quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:06 schreef Vleermuisspin het volgende:
[..]ja want dat is echt een logische link om te maken
quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:07 schreef Niek. het volgende:
[..]
Helaas is het merendeel van de studieboeken niet te downloaden
Hm ja wel logische eigenlijk.quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:07 schreef Niek. het volgende:
[..]
Helaas is het merendeel van de studieboeken niet te downloaden
Heb net zo goed een x aantal boeken in het Engels, maar ivm exotische boekjes die ze maar voorschrijven zijn die lastig te vindenquote:Op zaterdag 14 september 2013 17:08 schreef Vleermuisspin het volgende:
[..]
Hm ja wel logische eigenlijk.
Ik doe een Engelse studie, dan is er wat makkelijker aan de boeken te komen op het internet.
Games zijn de reden voor een console. Aan een console zelf heb je niet zoveelquote:Op zaterdag 14 september 2013 17:10 schreef Vleermuisspin het volgende:
Ik kijk nog meer uit naar dit spel dan ik uitkeek naar m'n PS3
Sculay moet kappen met dat gehoest de hele tijdquote:Op zaterdag 14 september 2013 17:10 schreef Neejman het volgende:
nog meer mensen bij sculay in die chat?
ik ben net gebanned in de chat strenge mods daarquote:Op zaterdag 14 september 2013 17:11 schreef kaos- het volgende:
[..]
Sculay moet kappen met dat gehoest de hele tijd
Hmm, interessant. "Stelt niet teleur' klinkt niet zo euforisch als ik had gedacht. Is de hype gerechtvaardigd in jouw ogen?quote:Op zaterdag 14 september 2013 16:56 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Ik heb nog een aantal missies gedaan en wat rondgespeeld en dit spel stelt echt niet teleur! Voor de mensen die hier nog over twijfelen, twijfel niet langer.
- Het rijden in GTA IV vond ikzelf vetter, maar het is nu wel makkelijker en fijner waardoor je snel van A naar B komt.
- Het spelen met drie personages is echt een geniaal idee.
- De geluiden van alles zijn prachtig. Vooral het motorgeluid van de Benefactor Feltg(?)er, Sports.
- Het tennissen is ook erg gaaf gedaan, net zoals het tv-kijken en overige dingen die je in de map kunt doen.
- De muziek
De graphics zijn niet top notch, je ziet nog wel wat kartelvorming, maar dit mag de pret uiteraard niet drukken.
Alles.
http://www.racefansonlytv.com/ ?quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:15 schreef Neejman het volgende:
iemand linkje van die kerel die missies deed!?
die ja danku!quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:16 schreef SecretStoryWous het volgende:
[..]
http://www.racefansonlytv.com/ ?
Icculus heette die gast, zat allemaal die heists enzo te doen.quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:15 schreef Neejman het volgende:
iemand linkje van die kerel die missies deed!?
Dan vrees ik voor het ergstequote:Op zaterdag 14 september 2013 17:19 schreef Swaytje het volgende:
Weet iemand hoe dat zit met pre-order bij game mania?
Ik heb hem donderdag daar besteld, maar zie nu op de site van game mania dat pre-orders vanaf woensdag niet gegarandeerd worden geleverd dinsdag. Mij is echter niks verteld in de winkel.
Een vriend van me bestelde daar vandaag, en die kreeg meteen een telefoontje dat die pas zaterdag op z'n vroegst krijgt.
Hoe kom je daar bij?quote:Op zaterdag 14 september 2013 16:53 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Wacht ff. Wordt ie bij sommige Bart Smits al verkocht?Dan ga ik als de wiedeweerga de stad in.
Proletariaat heeft 1 kunnen halen bij BS. Met picquote:
quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:05 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Hoeveel missies moet je spelen voordat je alle 3 de personages hebt vrijgespeeld?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is zeker overhyped, maar dat is een welbekend feit met alles wat je wilt hebben. Dat is hetzelfde met "Ik wil heel graag een Lamborghini Aventador", alleen zodra je hem hebt, dan is het al gauw gewoontjes.quote:Op zaterdag 14 september 2013 17:12 schreef Georges het volgende:
[..]
Hmm, interessant. "Stelt niet teleur' klinkt niet zo euforisch als ik had gedacht. Is de hype gerechtvaardigd in jouw ogen?![]()
Toen ik nog geen gameplay beelden gezien had was ik fucking hyper, toen ik wat leaks zag werd het minder, toen ik het spel speelde was het vrijwel verdwenen. Daarmee wil ik niet zeggen dat de ervaring niet ontzettend machtig is.
If not now, then when.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |