quote:Game of Thrones-schrijver George R.R. Martin werkt mee aan een nieuwe televisieserie voor de zender HBO.
Dat meldt The Hollywood Reporter vrijdag.
De serie draagt tot nu toe de naam Captain Cosmos en gaat over een science fiction-schrijver in 1949. Deze schrijver durft in tegenstelling tot anderen een zeer spannend verhaal voor een televisieserie te schrijven, wat uiteindelijk tot ernstige gevolgen leidt.
Martin heeft een contract getekend bij HBO. Hij zal samen met schrijver Michael Cassutt aan de eerste aflevering werken. Het is vooralsnog niet bekend wanneer de serie uitgezonden moet worden.
nu.nlquote:Op vrijdag 3 april 2015 23:32 schreef superniger het volgende:
http://www.nu.nl/film/402(...)nieuwe-tv-serie.html
Game of Thrones-schrijver werkt aan nieuwe tv-serie
[..]
Het is altijd volgend jaar bij hem, geloof ik he?quote:George R.R. Martin wil The Winds of Winter volgend jaar uitbrengen
George R.R. Martin van Game of Thrones wil 'hoe dan ook' The Winds of Winter volgend jaar uitbrengen, het zesde deel in de boekenreeks A Song of Ice and Fire, de basis voor de televisieserie Game of Thrones.
Dat zegt de schrijver in gesprek met Entertainment Weekly.
Martin doet zijn best om het boek voor de première van het zesde seizoen uit te brengen. "Dat is voor mij het allerbelangrijkste", aldus de schrijver. "Ik wilde dan ook dat het boek nu uitkwam."
"Ik heb in ieder geval al heel wat interviews afgezegd en wat evenementen overgeslagen, zodat ik meer tijd heb voor het boek. Ik kan in ieder geval zeggen dat The Winds of Winter mensen gek zal maken."
Zeker doen. Als je het A Song of Ice and Fire verhaal al interessant vind door de serie kun je met de boeken niet mis gaan.quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:41 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het is altijd volgend jaar bij hem, geloof ik he?.
Maar in ieder geval nog genoeg tijd om een keer te beginnen met het lezen van de boekenserie.
Hmmm gek maken ??? hopelijk niet van ergernis, hij schrijft steeds minder goed.quote:Op dinsdag 7 april 2015 10:41 schreef DaMart het volgende:
[..]
Het is altijd volgend jaar bij hem, geloof ik he?.
Maar in ieder geval nog genoeg tijd om een keer te beginnen met het lezen van de boekenserie.
Ok dan heb ik het verkeerd begrepen. Ik kijk de serie niet meer omdat ik de rest van het verhaal liever in de boeken wil lezen.quote:Op dinsdag 2 juni 2015 17:22 schreef Luuksor het volgende:
Bij Jon Snow is er alleen invulling gegeven aan het Hardhome verhaal, waar we gewoon weinig over wisten (behalve dat hij daar zelf niet heen was..) En we weten dat in de serie iig de echte Mance verbrand is..
Hij heeft zichzelf in een hoek geschreven waar hij bijna niet meer uit kan komen, dat is heel goed te merken aan de progressie van de laatste 2 boeken, er gebeurd gewoon vrij weinig. Personages doen hun ding maar de status quo blijft hetzelfde.quote:Op zaterdag 2 januari 2016 16:33 schreef Nagil het volgende:
Eerste update over Winds van GRRM in jaren.
http://grrm.livejournal.com/465247.html
TL;DR: het is nog lang niet af, hij had zichzelf weer eens schromelijk overschat, het was nog nooit in al deze jaren bij hem opgekomen dat de tv-serie hem wel eens in zou kunnen halen.
iig wel een fatsoenlijke update ipv twee regels tussen al z'n tripjes door zoals gewoonlijkquote:Op zaterdag 2 januari 2016 16:33 schreef Nagil het volgende:
Eerste update over Winds van GRRM in jaren.
http://grrm.livejournal.com/465247.html
TL;DR: het is nog lang niet af, hij had zichzelf weer eens schromelijk overschat, het was nog nooit in al deze jaren bij hem opgekomen dat de tv-serie hem wel eens in zou kunnen halen.
deadline 2020quote:Op zaterdag 2 januari 2016 17:29 schreef MAHL het volgende:
Och, misschien is dat ook wel beter eigenlijk. Heeft hij geen haast meer en kan hij er gewoon een fatsoenlijk boek van maken ipv de boel afraffelen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |