3sec fear is ook nog 3sec fear zonder items, zelfde met je silence. Het gaat niet om je damage maar om de enorme teamfightpresence die je hebt als fiddle.quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 15:29 schreef Liandri het volgende:
[..]
Dit zie ik dus niet zo. Als fidle sticks ben je toch best wel item afhankelijk (meer dan de meeste traditionele supports) Dat betekend in mij opinie dat je juist gebaat bent bij het farmen en bij het maken van kills. dit is nou niet echt de taak van een support. ik vind een fiddle met farm en kills 3x enger dan een die support speeld (nou ben ik dat nog niet zo vaak tegen gekomen maar goed)
da's waar. Miss toch ooit naar is uit proberen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 21:14 schreef omNOMNOMNOMNOM het volgende:
[..]
3sec fear is ook nog 3sec fear zonder items, zelfde met je silence. Het gaat niet om je damage maar om de enorme teamfightpresence die je hebt als fiddle.
Dat is op alle supports van toepassing, lijkt mequote:ik vind een fiddle met farm en kills 3x enger dan een die support speeld (nou ben ik dat nog niet zo vaak tegen gekomen maar goed)
nee dat vind ik juist niet.. een Sona zonder kills met ult.. een aura die die helke boel stunt.. een nami die een 2 man in een bubbel zet of de steun/slow hoe van leona. Vind ik zonder items nog net zo vervelend.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 22:09 schreef ems. het volgende:
[..]
Dat is op alle supports van toepassing, lijkt me
Uiteraard. Maar een lich bane 10/1/3 Sona is net zo goed niet mals.quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 22:30 schreef Liandri het volgende:
[..]
nee dat vind ik juist niet.. een Sona zonder kills met ult.. een aura die die helke boel stunt.. een nami die een 2 man in een bubbel zet of de steun/slow hoe van leona. Vind ik zonder items nog net zo vervelend.
Succes. Genoeg pro's hebben succesvol met fiddle gesupport dus het is sowieso mogelijkquote:Mijn beeld van fiddle is gewoon net iets anders als die van anderen. Maar zoals gezegt ik zal het is uit proberen
Naja annie supp schijnt ook beest te kunnen zijn soquote:Op zaterdag 5 oktober 2013 23:53 schreef ems. het volgende:
[..]
Uiteraard. Maar een lich bane 10/1/3 Sona is net zo goed niet mals.Fiddle heeft zoals gezegd met name dankzij zijn fear van 3 uur en een aoe silence net zo goed een functie. Hij is situationeel, dat absoluut, maar dat is ook van toepassing op de andere supports.
[..]
Succes. Genoeg pro's hebben succesvol met fiddle gesupport dus het is sowieso mogelijk
Je hebt het snel voor elkaar met je meerdaagse banquote:Op zondag 6 oktober 2013 00:06 schreef blow... het volgende:
boehoehoe
ik zou 6 oct unbanned worden.
NIET DUS
ik had maar 1 dag omdat ik 1 keer een potje geleaved had doordat mijn computer uitvielquote:Op zondag 6 oktober 2013 01:13 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Je hebt het snel voor elkaar met je meerdaagse ban
Er wordt uitgegaan van een percentage leaves. Als ik 1000 games gespeeld heb en ik leave een keer is mijn leave percentage 0,1%. Als je 20 games gespeeld hebt en je leavet een keer leave je in 5% van de games.quote:Op zondag 6 oktober 2013 01:14 schreef blow... het volgende:
[..]
ik had maar 1 dag omdat ik 1 keer een potje geleaved had doordat mijn computer uitviel
maareh, als je op hogere lvls minder bans krijgt, komt dat omdat minder players reporten of heb je meer reports nodig voor een ban?
aahzoo.quote:Op zondag 6 oktober 2013 08:58 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Er wordt uitgegaan van een percentage leaves. Als ik 1000 games gespeeld heb en ik leave een keer is mijn leave percentage 0,1%. Als je 20 games gespeeld hebt en je leavet een keer leave je in 5% van de games.
Zeg gewoon dat het om het relatieve aantal leaves gaat, lange verhalen noob!quote:Op zondag 6 oktober 2013 08:58 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Er wordt uitgegaan van een percentage leaves. Als ik 1000 games gespeeld heb en ik leave een keer is mijn leave percentage 0,1%. Als je 20 games gespeeld hebt en je leavet een keer leave je in 5% van de games.
ik leave eigenlijk ook nooit. Computee viel uit en de lader aansluiteb pkus opstarten duurde langer dan mij bannen blijkbaarquote:Op zondag 6 oktober 2013 12:04 schreef Liandri het volgende:
Ik leave eigenlijk nooit ook al is het team kut.. Dan speel ik altijd nog ook mee zelf te verbeteren.. en er is een snelle reconnect optie voor als het wel crashed
Doe eens lief tegen papa nyny jaquote:Op zondag 6 oktober 2013 12:34 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Zeg gewoon dat het om het relatieve aantal leaves gaat, lange verhalen noob!
~YI IS HEEL STERK!
quote:Op zondag 6 oktober 2013 13:43 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Veel plezier, ik zie een opkomend diamantje hier.
haha wtfquote:Op zondag 6 oktober 2013 16:44 schreef kensei het volgende:
Wehehe, BG laat zich ook van zijn beste kant zien in het GTA topic:
[..]
Regel inf. edg ipv static shiv of zeal en het gaat nog aardiger, denk ikquote:Op zondag 6 oktober 2013 16:48 schreef blow... het volgende:
[ afbeelding ]
ik vond het best aardig gaan van mezelf
Het is erg makkelijk om alsnog achter je accountnaam te komen. Dus ik zou alle namen doorkrassen Alpha meneer.quote:Op zondag 6 oktober 2013 16:48 schreef blow... het volgende:
afbeelding
ik vond het best aardig gaan van mezelf
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |