Volgens mij kan je die in een missie vinden of ergens op de Citadel, maar ik dacht dat het een missie was.quote:Op zondag 22 september 2013 18:55 schreef StateOfMind het volgende:
De nieuwe Normandy bevalt me wel, alleen nog wat leeg qua bekende gezichten, op de dokter na.
Specialist Traynor ziet er nice uit.
En waar we in ME2 een excuusneger hadden, Jacob, is er nu een excuushomo, Cortez![]()
Jammer alleen dat ik in het begin blijkbaar niet goed op de knop heb gedrukt, wat ik mis de Mantis sniper rifle. Jammer genoeg kan ik hem ook op Armory niet selecteren. Kan ik die niet ergens kopen toevallig?
Yup.quote:Op zondag 22 september 2013 19:42 schreef StateOfMind het volgende:
Op Mars idd, maar blijkbaar heb ik niet goed op de knop gedrukt. Maar ik kon de Mantis via een terminal op het Shuttle Deck kopen.
Is er op een planeet nu alleen maar iets te vinden (elementen, anomalies, war assets e.d.) als EDI dat na een puls aangeeft?
Dat wel, maar in sommige stelsels is niets te vinden en komen de Reapers achter je ass aan als je iets te enthousiast loopt te pingenquote:Op zondag 22 september 2013 20:17 schreef StateOfMind het volgende:
Dat scheelt een heleboel tijd gelukkig.
Mooi, kan ik toch nog iets uitleggenquote:
Dat is het puntje van de ijsbergquote:Op maandag 23 september 2013 16:26 schreef StateOfMind het volgende:
Zo, na de Palaven Moon/Turian Primarch missie zijn er een berg zij missies op en in de Citadel vrijgekomen
Uncanny.quote:Op maandag 23 september 2013 22:59 schreef All-out het volgende:
ik ben vast niet de eerste die dit niet wist:
[ afbeelding ]
SHEPARD IS ALIVE
Hangt af van wie loyal is. Op het internet staat een chart waarin de laatste missie wordt uitgelegd en wie je moet kiezen en waarom.quote:Op zaterdag 21 september 2013 16:45 schreef padlarf het volgende:
HahahaHe, iemand moet het tweede team aansturen. Wie zal ik eens kiezen, Miranda, met haar opleiding van Cerberus en haar ervaring met het aansturen van Cerberus teams? Garrus, met C-Sec ervaring en voorheen leider van een groep mercenaries? Nee wacht, laat ik de Krgoan nemen die net een week of 2 uit zijn tank is
![]()
He, iemand moet een biotic shield in stand houden? Wie zal ik eens kiezen, Samara, de 1000 jaar oude Asari Justicar, die haar krachten al die tijd heeft ontwikkeld op jacht naar de gevaarlijkste criminelen in de Terminus systems? Jack, in een laboratorium 'gebouwd' om de sterkste menselijke biotic ooit te worden? Nee wacht, laat ik dat huppelkutje van Cerberus gebruiken![]()
1. No shitquote:Op dinsdag 24 september 2013 00:37 schreef superdrufus het volgende:
[..]
Hangt af van wie loyal is. Op het internet staat een chart waarin de laatste missie wordt uitgelegd en wie je moet kiezen en waarom.
quote:Op zaterdag 21 september 2013 16:35 schreef Appelknaller het volgende:
Bij mijn eerste suicide mission had ik iedereen wel loyal en het schip helemaal geupgrade. Maar ik had als de eerste teamleader grunt gekozen, want ik dacht van ja hij heeft allemaal genen van warlords geërfd enzo. Dus grunt dood.
Ook had ik bij de barrier naar Miranda geluisterd en haar die barrier omhoog laten houden, dus Samara werd door de seeker swarms gegrepen.
Kasumi is geen crew member in ME3. Ze is een war asset, en gaat helpen bij de bouw van de crucible.quote:Op dinsdag 24 september 2013 08:39 schreef StateOfMind het volgende:
Alleen Kasumi kan ik nergens vinden op de Normandy. Terwijl ze zei dat ze mij zou joinen na de Hanar Diplomat missie (sowieso de Hanar). Is dat een bug?
Nederlands model, plus al die FEBO-automaten in deel 2 geeft te denken. In deel 3 zijn de automaten aangepast, dus men zal wel geklaagd hebben.quote:Op maandag 23 september 2013 22:59 schreef All-out het volgende:
ik ben vast niet de eerste die dit niet wist:
[ afbeelding ]
SHEPARD IS ALIVE
Vandaar dat ik haar niet kon vinden. Ik dacht dat het een bug was.quote:Op dinsdag 24 september 2013 10:16 schreef padlarf het volgende:
[..]
Kasumi is geen crew member in ME3. Ze is een war asset, en gaat helpen bij de bouw van de crucible.
That assquote:Op dinsdag 24 september 2013 11:04 schreef Seam het volgende:
Miranda is zo kanjergeil heEcht jammer dat ze Ashley verpest daardoor werd mijn keuze in deel 3 voor romance een stuk makkelijk.
Grunt blijft best bad-ass. Je moet z'n bericht maar eens lezen als je terug op de Normandy bent, briljant gewoonquote:Op dinsdag 24 september 2013 16:09 schreef StateOfMind het volgende:
Grunt: "I don't need luck, I have ammo"
quote:Op maandag 23 september 2013 22:59 schreef All-out het volgende:
ik ben vast de laatste die dit niet wist:
[ afbeelding ]
SHEPARD IS ALIVE
quote:
Mordin rules. Heb je hem ook horen zingen in ME2?quote:Op woensdag 25 september 2013 19:15 schreef StateOfMind het volgende:
Dr. Mordin die een liedje aan het zingen is voor Eve![]()
![]()
Schitterend.
Ongetwijfeld, al kan ik het me niet meer voor de geest halen.quote:Op woensdag 25 september 2013 20:03 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Mordin rules. Heb je hem ook horen zingen in ME2?
Dan heb je het waarschijnlijk gemist, want dat zou je onthouden hebben.quote:Op woensdag 25 september 2013 20:18 schreef StateOfMind het volgende:
Ongetwijfeld, al kan ik het me niet meer voor de geest halen.
Dan ben je bijna bij eenquote:Op woensdag 25 september 2013 21:40 schreef StateOfMind het volgende:
Ik heb het even gekeken op Youtube, inderdaad gemist. Maar in 2 ging ik niet na elke missie de crew af, iets wat ik nu wel doe voor de gesprekken. En de vissen voeren uiteraard.
Gisteren ben ik vooral bezig geweest met wat zij missies, maar nu ben ik met Priority: Tuchanka bezig.
Erg mooie missie, vooral bij die ruïnes en ik ben nu bij de Reaper voor de Shroud
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
![]()
quote:Op woensdag 25 september 2013 21:56 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Dan ben je bijna bij eenMordinSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
![]()
![]()
Maar dat gevecht tussen de Reaper en Kalros![]()
Perhaps you've seen it, maybe in a dream.
A murky, forgotten land.
Was zeker tof, maar je komt nogquote:Op woensdag 25 september 2013 22:04 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Mordin![]()
![]()
Maar dat gevecht tussen de Reaper en Kalros![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. later in de game.
En dan zeker met die epische muziek erbij. Dat brengt nog steeds kippenvel man als die muziek begint.
Dat was ook erg geinig inderdaad jaquote:Op woensdag 25 september 2013 22:16 schreef StateOfMind het volgende:
Godver, Garrus en Joker zijn moppen aan het tappen in de cockpit![]()
Hoe verzinnen ze het
Nee, de ME3 dlc's (35 euro zag ik voor 3 stuks) moet ik helaas deze playthrough laten schieten (werkloos, ww uitkering en zulks). Beter koop ik na ME3 meteen deel 1 en begin dan aan een volledige playthrough. Als ik dan voor de 2e keer ME3 ga spelen dan koop ik de ME3 dlc's wel.quote:Op woensdag 25 september 2013 22:31 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat was ook erg geinig inderdaad ja
Heb je de From Ashes DLC ook trouwens?
Nee, eerst 2 gespeeld, daarna 3.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |