quote:Indigo Sexplosion = Flowerbomb viktor & rolf
Indigo Just orange = Boss orange
Indigo Stripes & squares = Burberry
Indigo Apl = Be dilicious DKNY
Indigo ET = Thiere mugler Alien
Bijou d'or = J'adore Dior
Forbidden love Lola Color = Lolita lempicka
La fleur = Kenzo flower
Dolce donna light blue = Dolce & Gabanna light blue
Op woensdag 2 oktober 2013 21:13 schreef Kimberliedje het volgende:Ik heb m`n kinderen er pancakes mee laten bakken. er past precies een ijslepel beslag in en het is een mooi maatje om te keren enzoquote:Op woensdag 2 oktober 2013 21:11 schreef trovey het volgende:
Ik zou echt geen nuttig doel weten voor dit soort pannetjes...behalve dat mijn huis nog voller gaat worden dan het al is.
In een laptophoes?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 21:31 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Ik heb m`n kinderen er pancakes mee laten bakken. er past precies een ijslepel beslag in en het is een mooi maatje om te keren enzo
En ze zijn gewoon schattig
Met Laptophoezen?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 21:31 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Ik heb m`n kinderen er pancakes mee laten bakken. er past precies een ijslepel beslag in en het is een mooi maatje om te keren enzo
En ze zijn gewoon schattig
Bedankt, morgen even kijken dus.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 21:33 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Hier, foto
[ afbeelding ]
en ja, m`n fornuis is vies
volgens mij wel hoorquote:Op woensdag 2 oktober 2013 21:13 schreef Kimberliedje het volgende:
Kan beter mn vraag nogmaals hier eens stellen..
Weet iemand toevallig of ze nog laptophoezen verkopen?
in het kleine steelpannetje gaat precies een beker melk. ik maak vaak een beker warme anijsmelk voor mijn kind voor hij gaat slapen.en met een normale steelpan is die hoeveelheid melk verdampt voordat die warm isquote:Op woensdag 2 oktober 2013 21:11 schreef trovey het volgende:
Ik zou echt geen nuttig doel weten voor dit soort pannetjes...behalve dat mijn huis nog voller gaat worden dan het al is.
Het breit wel lekker weg. In een knot zitten alleen wel verschillende diktes draad.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:26 schreef lady-wrb het volgende:
dat textielgaren van action, is dat een beetje haakbaar? ik zit eraan te denken om er een badmat van te haken. of wil ik nu iets onmogelijks?
Je krijgt er spierballen van. Ik zou de mat arm-breien oidquote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:26 schreef lady-wrb het volgende:
dat textielgaren van action, is dat een beetje haakbaar? ik zit eraan te denken om er een badmat van te haken. of wil ik nu iets onmogelijks?
mooi dat scheelt weer een sportschoolabboquote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:37 schreef moussy het volgende:
[..]
Je krijgt er spierballen van. Ik zou de mat arm-breien oid
Zo'n pannetje heb ik vorige week ook gekocht. Ik weet niet waarom, maar ik mķest het hebben toen ik het zag! Waarschijnlijk ga ik het nooit gebruiken. Toen ik thuiskwam en ik pakte dat pannetje uit mijn tas, was het eerste wat ik dacht: "Wat mķet ik hiermee?!"quote:
nog even en het is weer sinterklaas, stop het in je surprisequote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:45 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Zo'n pannetje heb ik vorige week ook gekocht. Ik weet niet waarom, maar ik mķest het hebben toen ik het zag! Waarschijnlijk ga ik het nooit gebruiken. Toen ik thuiskwam en ik pakte dat pannetje uit mijn tas, was het eerste wat ik dacht: "Wat mķet ik hiermee?!"
werkt dat ook met konijnen?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:45 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Aan je kind geven om pannenkoekjes in te bakken dus
Ik denk dat je het konijn eerst op moet delen, anders past het zo slechtquote:
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:46 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Ik denk dat je het konijn eerst op moet delen, anders past het zo slecht
quote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:46 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Ik denk dat je het konijn eerst op moet delen, anders past het zo slecht
Nou, dan moet ik heel lang wachten, want mijn dochter is pas 9 maanden.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:45 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Aan je kind geven om pannenkoekjes in te bakken dus
Je kan hem maar alvast hebben staan?quote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:56 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Nou, dan moet ik heel lang wachten, want mijn dochter is pas 9 maanden.
daarvoor heb ik een magnetron.quote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:08 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
in het kleine steelpannetje gaat precies een beker melk. ik maak vaak een beker warme anijsmelk voor mijn kind voor hij gaat slapen.en met een normale steelpan is die hoeveelheid melk verdampt voordat die warm is
ze kunnen ook heel goed bij een speelgoed keukentjequote:Op woensdag 2 oktober 2013 22:56 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Nou, dan moet ik heel lang wachten, want mijn dochter is pas 9 maanden.
Wat kosten ze eigenlijk? Ik twijfel of ik ze nou wel of niet heb staan. Morgen even kijken in de winkel.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 08:09 schreef moussy het volgende:
Die pannetjes zijn ook prima om een eitje te bakken!
Tja, een half ei misschien, of voor als je aan de lijn doet, maar dat lijkt me voor mezelf niet zo verstandig met mijn 48 kilo.quote:Op donderdag 3 oktober 2013 08:09 schreef moussy het volgende:
Die pannetjes zijn ook prima om een eitje te bakken!
Ik dacht ongeveer 2 euro.quote:
Eeh, je weet niet zeker of je die pannetjes in huis hebt?!quote:Op donderdag 3 oktober 2013 08:51 schreef Pisces29 het volgende:
Ik twijfel of ik ze nou wel of niet heb staan.
Daar ontbrak het woordje 'zien'quote:Op donderdag 3 oktober 2013 09:33 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Tja, een half ei misschien, of voor als je aan de lijn doet, maar dat lijkt me voor mezelf niet zo verstandig met mijn 48 kilo.
[..]
Ik dacht ongeveer 2 euro.
[..]
Eeh, je weet niet zeker of je die pannetjes in huis hebt?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |