Hoeveel tut missies moet ik doen manquote:Op zaterdag 5 oktober 2013 23:57 schreef Yuri_Boyka het volgende:
LOL.
Zo'n dude had een bounty op zijn hoofd gekregen. Ik was echter relaxt een auto richting Simeon aan het rijden. Opeens zie ik het bolletje dichterbij komen met daarachter een stoet andere spelers. Hij rijdt mijn richting op en knalt met toeval tegen een boom. Ik schiet easy een headshot en boom: $ 1000,- erbij, ten nadele van de overige spelers.![]()
Prachtig.
Ongeveer drie.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 23:58 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Hoeveel tut missies moet ik doen man
Verstop je in de buurt van het politie bureauquote:Op zondag 6 oktober 2013 00:00 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Shiiiiiiiiiit. Echt serieus drie minuten nadat ik dat postte zette zo'n klootzak een bounty op mij.
Ik ben al dood.quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:01 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Verstop je in de buurt van het politie bureau
Welke drie... ik heb er al 4 opzitten....quote:
Ja dan nog eentje misschien. Je niet mega lang bezig of zo.quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:01 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Welke drie... ik heb er al 4 opzitten....
Ah ik zit bij jou inquote:Op zondag 6 oktober 2013 00:01 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ja dan nog eentje misschien. Je niet mega lang bezig of zo.
Ik zie het. Hoorde je idd ook overvliegen.quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:02 schreef Divje het volgende:
[..]
Ah ik zit bij jou inkwam met die chopper aan
Hij zegt nog steeds disabled tot de tutorial uitgespeeld is!!!!!quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:08 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ik zie het. Hoorde je idd ook overvliegen.
Minder zeuren, meer spelen.quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:09 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Hij zegt nog steeds disabled tot de tutorial uitgespeeld is!!!!!
Heb ik wel je goede avatar?
Hoeveel van die teringmissies moet ik doen man, serieus dafuq is dit
Haha, ik heb al 1 iemand gekilled die t volgens mij op jou gemunt hadquote:Op zondag 6 oktober 2013 00:11 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik dacht net dat je iemand anders was en mij wou killen, daarom reed ik weg.
Ben er!quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:11 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Minder zeuren, meer spelen.Komt vanzelf.
kan dat?quote:Op zondag 6 oktober 2013 00:13 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik zal even mijn headset aanzetten. Mute die andere gasten even.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |