Jij bent ook geen vrouw.quote:Op zondag 15 september 2013 15:53 schreef gargamelnl het volgende:
Ik ga met regelmaat naar de sauna. In Nederland geldt altijd de volgende regel: "Gewenste en ongewenste intimiteiten zijn ten strengste verboden"![]()
Ik weet niet naar wat voor soort tent je bent geweest, maar ik ga al 20 jaar naar de sauna en dit heb ik nog nooit meegemaakt.
Deze man was wel op meer uit. Had niet veel gescheeld en we hadden zijn oerkreten mogen aanhoren.quote:Op zondag 15 september 2013 16:02 schreef Kentekenplaat het volgende:
[..]
Wat is het probleem dan? Hij was toch ook met zichzelf bezig??
Bij zo'n complex met terminaal baden en de sauna er een beetje bij (heb zitten googelen op sauna arcen) is de sauna altijd een beetje het vergeten kindje. Daar lopen altijd van die rare figuren rond. Ik ga zelf altijd naar een sauna toko, die kleinschaliger is en waar 80 procent voor de sauna en het relaxen komt en de overige bezoekers voor schoonheidsbehandelingen.quote:Op zondag 15 september 2013 15:56 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
Ja regels zijn er om verbroken te worden zullen die oude schwanzen wel denken.
Maar dit was ook niet specifiek alleen één sauna....... Dit was een beetje alles in 1. (zwemmen,sauna etc) Ik denk dat je er dan sneller kans opmaakt.
En ja het is echt niet zo raar om dit mee te maken. Zat smeerpijpen die er rondlopen.
Wel verbazingwekkend waar iemand het gore lef vandaag haalt, ik bedoel stiekem met je ogen rollen om af en toe stiekem te kijken is ook freaky maar dit is wel een gevalletje OMG
ja misschien was het wel een FOKKER! was een man van rond de 50 schat ik zo.... Kaal hoofd. Vies gezicht.quote:Op zondag 15 september 2013 16:01 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Daarom doe ik het op zoveel mogelijk openbare plekken. Ook in het zwemwater waar je in gezwommen hebt
Vrouwen zullen ongetwijfeld meer bekeken worden door ranzige mannetjes, maar het ligt ook wel aan de sauna waar je naar toe gaat. Ik maak me er niet schuldig aan. Ik heb brilsterkte -7,5 en ik zie geen ene donder in de sauna of het zwembad.quote:Op zondag 15 september 2013 16:05 schreef Scissor_Gang_Mafiosa het volgende:
[..]
Jij bent ook geen vrouw.
Daar doelde ik op inderdaad. Dit thermaalbad ( incl sauna) lag in een soort van vakantie/camping plek. Dus ja zegt ook wel weer genoeg. Sauna alleen is wat exclusiever etc. Lijkt mij.quote:Op zondag 15 september 2013 16:07 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Bij zo'n complex met terminaal baden en de sauna er een beetje bij (heb zitten googelen op sauna arcen) is de sauna altijd een beetje het vergeten kindje. Daar lopen altijd van die rare figuren rond. Ik ga zelf altijd naar een sauna toko, die kleinschaliger is en waar 80 procent voor de sauna en het relaxen komt en de overige bezoekers voor schoonheidsbehandelingen.
Ze hebben 5 sauna's en bij 40 bezoekers is het al behoorlijk druk.
En niet te vergeten. Normale prijzen voor het eten en drinken. Je komt er immers voor ontspanning en niet om je ergens aan te irriteren.
Dit is de toko waar ik altijd heen ga:
http://www.sauna-hesselerbrug.nl/pagina/Homepage/3
(Maandkaart onbeperkt voor slechts 99,50)
Het is FOK!kerquote:Op zondag 15 september 2013 16:07 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
ja misschien was het wel een FOKKER! was een man van rond de 50 schat ik zo.... Kaal hoofd. Vies gezicht.
Sorry.quote:Op zondag 15 september 2013 16:07 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
ja misschien was het wel een FOKKER! was een man van rond de 50 schat ik zo.... Kaal hoofd. Vies gezicht.
zijn ook zat mensen die gewoon op koppeltjes geilen denk ik. Mrja ik had handdoekje om n m'n vriendje naakt.quote:Op zondag 15 september 2013 16:09 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Vrouwen zullen ongetwijfeld meer bekeken worden door ranzige mannetjes, maar het ligt ook wel aan de sauna waar je naar toe gaat. Ik maak me er niet schuldig aan. Ik heb brilsterkte -7,5 en ik zie geen ene donder in de sauna of het zwembad.
zit dan niet te zeiken.quote:Op zondag 15 september 2013 16:10 schreef padlarf het volgende:
[..]
Ik ga toch geen nietbestaand woord opzoeken, provinciale kut
Nee is niet normaal.quote:Op zondag 15 september 2013 16:12 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
is normaal voor mij. Ga OT. Bedankt.,
Is goed, kutboer.quote:Op zondag 15 september 2013 16:12 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
is normaal voor mij. Ga OT. Bedankt.,
Ik wil verder niet lopen spammen, maar als je gewoon echt lekker wilt relaxen , kijk dan ff bij die sauna waar ik heen ga. Ik zie er vaak stelletjes uit de rest van Nederland naar toe gaan. Ze hebben behalve de sauna's en beauty behandelingen ook in een stuk of 6 luxe hotelkamers. Gewoon lekker kleinschalig. Geen geldklopperij zoals bijv. de zwaluwhoeve oid.quote:Op zondag 15 september 2013 16:10 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
zijn ook zat mensen die gewoon op koppeltjes geilen denk ik. Mrja ik had handdoekje om n m'n vriendje naakt.
Oh god, het gebruik van dit woord i.c.m. de schrijfstijl en de afwezigheid van het originele account verraadt wel erg makkelijk van wie dit een kloon is.quote:
boehoeee. You kidding me.quote:Op zondag 15 september 2013 16:18 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Oh god, het gebruik van dit woord i.c.m. de schrijfstijl en de afwezigheid van het originele account verraadt wel erg makkelijk van wie dit een kloon is.
beautybehandelingen vind ik wel leuk... Sauna was dit ongv de eerste echte waar ik in ben geweest. Zelf vind ik het niet heel relax. Omdat ik me scenario's bedenk hoe het zou zijn als je vast zit in zo'n ding. Zou het wel nog eens doen meer het is niet dat ik het er lang uit hou. Maar dat zou ook wel liggen aan de situatie misschien.quote:Op zondag 15 september 2013 16:16 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Ik wil verder niet lopen spammen, maar als je gewoon echt lekker wilt relaxen , kijk dan ff bij die sauna waar ik heen ga. Ik zie er vaak stelletjes uit de rest van Nederland naar toe gaan. Ze hebben behalve de sauna's en beauty behandelingen ook in een stuk of 6 luxe hotelkamers. Gewoon lekker kleinschalig. Geen geldklopperij zoals bijv. de zwaluwhoeve oid.
Je bent nog steeds lelijk.quote:Op zondag 15 september 2013 16:25 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
ik ben weg. Dit is een nieuw leven. Ik ben een heel ander mens ditmaal.
Maar zo te zien nog steeds even acherlijk..quote:Op zondag 15 september 2013 16:25 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
ik ben weg. Dit is een nieuw leven. Ik ben een heel ander mens ditmaal.
nou bedankt zeg.quote:Op zondag 15 september 2013 16:28 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Maar zo te zien nog steeds even acherlijk..
Goedemiddag, crematorium de gevulde asbak, waarmee kan ik u van dienst zijn?quote:Op zondag 15 september 2013 16:24 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
Omdat ik me scenario's bedenk hoe het zou zijn als je vast zit in zo'n ding. Zou het wel nog eens doen meer het is niet dat ik het er lang uit hou.
Waarom heb je eigenlijk jezelf een lange ban aangesmeerd? Je kon de concurrentie van Supergirl en Sambal-Joy niet meer aan?quote:
sauna is ook helemaal niet zo goed voor je skin volgensmij.quote:Op zondag 15 september 2013 16:29 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Goedemiddag, crematorium de gevulde asbak, waarmee kan ik u van dienst zijn?
Haha, nee.quote:Op zondag 15 september 2013 16:27 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
ja klopt maar ook nog steeds te knap voor jou.
Nee omdat het hier net is als in een sauna vol vieze geile mannetjes. Als man kun je ten minstens een ongezien leven leiden, zonder dat je geterroriseerd wordt door 100 gefrustreerde maagden.quote:Op zondag 15 september 2013 16:30 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Waarom heb je eigenlijk jezelf een lange ban aangesmeerd? Je kon de concurrentie van Supergirl en Sambal-Joy niet meer aan?
Ik dacht het wel. Je moet je wel even aan de "procedure houden". Je doet sauna bezoekjes in rondes. De eerste ronde gaat je ff lekker warm douchen en afdrogen. Daarna ga je de sauna naar keuze in. Ik neem de eerste ronde altijd de 80 graden lig sauna, maar je moet gewoon doen wat je lekker vindt. Na ongeveer 10 tot 15 minuten ga ik eruit en lekker buiten afkoelen. Daarna pak ik de koude douche (ledematen eerst en daarna de rest). Na de douche ga ik in het koude dompelbad.quote:Op zondag 15 september 2013 16:30 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
sauna is ook helemaal niet zo goed voor je skin volgensmij.
Dader gevonden.quote:Op zondag 15 september 2013 16:34 schreef LethalNinja het volgende:
tja blijkbaar beviel het uitzicht hem wel, blijft niet netjes van hem mja risico van de omgeving i guess
En als je pech had zijn zaad mogen voelen.quote:Op zondag 15 september 2013 16:06 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
Deze man was wel op meer uit. Had niet veel gescheeld en we hadden zijn oerkreten mogen aanhoren.
laat dat goed begrijpen maar weg dan. Nee zoiets nietquote:Op zondag 15 september 2013 16:39 schreef speknek het volgende:
Dus als ik het goed begreep zat jij wijdbeens kegeloefeningen naar hem te doen, hij vroeg zich af waar die penetrante kutlucht vandaan kwam, draaide zich om en begon met z'n ogen te rollen. Toen hij jeuk aan z'n ballen kreeg ben je wild gillend weggegaan. Zoiets?
quote:Op zondag 15 september 2013 16:39 schreef speknek het volgende:
Dus als ik het goed begreep zat jij wijdbeens kegeloefeningen naar hem te doen, hij vroeg zich af waar die penetrante kutlucht vandaan kwam, draaide zich om en begon met z'n ogen te rollen. Toen hij jeuk aan z'n ballen kreeg ben je wild gillend weggegaan. Zoiets?
klinkt wel relax... Doe je dat allemaal alleen? Dat moet toch wel klein beetje saai zijn?quote:Op zondag 15 september 2013 16:37 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Ik dacht het wel. Je moet je wel even aan de "procedure houden". Je doet sauna bezoekjes in rondes. De eerste ronde gaat je ff lekker warm douchen en afdrogen. Daarna ga je de sauna naar keuze in. Ik neem de eerste ronde altijd de 80 graden lig sauna, maar je moet gewoon doen wat je lekker vindt. Na ongeveer 10 tot 15 minuten ga ik eruit en lekker buiten afkoelen. Daarna pak ik de koude douche (ledematen eerst en daarna de rest). Na de douche ga ik in het koude dompelbad.Dat is ff doorbijten, maar daarna trakteer ik mezelf op het bubbelbad. Na zo'n ronde, ga ik of nog een ronde doen of ik ga een uurtje op een bank liggen in de relaxruimte met wat eten, drinken, open haard en een krantje.
quote:Op zondag 15 september 2013 16:28 schreef feyenoordfan92 het volgende:
[..]
Maar zo te zien nog steeds even acherlijk..
Tja, FOK! mods nemen het altijd voor elkaar op.quote:Op zondag 15 september 2013 16:40 schreef Inktvisch het volgende:
[..]
laat dat goed begrijpen maar weg dan. Nee zoiets niet. Zit die smeerpijp niet goed te praten ja!
white knightenquote:Op zondag 15 september 2013 16:42 schreef gargamelnl het volgende:
[..]
Tja, FOK! mods nemen het altijd voor elkaar op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |