quote:Op zaterdag 14 september 2013 01:39 schreef interbellum het volgende:
ik heb me nog nooit terug getrokken
en heb alle vragen aan mij beantwoord voor zover ik weet
zo niet vraag het nog een keer
en ik insinueer niets ik vraag alleen iets
maar daar zijn we weer eerst lezen dan praten
No big deal, zeg je er heel bedreven bij, maar een kind kan op zijn vingers na tellen dat dat wel een big deal zou zijn...quote:waarom reageer je zo fel
ik heb nu al 3keer verteld dat ik er geen punt van maak
als ik verbaast ben over zijn kennis kan je dat ook positief opvatten
en pleit dat voor iemand niet tegen
misschien is hij wel bevriend of zelfs familie van v Vloten
of dat zo is maakt mij niet uit ik vraag het hem gewoon
no big deal
En wat zeg jij meteen:quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:39 schreef Antaris het volgende:
Zeer vaag allemaal. Ik geloof wel dat het allemaal geen zuivere koffie is.
Misschien kun je helpen... met het minder vaag maken van wat er gebeurd is: sex-orgieën, Pangermaanse cultus, eugenetische proeven olv FvV en zijn herenclubje???quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:53 schreef interbellum het volgende:
[..]
we proberen het wat minder vaag te maken
misschien kun je helpen
Nee, ik kan alleen afzeiken...quote:Op zaterdag 14 september 2013 01:42 schreef interbellum het volgende:
kom jij eens met iets zinnigs
of kan je alleen een ander afzeiken
of is het misschien niet geheimzinnig genoeg voor je
Nu jouw zelfkennis nog.quote:Op zaterdag 14 september 2013 01:48 schreef interbellum het volgende:
ik ben blij met je zelf kennis jongen!!!!!!
heb je wat gerookt of zo . hier kan ik echt geen touw aanvastknopenquote:Op zaterdag 14 september 2013 01:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
[..]
No big deal, zeg je er heel bedreven bij, maar een kind kan op zijn vingers na tellen dat dat wel een big deal zou zijn...
De conclusie kan slechts zijn dat je doelbewust aan het trollen bent...
Iemand die verder niet deelneemt aan de reeks en wrs toch eea gelezen heeft zegt:
[..]
En wat zeg jij meteen:
[..]
Misschien kun je helpen... met het minder vaag maken van wat er gebeurd is: sex-orgieën, Pangermaanse cultus, eugenetische proeven olv FvV en zijn herenclubje???
1) je bent gewoon zo'n oude (beetje verbitterde) dude van de werkgroep of aanverwanten, toch?quote:
Dat zal het zijn idd.quote:Op zaterdag 14 september 2013 01:56 schreef interbellum het volgende:
[..]
heb je wat gerookt of zo . hier kan ik echt geen touw aanvastknopen
gewoon wat moeilijke woorden op rijtje gezet
weet je zelf nog wel wat je eigenlijk bedoeld
-edit, niet schelden-quote:Op zaterdag 14 september 2013 01:59 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
1) je bent gewoon zo'n oude (beetje verbitterde) dude van de werkgroep of aanverwanten, toch?
2) je gelooft in het verhaal dat Couzy in zijn blog beschreef dan wel in varianten daarop, toch?
3) je kan het niet hebben dat dat verhaal wrs debunked gaat worden, toch?
4) en daarom probeer je o.a. de integriteit van DN, de man die een boek gaat uitbrengen waarin dat verhaal debunked gaat worden, aan te tasten, toch?
5) daarom kun je ook zo gretig de input gebruiken van argeloze users, die slechts oppervlakkig kennis maken met dat verhaal en dan roepen dat het wrs vaag en niet pluis is, toch?
6) en probeer je apologeten van DN ook op slinkse wijze op allerlei manieren aan te vallen, belachelijk te maken c.q. te impliceren, toch?
7) zo moeilijk is zelfkennis niet voor jou................. toch?
8) ouwe....
Joh, je komt zelf met insinuaties en half uitgekauwde mogelijkheden, die eventueel bewijzen zijn of niet en je beschuldigt mensen ervan dat ze hun argumenten niet kunnen onderbouwen Doorzichtigheid, misschien zou dat moeten behoren tot het pallet van je zelfkennis?quote:Op zaterdag 14 september 2013 02:07 schreef interbellum het volgende:
[..]
je kan je argumenten niet eens onderbouwen
Ben je al eerder actief geweest op dit forum?quote:Op zaterdag 14 september 2013 01:39 schreef interbellum het volgende:
ik heb me nog nooit terug getrokken en heb alle vragen aan mij beantwoord voor zover ik weetzo niet vraag het nog een keeren ik insinueer niets ik vraag alleen ietsmaar daar zijn we weer eerst lezen dan praten
Nou... ik was toch al die parachutist ? Ik zal eens aan mijn tante vragen of ze weet van een tweede undercoverman.quote:Op zaterdag 14 september 2013 00:49 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Dus Dissectienaald is bevriend met of familie van de Van Vlotens en in deel 4 geparachuteerd om aan damage control te doen voor de familie van Vloten???
That's frigging it?
Ik zou niet weten wat ik hier kan toevoegen. Ik moet het verhaal nogmaals goed doorlezen. Maar hoe wil je een priveclubje opdoeken als je totaal geen bewijs hebt. Ik las dat iemand hier aan zijn ouders zou vragen of zij iets meer weten (topic deel 1 of 2). Maar er blijven alleen maar getuigen over terwijl bewijs cruciaal is. Ik las laatst een boek Monaldi en sorti. Het boek heet Imprimatur. Het is een geschiedenisboek en gaat over 1686 en ook wereldleiders komen aan bod, zoals koning Willem. Het zijn duistere praktijken en dat zal altijd zo blijven.quote:Op zaterdag 14 september 2013 01:45 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
[..]
Iemand die verder niet deelneemt aan de reeks en wrs toch eea gelezen heeft zegt:
[..]
En wat zeg jij meteen:
[..]
... met het minder vaag maken van wat er gebeurd is: sex-orgieën, Pangermaanse cultus, eugenetische proeven olv FvV en zijn herenclubje???
nee ik ben niet eerder actief geweest op dit forumquote:Op zaterdag 14 september 2013 09:07 schreef lxhkrd het volgende:
[..]
Ben je al eerder actief geweest op dit forum?
Waar zijn de wolven van wodan?
Heb je serieus alle 25 voorliggende delen gelezen, voordat je met de link naar Eldermans kwam?
Misschien is DN wel even met andere dingen bezig en moet je even patiens hebben interbellum.quote:Op zaterdag 14 september 2013 11:41 schreef interbellum het volgende:
het leuke van mensen is dat ze altijd het zelfde reageren op bepaalde situaties
even rammelen met de zak en je weet wie met wie samen werken
maar mijn vragen voor DN zijn nog niet beantwoord
en nu graag alleen DN reageren aub
Wat vind je moeilijk aan tinypic?quote:Op zaterdag 14 september 2013 14:33 schreef interbellum het volgende:
ik zoek nog steeds naar een makkelijke manier om foto's hier te plaatsen
ik heb tinypic geprobeerd maar vond het niet echt makkelijk
Iedereen mag reageren wanneer ie wil op fora.quote:Op zaterdag 14 september 2013 14:29 schreef interbellum het volgende:
je hebt gelijk
maar zolang hij niet reageert blijven anderen zich er mee bemoeien
we zullen zien
Het is een openbaar forum. Iedereen die een bijdrage wil leveren mag en kan een bijdrage leveren. Wil je alleen dat DN reageert, stuur hem dan een PM of DM.quote:Op zaterdag 14 september 2013 14:29 schreef interbellum het volgende:
je hebt gelijk
maar zolang hij niet reageert blijven anderen zich er mee bemoeien
we zullen zien
gewoon reageren mag jaquote:Op zaterdag 14 september 2013 14:54 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Iedereen mag reageren wanneer ie wil op fora.
Mail iemand privé als je geen reacties wilt van anderen.
mail hem dan privé...quote:Op zaterdag 14 september 2013 14:56 schreef interbellum het volgende:
[..]
gewoon reageren mag ja
maar antwoorden voor iemand anders vind ik niet goed
Sorry, ik was in de war met iemand anders.. Als het nou niet lukt met die foto's, ik heb al eerder aan mensen mijn diensten aangeboden (en uitgevoerd) om ze te plaatsten.quote:Op zaterdag 14 september 2013 11:27 schreef interbellum het volgende:
[..]
ik heb het nooit over wolven gehad dus dat zou ik niet weten
?? Volgens is het merendeel van de deelnemers onafhankelijk, er blijven natuurlijk voorkeuren voor stijl en het aangehangen geloof.quote:Op zaterdag 14 september 2013 11:41 schreef interbellum het volgende:
even rammelen met de zak en je weet wie met wie samen werken
bedankt voor je aanbodquote:Op zaterdag 14 september 2013 15:46 schreef lxhkrd het volgende:
[..]
Sorry, ik was in de war met iemand anders.. Als het nou niet lukt met die foto's, ik heb al eerder aan mensen mijn diensten aangeboden (en uitgevoerd) om ze te plaatsten.
forumfok123@gmail.com
Doe uw keus.
[..]
?? Volgens is het merendeel van de deelnemers onafhankelijk, er blijven natuurlijk voorkeuren voor stijl en het aangehangen geloof.
He kennen jullie elkaar? Ben jij diegene die genoemd word als de man met de prikstok??quote:Op zaterdag 14 september 2013 19:06 schreef Inquisator het volgende:
Inderdaad, waarbij ik mij steeds weer afvraag hoe het toch komt dat ' bromnen' die zich bij ons aanmelden met hoegenaamde relevante interessante info mbt HRH, bij het doorvragen daarover even snel weer afhaken.
Tja, doorvragen tot op het ' bot' zit nu eenmaal in mijn aard als onderzoeker.
Als je spreekt over bronnen bij ONS aanmelden ben jij dus iemand van de werkgroepquote:Op zaterdag 14 september 2013 19:06 schreef Inquisator het volgende:
Inderdaad, waarbij ik mij steeds weer afvraag hoe het toch komt dat ' bromnen' die zich bij ons aanmelden met hoegenaamde relevante interessante info mbt HRH, bij het doorvragen daarover even snel weer afhaken.
Tja, doorvragen tot op het ' bot' zit nu eenmaal in mijn aard als onderzoeker.
Wat je typt klinkt interessant maar kan je het ook in normaal nederlands vertellen rechercheur de cock met of zonder cockquote:Op zaterdag 14 september 2013 19:23 schreef Inquisator het volgende:
Uitstekend geconcludeerd.
Behalve dat ik niet de kans kreeg het betreffende bot nader te determineren, paste de geduide vindplaats op geen enkele wijze in ons onderzoekskader van evt. locaties PD.
zo is het niet gegaanquote:Op zaterdag 14 september 2013 19:06 schreef Inquisator het volgende:
Inderdaad, waarbij ik mij steeds weer afvraag hoe het toch komt dat ' bromnen' die zich bij ons aanmelden met hoegenaamde relevante interessante info mbt HRH, bij het doorvragen daarover even snel weer afhaken.
Tja, doorvragen tot op het ' bot' zit nu eenmaal in mijn aard als onderzoeker.
Als ik goed zie lijkt het een achterpoot van een hert, nog meer botten gevonden in de buurt daarvan ?quote:Op zaterdag 14 september 2013 19:39 schreef lxhkrd het volgende:
Hierbij de foto, aangeleverd door interbellum.
[ afbeelding ]
Bedankt voor de foto!
Zo ziet er luguber uit die foto. Lagen er nog meer botten??[quote:Op zaterdag 14 september 2013 19:43 schreef jolti het volgende:
quote][ afbeelding ] Op zaterdag 14 september 2013 19:39 schreef lxhkrd het volgende:
Hierbij de foto, aangeleverd door interbellum
PD? Wie is dat nu weer?quote:Op zaterdag 14 september 2013 19:23 schreef Inquisator het volgende:
Uitstekend geconcludeerd.
Behalve dat ik niet de kans kreeg het betreffende bot nader te determineren, paste de geduide vindplaats op geen enkele wijze in ons onderzoekskader van evt. locaties PD.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |