twitter:Suksawat058 twitterde op zaterdag 19-10-2013 om 20:33:01Hele gebied Poststraat, Minnemastraat, Hoogstraat wordt bedreigd door de brand. Kijk zelf. #brand #leeuwarden http://t.co/SU3ndVRCop reageer retweet
ga er maar niet vanuit. Eerst maar eens afwachten wat de schade isquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 21:28 schreef Cultuur058 het volgende:
Ik hoop dat ze deze brandschade sneller fixen als dat pand op de schrans..
quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 21:32 schreef drakin het volgende:
Ik heb nu vanaf 3 plekken de blog van Alex kunnen lezen
Naar idee dat daar iemand boven woonde die niet naar buiten is gekomenquote:
er is nu wat onduidelijkheid over ontstaan. In ieder geval iemand die vermist was blijkt in het buitenland te zitten, maar ik weet niet of er nog iemand vermist wordtquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 21:57 schreef Cultuur058 het volgende:
[..]
Naar idee dat daar iemand boven woonde die niet naar buiten is gekomen
Als het ook maar een beetje lijkt op bijvoorbeeld Humphrey's daar, dan snap ik volledig dat de brandweer het er moeilijk mee heeft.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 22:18 schreef drakin het volgende:
Schijnt een doolhof te zijn daarbinnen
Uhuh. Waarschijnlijk veel houten vloeren en enkelsteens muren. Dan is de kans aanwezig dat het overslaat naar een volgend pand. Verder zit je ook met allerlei kelders, waardoor het zich ook daar kan verspreiden.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 22:23 schreef Cultuur058 het volgende:
[..]
Als het ook maar een beetje lijkt op bijvoorbeeld Humphrey's daar, dan snap ik volledig dat de brandweer het er moeilijk mee heeft.
nee, dat team komt niet helpen. Je hebt aan dat team alleen iets als je ook een binnenaanval kunt doen en dat kan hier niet.quote:Maar krijg ook al berichten over een team uit Amsterdam dat komt helpen... knap klote dat het nodig is.
zonet ook via lc.nl en nu.nlquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 21:46 schreef Paladijn het volgende:
dvhn.nl
Verder maar afwachten hoe de boel erbij staat zodra (hopelijk zeer spoedig...) het brand meester is. Als je de panden van boven ziet op google maps staat het allemaal compleet volgebouwd op dat stuk
zo'n 1000 views per dag gemiddeld, ik klaag nietquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 21:44 schreef OxygeneFRL het volgende:
Voor de rest wordt je blog wel gelezen alex?
wat houdt dat COBRA team in?quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 22:23 schreef Cultuur058 het volgende:
[..]
Als het ook maar een beetje lijkt op bijvoorbeeld Humphrey's daar, dan snap ik volledig dat de brandweer het er moeilijk mee heeft.
Maar krijg ook al berichten over een team uit Amsterdam dat komt helpen... knap klote dat het nodig is.
quote:Update 22.30: Later op de avond heeft de politie gemeld dat bij de grote brand één persoon wordt vermist. De politie noemt de kans “zeer reëel” dat deze zich nog in een van de brandende panden bevindt. De gemeente heeft alle bewoners van het getroffen gebied geregistreerd.
Bron: NRC
waren er twee vermist. 1 is gevonden in het buitenland. De ander is helaas nog niet gevonden en men vreest dat deze nog binnen was... en is.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 22:42 schreef NoBody122 het volgende:
Er lijkt wel degelijk iemand te zijn vermist:
[..]
quote:
FEBOquote:Op zaterdag 19 oktober 2013 23:35 schreef CoExist het volgende:
Tragisch zeg, een van mijn favoriete stukjes Leeuwarden in rook opgegaan.
Leeuwarden heeft nogal een rijke geschiedenis met grote branden.
Vorig jaar nog die brand op de Schrans. En ik kan mij nog de Wibra fik begin jaren '90 op de Nieuwestad herinneren. Bob van Daalen op Het Vliet in '91 geloof ik. Oh en Kwantum op de Snekertrekweg in '94. De hele stad lag toen onder een deken van rook van die goedkope vloerbedekking. En natuurlijk het FEC eind '96.
28/04/1990. Beste fik was dat inderdaad. Stond er als 10-jarig jochie bij met m'n ouwe heer.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 23:38 schreef Peterselieman het volgende:
kan mij die brand bij de Wibra nog wel herinneren. Het (na)blussen ervan duurde dagen en ook de halve Bentex was toen weggeslagen.
Klotezooi..quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 23:57 schreef Peterselieman het volgende:
ze hebben een lichaam gevonden in een van de panden ...
Christus...quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 23:57 schreef Peterselieman het volgende:
ze hebben een lichaam gevonden in een van de panden ...
Ook erg, heel Nederland weet ondertussen dat deze jongeman overleden is.. maar de ouders kunnen ze nog niet bereikenquote:
quote:Op zondag 20 oktober 2013 00:27 schreef Kotsdrol het volgende:
10 minuten geleden, brand slaat de andere kant op..
[ afbeelding ]
Ik vrees inderdaad dat er een aantal brandweermannen een poosje slecht slapen. Ik heb met ze te doen.quote:Op zondag 20 oktober 2013 10:53 schreef Peterselieman het volgende:
heb er geen woorden voor ...
Het lijkt me ook het meest frustrerende voor de hulpverleners. Weten dat er nog iemand in een van de panden zit, maar hem niet kunnen redden ...
Dit dus..quote:Op zondag 20 oktober 2013 10:53 schreef Peterselieman het volgende:
heb er geen woorden voor ...
Het lijkt me ook het meest frustrerende voor de hulpverleners. Weten dat er nog iemand in een van de panden zit, maar hem niet kunnen redden ...
Ik ben gisteravond geweest bij de finale, vorige week is het me totaal ontschoten.quote:Op donderdag 17 oktober 2013 17:31 schreef shoarmapizza het volgende:
[..]
Ik wil wel mee, lijkt me te gek!
Niks van gemerkt, de leuke mensen waren natuurlijk in de Bres.quote:Op zondag 27 oktober 2013 09:39 schreef CoExist het volgende:
Suvere Nuvere figuren vannacht inne binnestad juh! Allemaal opgeschoten boertjes die met teveel adrenaline in de billig stoer rond liepen omdat Cambuur had wonnen.
En veel fugly wijven met bouwmarkt fietsen incl. Hema babyzitjes op het stuur die met hun 2kt gouden juwelen, Trekpleister make-up, Kijkshop parfum en tijgerprints kleren van de vrijdagmarkt hun kinderbijslag komen verzuipen.
Soms snap ik niets meer van disse stad.
Tof, ik moet vanavond werken maar ik houd het in de gatenquote:Op zondag 27 oktober 2013 09:38 schreef drakin het volgende:
[..]
Ik ben gisteravond geweest bij de finale, vorige week is het me totaal ontschoten.
Maar vanavond komt Bob Slayer, gister al een voorproefje na de finale van hem gehad.
En echt geweldig!!! Ik ga dus vanavond weer naar de Bres. En het leuke is dat je achteraf mag betalen wat je zijn show waard vond.
Hier zijn cover van een Slayer nummer:
wtf did I just watch.quote:
Er was gisteravond geen straatverlichting in westeinde en het valeriuskwartier.quote:Op vrijdag 8 november 2013 21:44 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Dat hoort 'n bitsje bij it tiidstip fanne dag nou..
In het kader van bezuinigingen?quote:Op zaterdag 9 november 2013 12:06 schreef Ssytse het volgende:
[..]
Er was gisteravond geen straatverlichting in westeinde en het valeriuskwartier.
Misschien leren die fietsers het op die manier eens af...quote:Op zaterdag 9 november 2013 17:07 schreef Cultuur058 het volgende:
[..]
In het kader van bezuinigingen?
Niet zo best voor de verkeersveiligheid.. een fietser MET verlichting is een bijzonderheid.
klopt. in een wasserette daar was brand ontstaan in een droger. niets ernstig, maar de schrik zat er bij omwonenden behoorlijk in las ik.quote:Op woensdag 27 november 2013 19:58 schreef shoarmapizza het volgende:
Stond er nou afgelopen weekend iets in de fik? De Grote Hoogstraat als ik het goed heb?
Voor de paal staan geen fietsen en het station stond ws al vol.quote:Op dinsdag 3 december 2013 15:43 schreef Alexxxxx het volgende:
[ afbeelding ]
"Hier geen fietsen plaatsen"
was voor serious request bezigquote:Op dinsdag 3 december 2013 18:53 schreef drakin het volgende:
[..]
Voor de paal staan geen fietsen en het station stond ws al vol.
En je was vlak bij me weer.
Als?quote:
journalistquote:Op dinsdag 3 december 2013 19:01 schreef drakin het volgende:
[..]
Als?
Ik ben daar zelf vanaf maandag voor bezig.
Ow gewoon je hobby dus weerquote:Op dinsdag 3 december 2013 22:13 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
journalisten ik heb wat vrachtwagens geregeld voor DJs op het water in Dokkum
![]()
SR is toch vrijwillig?quote:Op dinsdag 3 december 2013 22:52 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
ja, alleen krijg ik er tegenwoordig voor betaald en dan heet het ineens werk![]()
ja, en het voelt helemaal niet als werk omdat ik doe wat ik toch al deedquote:Op dinsdag 3 december 2013 23:08 schreef drakin het volgende:
Ik vind het iig heel leuk voor je, al jarenlang heb je die hobby en nu ook wat ermee verdienen top!
Krijg je ook wat waardering op een andere manier
Ik zou er nog heen om naar Damaged Justice te kijken, maar die kon ik in de afspeellijst niet terugvindenquote:Op zondag 15 december 2013 13:19 schreef drakin het volgende:
is er hier trouwens al ieman bij serious record geweest?
www.seriousrecord.nl
Niet voor iOS 7 ?quote:Op woensdag 18 december 2013 00:22 schreef Paladijn het volgende:
En voor de mensen met een Android telefoon/tablet, er is tussen nu en een uurtje eindelijk weer een Leeuwarder bioscopen app beschikbaar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Te downloaden via https://play.google.com/s(...).leeuwarderbioscopen of op je mobiel in de play store zoeken op "Leeuwarder Bioscopen" of "leeuwarden bioscoop" - het is de app met het Leeuwarder wapen in een filmrol-logo.
We hebben geen iDevice of windows phone, dus dat zie ik de komende tijd niet gebeurenquote:
Goede zaak, een GSM-applicatie die -niet- alleen maar voor die gare Apple-producten is gemaaktquote:Op woensdag 18 december 2013 00:22 schreef Paladijn het volgende:
En voor de mensen met een Android telefoon/tablet, er is tussen nu en een uurtje eindelijk weer een Leeuwarder bioscopen app beschikbaar:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Te downloaden via https://play.google.com/s(...).leeuwarderbioscopen of op je mobiel in de play store zoeken op "Leeuwarder Bioscopen" of "leeuwarden bioscoop" - het is de app met het Leeuwarder wapen in een filmrol-logo.
Ik was er dan ook druk voor aan het vrijwilligenquote:Op donderdag 26 december 2013 01:10 schreef NoBody122 het volgende:
Opmerkelijk, dat dit topic gedurende het gehele serieuze-aanvraag gebeuren geen één keer is bepost [ afbeelding ]
[..]
Goede zaak, een GSM-applicatie die -niet- alleen maar voor die gare Apple-producten is gemaakt
Veel over gehoord, vooral het lange concert natuurlijk, maar ook over die cabaretavonden. Goed bezig, hoorquote:Op donderdag 26 december 2013 01:11 schreef drakin het volgende:
[..]
Ik was er dan ook druk voor aan het vrijwilligen
Of eigenlijk hier: http://www.suksawat.nl/se(...)h&action_object_map={%22689809707717589%22%3A253749411448666}&action_type_map={%22689809707717589%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]
En dan 1,5 week voordat Serious Request zelf kwam al druk bezig.
En nog bij cabaretavonden in de Bres ook voor SR gewerkt.
morgen is de opruimdag, alle 45 units worden dan ook in 1 keer opgehaaldquote:Op donderdag 26 december 2013 01:04 schreef drakin het volgende:
Geinig, maar blijft die rotzooi die gemaakt is nou nog lang liggen?
En worden de ondergezeken straten in de omgeving dan ook schoongemaakt? En alles wat in het water terechtgekomen is wordt dat er ook weer uitgehaald?quote:Op donderdag 26 december 2013 10:35 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
morgen is de opruimdag, alle 45 units worden dan ook in 1 keer opgehaald
Gehoord, maar niet eens geweest? Je hebt wat moois gemist dan, vooral de laatste 3 avonden waren fantastisch in de Bres.quote:Op donderdag 26 december 2013 01:22 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Veel over gehoord, vooral het lange concert natuurlijk, maar ook over die cabaretavonden. Goed bezig, hoor
Tsja, als je voor 363 uur bezetting moet regelen, loop je dat risico natuurlijk..quote:Op donderdag 26 december 2013 12:28 schreef drakin het volgende:
[..]
Gehoord, maar niet eens geweest? Je hebt wat moois gemist dan, vooral de laatste 3 avonden waren fantastisch in de Bres.
Het concert was bijna 363 uur lang geweldig, ik heb een paar valszingende bands/singer/songwriters gehoord, dus dan was het even flink doorbijten en de oordoppen goed in.
Ik ben het allemaal zó zat dat ik noodgedwongen geëvacueerd ben uit de mooie stad. Sinds vrijdagavond vertoef ik elders in Friesland waar het wél rustig is om woensdag in de loop van de dag weer terug te keren. Alles om mijn gehoor te beschermen dan wel in tact te houden.quote:Op zondag 29 december 2013 21:29 schreef CoExist het volgende:
Ik hoor hier af en toe snoerharde knallen in Aldlân-Oost. Vuurwerk
Zal ook blij wezen als alle feest ellende voorbij is.
Da's wel erg drastisch Socios. Maar ik snap je wel. Ik liep vorige week tijdens Serious Request 2013 als een toerist in mijn eigen stad. Overal boertjes, snolletjes en randstedelingen.quote:Op zondag 29 december 2013 21:34 schreef Socios het volgende:
[..]
Ik ben het allemaal zó zat dat ik noodgedwongen geëvacueerd ben uit de mooie stad. Sinds vrijdagavond vertoef ik elders in Friesland waar het wél rustig is om woensdag in de loop van de dag weer terug te keren. Alles om mijn gehoor te beschermen dan wel in tact te houden.
Wel een Subway (Prins Hendrikstraat) die rond 0:30 nog open was (en druk)quote:Op zondag 29 december 2013 21:54 schreef CoExist het volgende:
[..]
Da's wel erg drastisch Socios. Maar ik snap je wel. Ik liep vorige week tijdens Serious Request 2013 als een toerist in mijn eigen stad. Overal boertjes, snolletjes en randstedelingen.
Nu oud & nieuw nog ff en daarna is alles weer heerlijk normaal!
De Subway!? Concept "restaurants"quote:Op maandag 30 december 2013 02:03 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Wel een Subway (Prins Hendrikstraat) die rond 0:30 nog open was (en druk)
Subway is geen echt restaurant, net als de McDonalds geen restaurant is (al vinden ze zelf van wel). Los daarvan gaat er maar weinig boven een broodje van de Subwayquote:Op maandag 30 december 2013 20:57 schreef CoExist het volgende:
[..]
De Subway!? Concept "restaurants"
Eckte Liwwadders gaan naar Vittorio!
Vittorio moet je echt eens een bezoekje brengen. Al zit er tegenwoordig wel een nieuwe eigenaar in.quote:Op maandag 30 december 2013 21:19 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Subway is geen echt restaurant, net als de McDonalds geen restaurant is (al vinden ze zelf van wel). Los daarvan gaat er maar weinig boven een broodje van de Subway
Vittorio ken ik eerlijk gezegd nog niet (kom ook niet vaak op de Voorstreek), dus die moet ik dan nog maar eens proberen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |