een drogreden en dat de Bank vanwege haar inkomen (onvoldoende stabiliteit om een hypotheek te rechtvaardigen) dit gewoon geweigerd heeft en madam Paay dit vervolgens op racisme - altijd makkelijk - gooit.
quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:20 schreef Iwanius het volgende:
Voor een leek is het 1 pot nat. Een goed verstaande begrijpt dat het woord racisme zich niet alleen tot het ras of geloof beperkt.![]()
Inderdaad racisme heeft niets met ras te maken. Net zoals snoepgoed ook niets met snoep te maken heeft. Gekkerds.quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:20 schreef Iwanius het volgende:
Voor een leek is het 1 pot nat. Een goed verstaande begrijpt dat het woord racisme zich niet alleen tot het ras of geloof beperkt.![]()
Jij bent ook al geen goed verstaande.quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:46 schreef Deckard het volgende:
Inderdaad racisme heeft niets met ras te maken. Net zoals snoepgoed ook niets met snoep te maken heeft. Gekkerds.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |