Dat is goedkoper dan ik dacht eigenlijk. Hoeveel schat je dat een behandeling per 10 minuten ongeveer kost, of kan je dat zo niet aangeven?quote:Op zondag 20 juli 2014 09:44 schreef matthijst het volgende:
$40.000-60.000 voor een gebruikte unit volgens:
http://www.medprolasers.com/fsbo-equipment.cfm
En $150.000 voor een nieuwe, volgens:
http://www.news.com.au/li(...)ixwvgh-1226734467509
Dank voor de plug, mevrouw Gore! Graag hoor ik of er iemand interesse heeft om hieraan mee te werken (zie ook onderstaand bericht). Groeten, Jordi Kloos (Nieuwe Revu)quote:Op dinsdag 22 juli 2014 15:56 schreef GimmeGore het volgende:
Ik kwam deze oproep tegen, iemand hier misschien interesse?
http://www.piercingforum.(...)ten-en-Spijtoptanten
Ik heb hem kleiner gemaakt door =400 tussen [img en ] te plaatsen. Nog kleiner, dan een getal lager dan 400.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 13:58 schreef NerdPride het volgende:
Kun je het formaat van de afbeelding hier wijzigen? Zodat de afbeelding niet een opgerekt stuk folie lijkt?
Uitstekend, Mylene. Dankjewel. Maar jij bent een admin, neem ik aan? Omat je mijn posts in kunt?quote:Op dinsdag 29 juli 2014 15:45 schreef Mylene het volgende:
[..]
Ik heb hem kleiner gemaakt door =400 tussen [img en ] te plaatsen. Nog kleiner, dan een getal lager dan 400.
[ [url= http://i60.tinypic.com/2s63m07.jpg ]afbeelding[/url] ]
Nee, moderator, daarom ben ik blauw.quote:Op dinsdag 29 juli 2014 15:50 schreef NerdPride het volgende:
[..]
Uitstekend, Mylene. Dankjewel. Maar jij bent een admin, neem ik aan? Omat je mijn posts in kunt?
Admin, moderator, iets in dat straatje in ieder geval.. Niet dat iedereen zomaar mijn posts in kan. Daar ging het me om.quote:
Thx! Alhoewel er duidelijk pigmentverlies is van mijn huid (witte vlekken). Maar goed, dat zal met de tijd misschien wel weer een beetje bijtrekken..quote:Op woensdag 3 september 2014 06:58 schreef matthijst het volgende:
Wow! Dat ziet er al goed uit; stuk lichter.
Wij gaan maandagavond weer. Moet ook weer s een keer foto's maken.
Dat is mij ook verteld. Trekt (gedeeltelijk) bij. Tenslotte heeft de huid heel wat te verduren gekregen al die jaren.quote:Op woensdag 3 september 2014 14:19 schreef matthijst het volgende:
Bij m'n vrouw ook wel wat witte plekjes viel d'r pas op.
Volgens mij zou dat na een paar maanden bij moeten trekken (dacht ik gelezen te hebben tijd terug).
Ben je ook onder behandeling bij Lasercentrum Eindhoven? Als je net bent begonnen heb je echt een voordeel ten opzichte van bijvoorbeeld mij. Nu betaal je bijvoorbeeld meer per cm2, maar de prijs-kwaliteitverhouding ligt een stuk hoger (met Picosure laser). Dus eerder klaar, waardoor je huid ook automatisch minder te verduren heeft (witte vlekjes)quote:Op woensdag 3 september 2014 14:29 schreef DonnaRush het volgende:
Op mijn benen zit ook amper pigment, dus witte vlekken zou ik ook niet heel erg vinden. Op een bovenarm is het minder, dat wordt toch al snel bruin.
Zaterdag moet ik weer. Het wordt nu wel steeds ietsje lichter, maar ik heb nog een hele weg te gaan ben ik bang.
Nee, in Friesland, aan de andere kant van het land dus. Maar mocht ik witte vlekjes krijgen, vind ik dat dus niet zo heel erg.quote:Op woensdag 3 september 2014 14:45 schreef NerdPride het volgende:
[..]
Ben je ook onder behandeling bij Lasercentrum Eindhoven? Als je net bent begonnen heb je echt een voordeel ten opzichte van bijvoorbeeld mij. Nu betaal je bijvoorbeeld meer per cm2, maar de prijs-kwaliteitverhouding ligt een stuk hoger (met Picosure laser). Dus eerder klaar, waardoor je huid ook automatisch minder te verduren heeft (witte vlekjes)
Ik moet er trouwens bij zeggen, in sommige 'gunstige' lichthoeken, moet je echt weten dat er ooit een tatoeage zat. Zo 'natuurlijk' ziet de huid eruit dan. Vrijwel geen inkt zichtbaar, vrijwel geen witte vlekjes zichtbaar.
Waaruit bestaat dan de 2e helft van de laserpatiënten? Hebben die geen spijt?quote:Op woensdag 3 september 2014 15:16 schreef WRH het volgende:
Locatie betekent een hoop. Enkel is een vervelende omdat de laser en de hitte ervan nergens naartoe kan. Geen vet, geen vlees, nooit fijn.
Impulstatoeage: nee geen ervaring mee. Mijn tatoeages zijn zeker geen impulsen en met de rest ben ik vreselijk blij en zal ik zeker niet verwijderen. Redenen verschillen voor iedereen maar volgens mij kun je zeker wel stellen dat de echte spijtoptanten misschien max de helft van alle laser patiënten zijn.
Ik kan mij op werk na geen reden bedenken waarom hij weg zou moeten.quote:Op woensdag 3 september 2014 15:40 schreef WRH het volgende:
Ik druk mij wat ongelukkig uit. Met spijtoptanten bedoel ik mensen die inderdaad redelijk onnadenkend of te snel gekozen hebben voor een tatoeage.
Een beetje in de categorie die hier geregeld door bezoekers van dit topic worden aangevallen met een 'ja maar dan had je wat langer moeten nadenken'
Voor een hele hoop mensen geldt dat ze wel degelijk lang en goed nagedacht hebben en gewoon heel weloverwogen een tatoeage hebben laten zetten.
Er kunnen jaren later heel veel redenen zijn die je op moment van zetten niet kon zien aankomen waardoor het ding dan weg moet.
He Nerdpride, fijn dat het einde in zicht is.quote:Op woensdag 3 september 2014 01:12 schreef NerdPride het volgende:
Update. Eerste (bovenste) foto is genomen vóór ik ben begonnen met de Picosure laser bij Lasercentrum Eindhoven.[ afbeelding ]
Tweede foto is vandaag gemaakt, 8 weken na 2e keer behandeling door Picosure. Volgens behandelaar moet ik rekenen op nog 3 behandelingen, ná de behandeling van vandaag. En dan de huid de tijd geven om weer wat pigment terug te winnen na zo ontzettend veel laserbehandelingen.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |