Doe die defending skill gamequote:Op zondag 29 september 2013 17:46 schreef Djeetje het volgende:
[..]
ik stap nogal vaak in ja.
Wil snel de bal terug hebben dus dan druk ik wat sneller op rondje dan andere hier denk ik.
Ik juist veel meer dan in FIFA 13...ik heb altijd vrije man + met spits balletjes terug leggen = schiettentquote:Op zondag 29 september 2013 17:47 schreef DePresident. het volgende:
Ik kan juist weinig kansen creëren deze Fifa...
Welke formatie?quote:Op zondag 29 september 2013 17:49 schreef _NZT_ het volgende:
[..]
Ik juist veel meer dan in FIFA 13...ik heb altijd vrije man + met spits balletjes terug leggen = schiettent
Niet eens over nadenken.quote:Op zondag 29 september 2013 17:49 schreef WezepAFCA het volgende:
Jese Rodriguez waard om te kopen? Iemand ervaring?
Goed idee.quote:Op zondag 29 september 2013 17:48 schreef ThadCastle het volgende:
[..]
Doe die defending skill gameDaar merk je hoe kwetsbaar je bent als je hapt
Mee lopen doe ik bijna altijd.quote:Op zondag 29 september 2013 17:47 schreef HugoohAFCA het volgende:
[..]
Gewoon wachten totdat de kans beter is. En als een speler diep gaat gewoon meelopen.
Gewoon hetzelfde doen als je IRL zou moeten doen. Dan hap je ook niet meteen, maar wacht je op het juiste moment.quote:Op zondag 29 september 2013 17:46 schreef Djeetje het volgende:
[..]
ik stap nogal vaak in ja.
Wil snel de bal terug hebben dus dan druk ik wat sneller op rondje dan andere hier denk ik.
Inter ya nanquote:Op zondag 29 september 2013 17:51 schreef HugoohAFCA het volgende:
Iemand die een leuke team naam weet?
Ik ga die van mij veranderen in Darksonic2quote:Op zondag 29 september 2013 17:51 schreef HugoohAFCA het volgende:
Iemand die een leuke team naam weet?
borussia teethquote:Op zondag 29 september 2013 17:51 schreef HugoohAFCA het volgende:
Iemand die een leuke team naam weet?
Nope. Alleen voor de contractenbonus.quote:Op zondag 29 september 2013 17:52 schreef StijnDa het volgende:
Maakt het uit of je een bronze/silver/gold manager hebt?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kut actie met leuk spitsen goaltje
Best vet dat zulke dingentjes er dit jaar in zitten vorig jaar had je vanaf daar never kunnen scorenIk beuk jullie allemaal in elkaar.
quote:Op zondag 29 september 2013 17:52 schreef Ajacied7 het volgende:
[..]
Nope. Alleen voor de contractenbonus.
Zet ff in een spoilerquote:Op zondag 29 september 2013 17:53 schreef Djeetje het volgende:
[ afbeelding ]
Kut actie met leuk spitsen goaltje
Best vet dat zulke dingentjes er dit jaar in zitten vorig jaar had je vanaf daar never kunnen scoren
Nee, dat zijn schijtlolligheden van Britse zwakbegaafde kinderen.quote:Op zondag 29 september 2013 17:55 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Is dat een clan ofzo? Ik zie de naam vaker.
Gomez is echt goed, heb hem ook in mijn Serie A team.quote:Op zondag 29 september 2013 17:56 schreef Tobi-wan het volgende:
Ja ik ben eruit... Dit gaat mijn 433 worden. Morgen maar even uitproberen.
[ afbeelding ]
Ik houd IF Milito wel even achter de hand.
Jij hij speelt prima. Loopt 10 uit 7 bij mij. Balotelli doet het wel net iets beter maar die komt denk ik iets beter tot zijn recht in een twee spitsen systeem.quote:Op zondag 29 september 2013 17:57 schreef RavioliPunch het volgende:
[..]
Gomez is echt goed, heb hem ook in mijn Serie A team.
Helaas al gewisseld.quote:
quote:Toefjes: ontslag kwam als donderslag bij heldere hemel
EGMOND AAN ZEE – Trainer Klaas Toefjes heeft naar eigen zeggen niets gemerkt van de sluimerende onvrede binnen de selectie van AZ. De 51-jarige coach hoorde zondagochtend dat hij moet vertrekken vanwege een gebrek aan chemie.
„Ik heb dat zelf niet zo ervaren”, zei Toefjes tegen RTV Noord-Holland. „Ik hoorde vrijdag van de directie wat er leefde binnen de spelersgroep, dat kwam voor mij ook als een donderslag bij heldere hemel.”
Toefjes, die eerder twee perioden succesvol bij Heracles werkte, erkende dat hij zo nu en dan wel kritiek heeft gekregen op zijn eigengereide manier van werken. „Natuurlijk, daar probeer je dan mee aan de slag te gaan. Maar uiteindelijk ben ik iemand met een eigen leiderschapsstijl en een eigen karakter. Je bent wie je bent en dat karakter heeft me ook ver gebracht.”
,,Ik heb als trainer een bepaald programma en dat programma staat boven het team, het team weer boven het individu. Dat is mijn manier van werken en daar wil ik niet teveel afbreuk aan doen. Op een gegeven moment is het blijkbaar uitgewerkt en kom je op een 'point of no return', waarbij de directie in actie moet komen.”
Toefjes keek zonder rancune terug op zijn ruim 3 jaar bij AZ. „We zijn behoorlijk succesvol geweest, jammer dat we op deze manier afscheid moeten nemen. Ik heb tegen de groep gezegd: goed dat jullie voor jezelf zijn opgekomen. Als je het ergens niet mee eens bent, dan moet je dat ook zeggen. In een huwelijk heb je ook wel eens dat het na zoveel jaar is uitgewerkt. Dan ga je ook ieder je eigen kant op. Ik heb een heel mooie tijd gehad bij AZ en neem niemand iets kwalijk, ook de spelers niet.”
Waarom in godsnaam Essweinquote:Op zondag 29 september 2013 18:01 schreef gazhims3lv het volgende:
[ afbeelding ]
Zo, nu hopen dat Hulk en Lewa in TOTW zitten. Dani Alves komt nog voor Maicon, kom nog 5k te kort..
Omdat geen andere goede LW die goedkoop genoeg is in de bundesliga.. en hij is gewoon goedquote:
Oefening baart kunst. Ebecilio schoot ook 100x met zijn rechter maar scoorde ziek met zijn linkerquote:Op zondag 29 september 2013 18:07 schreef Tim86 het volgende:
Rosales heeft nu al 10 keer van afstand op doel geschoten met zijn linker
Perisic, Elia, Elyounoussi. Veel goedkoper, veel beter.quote:Op zondag 29 september 2013 18:07 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Omdat geen andere goede LW die goedkoop genoeg is in de bundesliga.. en hij is gewoon goed
Niet mee eens, doeiquote:Op zondag 29 september 2013 18:08 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Perisic, Elia, Elyounoussi. Veel goedkoper, veel beter.
quote:
Alleen van de laatste 6 competitiewedstrijden waren er al 3 under 2.5..op iets langere termijn ook ongeveer de helftquote:Op zondag 29 september 2013 18:09 schreef BDIL het volgende:
[ afbeelding ]
IF AlanDit is wel een aanrader voor het sure betten, spelen altijd over 2,5
Ok. Maar als je een keer een keer een skill/cross/geplaatst schot doet en de sprintknop loslaat wel.quote:
Thuis hequote:Op zondag 29 september 2013 18:12 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Alleen van de laatste 6 competitiewedstrijden waren er al 3 under 2.5..op iets langere termijn ook ongeveer de helft
Zijn de odds ook wel naar met 1.25quote:Op zondag 29 september 2013 18:14 schreef BDIL het volgende:
[..]
Thuis he![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Finesse aids is al gefixed toch ook..quote:Op zondag 29 september 2013 18:19 schreef Djeetje het volgende:
Ronaldinho zijn finesse shots zijn niet echt heel goed.
Heb nu al meerdere keren een finesse shot met hem geschoten die er nu gewoon in hoort te gaan, maar net naast of op de paal en net dus weer scoort hij ook nog de 2-2 in de 89e min
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |