Van mij mag ie wegblijven hoorquote:
Hier was het wel aardigquote:Op maandag 30 september 2013 22:26 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Ik ook
Verdomme dat was lekker
Ceviche komt hier te weinigquote:Op maandag 30 september 2013 22:33 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
Dooie boel. Waar is ess bijvoorbeeld. En dan hebben we ceviche nog en zo
quote:Op maandag 30 september 2013 22:38 schreef Toto69 het volgende:
Inside tip: als je mij telefonisch wil spreken, gewoon bellen naar *jwz* en vragen naar mij, zeggen dat ik je eerder geholpen heb of zo.
Ja, sommige mensen verdwijnen als sneeuw voor de zonquote:Op maandag 30 september 2013 22:48 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
Hoe zat dat ook al weer, geen doei zeggen?
Gefliptquote:
quote:Op maandag 30 september 2013 22:51 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Er was me vandaag een mooi vrouwmensch in de Praxis
Nog subtiel gehosselt door mijn nummer op het etiket van de verf te schrijven![]()
![]()
quote:
no wayquote:Op maandag 30 september 2013 22:51 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Er was me vandaag een mooi vrouwmensch in de Praxis
Nog subtiel gehosselt door mijn nummer op het etiket van de verf te schrijven![]()
![]()
Oh jawel,quote:
Als ze mij al niet wil, dan jou ook nietquote:
Ehm, wij hebben iets gemeen hoor, zij en ikquote:Op maandag 30 september 2013 22:58 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Als ze mij al niet wil, dan jou ook niet
Als er geflirt wordt, gewoon doenquote:Op maandag 30 september 2013 22:58 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
Ga ik dan ook maar doen. Nummer op de pepsi bekers schrijven
Zal je zien dat de mannen ze pakkenquote:Op maandag 30 september 2013 23:00 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Als er geflirt wordt, gewoon doen
Ik heb meer met haar gemeen, leeftijd, studiekeuze, muzieksmaak, de enorm slechte humor en de kwaliteit om van 1 klein dingetje een enorm gesprek te makenquote:Op maandag 30 september 2013 22:58 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ehm, wij hebben iets gemeen hoor, zij en ik
Ach, er zijn wel meerdere meisjes met regenpakquote:Op maandag 30 september 2013 23:01 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Ik heb meer met haar gemeen, leeftijd, studiekeuze, muzieksmaak, de enorm slechte humor en de kwaliteit om van 1 klein dingetje een enorm gesprek te maken
quote:Op maandag 30 september 2013 23:01 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ach, er zijn wel meerdere meisjes met regenpak
quote:Op maandag 30 september 2013 23:01 schreef Stuart het volgende:
[..]
Ach, er zijn wel meerdere meisjes met regenpak
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |