Ik wel, mijn moeder deed het, de kids van mijn zus krijgen daar nog lachstuipen vanquote:Op donderdag 26 september 2013 06:01 schreef SpecialK het volgende:
Die zogenaamde "one cookie rule" is wat mij betreft een urban legend. Ik heb dat nog nooit iemand zien doen. Wat ik wel zie is mensen die gewoon de deksel op de pot doen zodat die koekjes niet oud worden en de (geniepig in de auto naar huis) klagende visite die te schijterig was om om nog een koekje te vragen.
Weet niet hoe het in de rest van Canada is maar in Calgary zie je minder dikkers dan in Nederland.quote:Op vrijdag 27 september 2013 16:31 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Wel eens in de USa of Canada geweest?..![]()
[ afbeelding ]
Aan de moeders kant van mijn familie gebeurd die tafereel ook bij elke verjaardagquote:Op vrijdag 27 september 2013 16:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik wel, mijn moeder deed het, de kids van mijn zus krijgen daar nog lachstuipen van
omdat iedereen een beetje jarig is als een iemand uit de familie/ vriendengroep jarig is.quote:Op vrijdag 27 september 2013 23:24 schreef rogier21 het volgende:
[..]
Weet niet hoe het in de rest van Canada is maar in Calgary zie je minder dikkers dan in Nederland.
[..]
Aan de moeders kant van mijn familie gebeurd die tafereel ook bij elke verjaardag
Waarom moeten wij Nederlanders eigenlijk iedereen feliciteren op een verjaardag?
is toch ook wel normaal, in een cafe ga je ook niet nog en koekje vragen. 1 per kopje kofie.quote:Op vrijdag 27 september 2013 16:36 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Ik wel, mijn moeder deed het, de kids van mijn zus krijgen daar nog lachstuipen van
Nee, dat is niet zo. Net zoals dat je niet een beetje zwanger kunt zijn, kun je ook niet een beetje jarig zijn. Gelijkheidsaanstelleritus.quote:Op zaterdag 28 september 2013 00:09 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
omdat iedereen een beetje jarig is als een iemand uit de familie/ vriendengroep jarig is.
tuurlijk wel, als iemand zwanger is, feleciteerd iedereen ook elkaar. onze felicitaties hebben gewoon een iets andere betekenis dan in andere landen. is er eentje zwanger, dan is iedereen blij.quote:Op zaterdag 28 september 2013 07:43 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Nee, dat is niet zo. Net zoals dat je niet een beetje zwanger kunt zijn, kun je ook niet een beetje jarig zijn. Gelijkheidsaanstelleritus.
Dat iedereen dat doet, maakt het nog niet minder belachelijk of logisch. Het laat meer zien wat voor een kuddevolk we zijn.quote:Op zaterdag 28 september 2013 11:30 schreef pokkerdepok het volgende:
[..]
tuurlijk wel, als iemand zwanger is, feleciteerd iedereen ook elkaar. onze felicitaties hebben gewoon een iets andere betekenis dan in andere landen. is er eentje zwanger, dan is iedereen blij.
niet omdat iedereen het doet, maar ik heb net uitgelegd waarom, dus daarom is het wel logisch. een verjaardag is een groeps gebeurtenis bij ons, niet aleen een feestje voor die ene persoon en niemand anders.quote:Op zaterdag 28 september 2013 11:38 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dat iedereen dat doet, maakt het nog niet minder belachelijk of logisch. Het laat meer zien wat voor een kuddevolk we zijn.
Ik wissel het af...dan weer westers..dan weer aziatisch. Ik eet van alles doorelkaar. Als ik 's middags een noodle soupje eet dan wordt het 's avonds iets westers. Soms kan erg warme dagen kleefrijst met geroosterd varkensvlees en een tomatendip onwijs lekker zijn.quote:Op vrijdag 27 september 2013 16:12 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Ik vind Hongaars eten heerlijk op z'n tijd maar heb geen zin om gewoonten over te nemen die niet bij me passen of waar ik me niet goed bij voel. Dat deed ik in Nederland niet en dat doe ik hier ook niet. En als ik zo eens naar de gemiddelde lichaamsomvang van Hongaren boven de 40 kijk, denk ik niet dat hun eetgewoonten op de lange termijn zo gezond zijn
Waar, maar het gehalte dames rond de vijftig dat zich voortbeweegt op een manier en in een tempo alsof ze de zeventig allang zijn gepasseerd en enkel en alleen omdat ze te vet en te veel eten, is hier toch echt opvallend hoog in vergelijking met West-Europa. Het zal er waarschijnlijk mee te maken hebben dat veel mensen hier zich geen fatsoenlijk voedsel kunnen veroorloven. Alleen goedkope, ongezonde troep.quote:Op zondag 29 september 2013 10:53 schreef breaky het volgende:
[..]
Ik zie in elk land mensen die boven de 40 zijn dikker worden. Natuurlijk is het hier minder, maar mensen veranderen gewoon met de leeftijd.
Vergeet niet dat het voedsel ook word "gemanipuleerd".quote:Op zondag 29 september 2013 11:03 schreef Budapestenaar het volgende:
[..]
Waar, maar het gehalte dames rond de vijftig dat zich voortbeweegt op een manier en in een tempo alsof ze de zeventig allang zijn gepasseerd en enkel en alleen omdat ze te vet en te veel eten, is hier toch echt opvallend hoog in vergelijking met West-Europa. Het zal er waarschijnlijk mee te maken hebben dat veel mensen hier zich geen fatsoenlijk voedsel kunnen veroorloven. Alleen goedkope, ongezonde troep.
Hoe vier jij nou je verjaardag danquote:Op zondag 29 september 2013 10:55 schreef breaky het volgende:
Ik ben trouwens nog steeds blij dat ik niet meer een "Nederlandse verjaardag" hoef mee te maken.
Inderdaad iedereen feliciteren en dan in een kringetje gaan zitten en gaan kleppen als Henk en Ingrid.
Stoelen aan de kant, drank en eten op tafel, muziek aan en gaan. Geen dooie cirkelverjaardagen meer!quote:Op zondag 29 september 2013 22:19 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Hoe vier jij nou je verjaardag dan
Precies!quote:Op maandag 30 september 2013 01:57 schreef rogier21 het volgende:
Stoelen aan de kant, drank en eten op tafel, muziek aan en gaan. Geen dooie cirkelverjaardagen meer!
Ik snap niet dat ze juist daar dan over vallen.quote:Op zaterdag 28 september 2013 09:17 schreef Pietverdriet het volgende:
Leukste aan die blog zijn de waanzinnig beledigde Nederlanders, vooral over nasty spreads
Dat is nog een verjaardag van "de oude stempel" om het zo maar eens te zeggen.quote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:03 schreef pirlo444 het volgende:
[..]
Zo vier ik dat al jaren en vieren wij dat in Nederland toch ook gewoon :S
Ohhh.... toen ik zwanger was van m'n oudste was er 1 ding waar ik echt niet tegen kon: vis. En toen ging ik naar Nederland, in m'n eentje, via Tokyo. Vlucht van 12 uur, al wat brakjes van de vlucht van 5 uur die ervoor zat, en de 6 uur wachttijd. Lekker even geslapen, en toen werd er ontbijt geserveerd. Dat viel niet mee.....quote:Op vrijdag 27 september 2013 15:59 schreef Lyrebird het volgende:
In het begin kan dat tegenvallen, maar zoiets went snel.
De eerste week in Japan ben ik heel enthousiast gaan ontbijten met vis, zeewier en rijst, maar toen voelde ik die vis de hele ochtend zwemmen. Na een tijdje weet je niet beter.
Ik heb er wel ergere gezienquote:Op donderdag 26 september 2013 18:35 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Die hele site heeft soms een erg "ik zag soms iemand iets geks doen in land X dus dat zal daar wel een ding zijn" gehalte
Gaat het toch nog de goede kant opquote:Op dinsdag 1 oktober 2013 14:03 schreef pirlo444 het volgende:
Zo vier ik dat al jaren en vieren wij dat in Nederland toch ook gewoon :S
In princiepe is er niks mis mee hoor, maar ik heb mij er gewoon nooit echt prettig bij gevoelt. Als andere dit leuk vinden is dat prima, ook op mijn verjaardag, alleen zal er zelf niet zo snel tussen gaan zitten. Je altijd mensen die gesprekken gaan voeren door elkaar heen, dat vind ik vervelend.quote:
quote:I agree that simply saying, we didn’t mean offence, is too easy. However in a way you can say it in this case. Seriously, I never ever saw Zwarte Piet as racist or anything, until I explained the tradition in England, and they thought it to be racist. Zwarte Piet is black, true, but he is also one of the most beloved traditional figures! Maybe I’m too narrow-minded and love Zwarte Piet too much, but I honestly can’t understand how anyone can be offended by Zwarte Piet. He’s just cool!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |