SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gemiddelde temperatuur komende 48uur
Locaties in Groningen![]()
[ A - Grote markt ][ B - UMCG ][ C - Station (CS) ][ D - Stadspark ][ E - Euroborg ][ F - Noorderplantsoen ]
De OPAltijd onderweg naar het avontuur
Van die lui die met z'n allen per stuk 1 energyblikje staan af te rekenen in de supermarkt?quote:
Ja die ook ja. Maar dapper univolk ook. Misschien vooral dapper univolk, aangezien zij er het juiste formaat plassertje voor hebben.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 22:29 schreef gebrokenglas het volgende:
Van die lui die met z'n allen per stuk 1 energyblikje staan af te rekenen in de supermarkt?
Waardoor de hardwerkende mensch veeltelang - in zijn toch al krappe lunchpauze - staat te wachten tot hij eindelijk eens aan de beurt is?
Appie wil toch ook gaan beginnen met alleen dozen in de winkel zetten? Kunnen al die 'dure' vakkenvullers eruit.quote:
dan moeten ze wel de prijzen nog verder verlagenquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 08:25 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Appie wil toch ook aan beginnen met alleen dozen in de winkel zetten? Kunnen al die 'dure' vakkenvullers eruit.
hahahahahajajajajahaquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 09:43 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
dan moeten ze wel de prijzen nog verder verlagen
en jij denkt dat de klanten het gaan slikken als de Appie een halve Aldi wordt?quote:
denk et wel. De mens is een gewoontedierquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 10:11 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
en jij denkt dat de klanten het gaan slikken als de Appie een halve Aldi wordt?
maar ze praten elkaar ook na, dus als er een schaap over de dam is dan volgen er meerquote:Op vrijdag 4 oktober 2013 11:06 schreef Renesite het volgende:
[..]
denk et wel. De mens is een gewoontedier
Daar zijn ze al mee begonnen. Het zijn wel van die mooie bedrukte dozen die netje uitscheuren. Dit soort:quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 08:25 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Appie wil toch ook gaan beginnen met alleen dozen in de winkel zetten? Kunnen al die 'dure' vakkenvullers eruit.
ooit een pijpende schaap gezien?quote:Op vrijdag 4 oktober 2013 11:26 schreef PatriQue89 het volgende:
Zijn schapen slikkers of herkauwers?
Vroegah nog wel 'esquote:Op zondag 6 oktober 2013 18:04 schreef RedFever007 het volgende:
Poolcentrum dicht na massale vechtpartij
GRONINGEN -
De gemeente Groningen heeft per direct poolcentrum Santana aan het Akerkhof voor 3 maanden gesloten. Aanleiding was een grote vechtpartij, in de nacht van woensdag op donderdag, waarbij veel leden van de motorclub Satudarah betrokken waren. Dat heeft een woordvoerder van de gemeente zaterdag bevestigd.
Foto: René de Vroede
Het ging om een vechtpartij tussen een groep Marokkaanse jongeren en Satudarahleden. Later kwamen er nog meer leden van de motorclub bij. De horecagelegenheid werd kort en klein geslagen. Toen de politie eenmaal arriveerde, was alles alweer rustig en waren de vechtersbazen gevlogen. Hoeveel mensen bij de matpartij betrokken waren, is nog niet duidelijk. Er is geen aangifte gedaan en er is ook niemand aangehouden, aldus de politie, maar het onderzoek loopt nog en kan alsnog uitmonden in arrestaties.
Volgens de gemeentewoordvoerder is directe sluiting voor 3 maanden een vrij harde maatregel. Maar in Santana waren al eerder „incidenten met geweld, wapens en drugs”. Na die 3 maanden wordt in overleg met de politie gekeken of de zaak weer open kan en onder welke voorwaarden. Het poolcentrum staat ook bekend als '24/7', omdat het 24 uur per dag open was.
Iemand recent nog geweest?
wasquote:Op zondag 6 oktober 2013 19:33 schreef Peterselieman het volgende:
dat gebouw had als het aan mij lag er niet gekomen
Niets mis mee, top dat die lelijke Oostwand bijna plat ligt.quote:Op zondag 6 oktober 2013 19:30 schreef trOnk12 het volgende:
Beetje jammer van dat lelikk gebouw genoemd forum vinden jullie niet ?
hmmmm... misschien heb je wel gelijk ... het nieuwe gebouw is inderdaad mooier dan die oostwandquote:Op zondag 6 oktober 2013 22:04 schreef nietzman het volgende:
[..]
Niets mis mee, top dat die lelijke Oostwand bijna plat ligt.
Inderdaadquote:Op maandag 7 oktober 2013 00:40 schreef gebrokenglas het volgende:
Dat VVV ding op de grote markt vind ik ook helemaal niks. Wie dat nu verzonnen heeft....
Die is al verpest toen dat VVV gebouw er geplaatst werd.quote:Op zondag 6 oktober 2013 19:57 schreef trOnk12 het volgende:
ik hoop dat het uitzicht op de grote markt niet verpest !!
aldiedingenquote:
faka mi boiquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |