quote:Op vrijdag 20 september 2013 13:40 schreef DonnieDarkno het volgende:
M'n pik is hard, ik zit in de les en moet zo opstaan. Links van me zit een 7/10 en rechts niemand.
Moet ik snel trekken en het op haar gezicht laten komen of zal ik haar de snoek in de bek douwen? Alternatieve opties zijn welkom.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:Op vrijdag 20 september 2013 13:30 schreef DonnieDarkno het volgende:
Wat is dit?
Heeft een Spaanse hoer voor 2 minuten m'n pik in haar mond, valt hij eruit en scheurt ze haar lip. Hoe moet ze nu aan m'n oksel likken zonder zoutig zweet in haar wond?
De kracht van piksap?Rozen zijn tieten, viooltjes zijn tieten, ik hou van tieten, tieten.
Ga lekker ergens anders worsten likken man, hommoquote:
Kun jij er een maken?quote:Op vrijdag 20 september 2013 14:44 schreef HaywoodJablome het volgende:
beetje houterig acteerwerk in dat filmpje.
dat zou wel kunnen, maar ik ben ook echt een hele slechte actricequote:
Ja laat dan maar zitten he?quote:Op vrijdag 20 september 2013 14:47 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
dat zou wel kunnen, maar ik ben ook echt een hele slechte actrice
Knoertharde porno kijken en dan klagen over het acteerwerkquote:Op vrijdag 20 september 2013 14:44 schreef HaywoodJablome het volgende:
beetje houterig acteerwerk in dat filmpje.
nouja, het is niet alsof er een enorm complexe verhaallijn in zit waar ik me kan verliezen toch.quote:Op vrijdag 20 september 2013 14:50 schreef zovty het volgende:
[..]
Knoertharde porno kijken en dan klagen over het acteerwerk.
Vrouwen.
Porno zonder plottwisten en red herrings kijkenquote:Op vrijdag 20 september 2013 14:50 schreef zovty het volgende:
[..]
Knoertharde porno kijken en dan klagen over het acteerwerk.
Vrouwen.
Geen keiharde beukporno kijkenquote:Op vrijdag 20 september 2013 14:58 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Porno zonder plottwisten en red herrings kijken
Maar dan wel met plottwisten, het probleem met porno is dat je het einde al kan voorspellenquote:Op vrijdag 20 september 2013 15:14 schreef Unmountable het volgende:
[..]
Geen keiharde beukporno kijken
mijn favoriete twist is dat de man hem niet omhoog kan krijgenquote:Op vrijdag 20 september 2013 15:17 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Maar dan wel met plottwisten, het probleem met porno is dat je het einde al kan voorspellen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |