zelfde vraag, kan ook geen fotos posten, wel lid van social club maar geen goldquote:Op vrijdag 20 september 2013 23:00 schreef LeoKrupps het volgende:
Effe een vraagje, er schijnt dat als je lid bent van die social club dat je een wapen een auto (nissan) en extra kapsels shit krijgt.... nu ben ik allang lid van social club... hoe komt het dan dat ik geen van die dingen heb? heb XB moet ik dan gold online hebben voor ik die krijg of?
Op een hele hele geheime manier, ik ben er zelf nog niet achter, zo geheim is die shit.quote:Op vrijdag 20 september 2013 22:48 schreef Dr.Mikey het volgende:
Je kan vliegtuigen niet stiekem op een geheime manier sneller laten vliegen he?
Zit met een missie waar je binnen twee minuten twee targets kapot moet schieten maar de afstand tussen de twee is eigenlijk net iets te groot.
Oh lol dus daar kwam die toffe auto vandaan hahaquote:Op vrijdag 20 september 2013 23:00 schreef LeoKrupps het volgende:
Effe een vraagje, er schijnt dat als je lid bent van die social club dat je een wapen een auto (nissan) en extra kapsels shit krijgt.... nu ben ik allang lid van social club... hoe komt het dan dat ik geen van die dingen heb? heb XB moet ik dan gold online hebben voor ik die krijg of?
Haha, dacht daar ook eerst van.. het zal toch niet?! Maar die stem verklapte alles.quote:Op vrijdag 20 september 2013 23:01 schreef Shadeauw het volgende:
Ben net opnieuw gestart. Zie nu pas dat in die allereerste cutscene met Simeon (en Franklin & Lamar) die kerel die die auto wil kopen de zoon van Michael is
Er is nog genoeg te doen.quote:Op vrijdag 20 september 2013 22:59 schreef ManageTheAnger het volgende:
Fuck.... now what?
[ afbeelding ]
Wilde het eigenlijk nog ff uitstellen
Waar kan ik de heists opnieuw doen?quote:
Geen idee, in het menu?quote:Op vrijdag 20 september 2013 23:08 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Waar kan ik de heists opnieuw doen?
ik vroeg me af of je dan ook opnieuw het geld krijgt ?quote:Op vrijdag 20 september 2013 23:08 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Waar kan ik de heists opnieuw doen?
Nee, daar kan ik het niet vinden.quote:
Nog zat te doen zie ikquote:Op vrijdag 20 september 2013 23:09 schreef delano.888 het volgende:
Als je denkt dat je er bijna doorheen bent:
http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/career/checklist
Is ook zo, gewoon in het menu - game - replay missonsquote:Op vrijdag 20 september 2013 23:09 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Nee, daar kan ik het niet vinden.
Ik dacht dat je de heists opnieuw kon doen met andere keuzes.
Wees blij? Ik vind het heerlijk dat ik MEESTAL ongestoord auto's kan jatten.quote:Op vrijdag 20 september 2013 23:11 schreef PicoMMP het volgende:
Ligt het aan mij of zie ik nooit politie op straat rijden? In GTA IV kreeg ik zó vaak politie achter me aan omdat er weer eens een politieauto plots van links kwam.
Niet echt realistisch tochquote:Op vrijdag 20 september 2013 23:12 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Wees blij? Ik vind het heerlijk dat ik MEESTAL ongestoord auto's kan jatten.
quote:
Awwwyeah! Nog 56 missies volgens daaroquote:Op vrijdag 20 september 2013 23:09 schreef delano.888 het volgende:
Als je denkt dat je er bijna doorheen bent:
http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/career/checklist
Doe screen van jouw overzicht?quote:Op vrijdag 20 september 2013 23:14 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
Awwwyeah! Nog 56 missies volgens daaroWoot!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |