"Jesse will team up with Lydia and Todd to take out Walt"quote:Op maandag 23 september 2013 21:48 schreef SecretStoryWous het volgende:
Hier staan een aantal leuke tussen:
http://www.theguardian.co(...)ries-how-will-it-end
lolquote:Op maandag 23 september 2013 21:55 schreef 1239758715981 het volgende:
[..]
"Jesse will team up with Lydia and Todd to take out Walt"
Het is onvoorspelbaar tot het eind he?quote:Op maandag 23 september 2013 22:00 schreef Luxuria het volgende:
Ik ben echt heel benieuwd hoe het gaat eindigen.
Ik hoop het, het is ze al vaker geluktquote:Op maandag 23 september 2013 22:03 schreef Levolution het volgende:
We zitten allemaal dom te speculeren maar volgens mij gaan VG en co. ons echt enorm verrassen.
Bogdan.quote:Op maandag 23 september 2013 22:07 schreef SaintOfKillers het volgende:
Walt stelt zijn eigen legertje samen (zoals Jack's army in Lost) met Huell, Badger, Skinny Pete, Brock, Bogdan, die junkie-hoer uit het eerste seizoen, Ted Beneke, de kleindochter van Mike, die junkyard dude met zijn magneten,... het wordt intens.
Walt die even makkelijk 6 nazis omlegt met een m60, nah iddquote:Op maandag 23 september 2013 22:03 schreef Levolution het volgende:
hij kan iedereen met gemak afknallen met die M60, waarom moet hij het stiekem met ricine doen?
Als die M60 niet voor de nazi's is, voor wie dan wel?quote:Op maandag 23 september 2013 22:13 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Walt die even makkelijk 6 nazis omlegt met een m60, nah idd
Dat is best mogelijk als hij het slim speelt, want we hebben gezien dat die nazi's met hun eerste 400 kogels mis schietenquote:Op maandag 23 september 2013 22:13 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Walt die even makkelijk 6 nazis omlegt met een m60, nah idd
My guess: Geheime affaire tussen Walt en die chick destijds. Beter voor beide gezinnen als Walt afstand zou nemen, dus besloot voor een schappelijk vriendenbedrag om eruit te stappen.quote:Op maandag 23 september 2013 21:49 schreef SecretStoryWous het volgende:
Ik vind het wel opvallend dat nooit duidelijk is geworden waarom Walter gestopt was met Grey matters
Volgens mij was de relatie tussen Walt en die Gretchen nauwelijks een geheim en waren ze toen allebei nog vrijgezel.quote:Op maandag 23 september 2013 22:14 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
My guess: Geheime affaire tussen Walt en die chick destijds. Beter voor beide gezinnen als Walt afstand zou nemen, dus besloot voor een schappelijk vriendenbedrag om eruit te stappen.
Het zou totaal niet bij de serie passen imo, Walt 'guns blazing'quote:Op maandag 23 september 2013 22:14 schreef Bluurgh het volgende:
[..]
Dat is best mogelijk als hij het slim speelt, want we hebben gezien dat die nazi's met hun eerste 400 kogels mis schieten
Kan, iemand moet toch grootschalig meth produceren? Zo zit de wereld in elkaar, je kan geen drugsloze wereld hebben.quote:Op maandag 23 september 2013 22:15 schreef Yi-Long het volgende:
Zou me bij deze serie ook niet eens verbazen als de Nazi's en Todd gewoon als winnaar uit de bus komen.
Dat dacht ik ook. In dat geval heeft Gretchen wellicht Walt gedumpt voor Elliot.quote:Op maandag 23 september 2013 22:16 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Volgens mij was de relatie tussen Walt en die Gretchen nauwelijks een geheim en waren ze toen allebei nog vrijgezel.
Ik dacht ook dat dat altijd al het idee wasquote:Op maandag 23 september 2013 22:14 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
My guess: Geheime affaire tussen Walt en die chick destijds. Beter voor beide gezinnen als Walt afstand zou nemen, dus besloot voor een schappelijk vriendenbedrag om eruit te stappen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |