maar die staat al te steigeren om zich aan saab vast te leggenquote:Op vrijdag 13 september 2013 00:25 schreef loveli het volgende:
[..]
Ze zijn nog getrouwd, Sylvie is officieel mevrouw Van der Vaart.
En als je die lijn doortrekt, heeft Raf een buitenechtelijke affaire met Saab.
Zal wel gezinsuitbreiding wordenquote:Op vrijdag 13 september 2013 00:28 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
maar die staat al te steigeren om zich aan saab vast te leggen
wat eigenlijk idioot snel is. waarom die haast in vredesnaam?
Die pagina ook die ze in de Grazia heeft. Een totaal nietszeggende pagina vol verkapte reclame voor dure kleding.quote:Op donderdag 12 september 2013 23:08 schreef Andromache het volgende:
nou! dan denk ik: 'moet ze dit vermelden i.v.m. reclame of denkt ze oprecht dat men deze merken interessant vindt?'
QFTquote:Op donderdag 12 september 2013 22:42 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
jemig dat is echt een stuk leer met ogen
Kan 'ie niet. Zij heeft, ook na scheiding, gewoon het recht om zijn naam te blijven gebruiken. Ze heeft er ook alle belang bij dat te blijven doen.quote:Op vrijdag 13 september 2013 00:17 schreef flanken het volgende:
Wat ik hoop dat Rafael tegen Sylvie zegt ik wil dat je mijn achternaam niet meer gebruikt.
Wie is Sylvie meis dat is toch onbekender
Volgens mij heeft zij geen achternaam meer nodig inmiddels. Wat heeft dat kind zichzelf kapot gemaakt zegquote:
Op vrijdag 13
september 2013 05:55 schreef
miss_dynastie het
volgende:
[..]
Kan 'ie niet. Zij heeft, ook na scheiding, gewoon het recht om zijn naam
te blijven gebruiken. Ze heeft er ook alle belang bij dat te blijven
doen.
Gewoon S.M. doen dan? Ik zeg: klinkt niet slechtquote:Op vrijdag 13 september 2013 07:08 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Volgens mij heeft zij geen achternaam meer nodig inmiddels. Wat heeft dat kind zichzelf kapot gemaakt zeg
Op/na afloop van deze bruiloft zouden Estelle en Raf het samen meer dan leuk hebben gehad.quote:Op vrijdag 13 september 2013 07:58 schreef WRH het volgende:
op de trouwfoto van Dani natuurlijk ook weer meisje Gullit en Oerlemans, net als bij de foto's van de verjaardag van Estelle, zag je ook het hele kliekje.
nou idd. het is maar goed dat ik gisteren en vandaag bij de tandarts moet zijn. kan ik op mijn gemak bijlezenquote:Op vrijdag 13 september 2013 07:10 schreef mascara-klodder het volgende:
En wat is het stil gebleven trouwen vanuit het andere kamp. Valt me tegen. Heb net 9 pagina's ofzo bij moeten lezen en helemaal niks
What!?!quote:
Op vrijdag 13
september 2013 08:09 schreef
Copycat het
volgende:
[..]
Op/na afloop van deze bruiloft zouden Estelle en Raf het samen meer dan
leuk hebben gehad.
Nee hoor je moet zeggen wat je wil zeggen, ik gaf alleen aan hoe ik de dingen zag, als jij dat opvat als een aanval dan mijn welgemeende excuses.quote:Op donderdag 12 september 2013 19:36 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Ow Tjee... zeg ik iets verkeerd?![]()
Ja, het kost wat, maar dan hoef je iig geen whatsapp op je telefoon te installeren.quote:Op vrijdag 13 september 2013 09:48 schreef Idisrom het volgende:
Moeder en dochter houden zo nog contact met elkaar via de Privé?
Nou weet je.... eigenlijk hoop ik dat niet.quote:Op vrijdag 13 september 2013 10:31 schreef TheVulture het volgende:
Er komt een moment dat die Nanny uit de school gaat klappen... mark my words
Dan zegt ze dat Rafael als eerste sloeg.quote:Op vrijdag 13 september 2013 10:31 schreef TheVulture het volgende:
Er komt een moment dat die Nanny uit de school gaat klappen... mark my words
Mooi gezegd en mee eens! Voor Damian hoop ik idd ook dat zij niets zegt! Voor ons daarentegen....quote:Op vrijdag 13 september 2013 10:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou weet je.... eigenlijk hoop ik dat niet.
Want zij is de enige die Damian al vanaf zijn geboorte kan vertrouwen, al die mensen die om z'n ouders heenhangen verdwijnen na verloop van tijd weer, en vaak zullen zijn ouders (indirect) de oorzaak van hun verdwijnen zijn, de nanny is de enige die werkelijk aan de kant van Damian lijkt te staan, zonder te kiezen voor of tegen een van de ouders (of hun aanhang).
Het zou voor hem wel zo prettig zijn als de nanny ook degene zou blijven die hij kan vertrouwen.
Nou...ik zat van de week op Dorte's facebook, die is dus wel bevriend met mama van der Vaart en Fernando en nog meer van der Vaartjes, maar er staat geen Meis tussen (terwijl ik nu de facebook-pagina van Daniel Meis aan het bekijken ben).quote:Op vrijdag 13 september 2013 10:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou weet je.... eigenlijk hoop ik dat niet.
Want zij is de enige die Damian al vanaf zijn geboorte kan vertrouwen, al die mensen die om z'n ouders heenhangen verdwijnen na verloop van tijd weer, en vaak zullen zijn ouders (indirect) de oorzaak van hun verdwijnen zijn, de nanny is de enige die werkelijk aan de kant van Damian lijkt te staan, zonder te kiezen voor of tegen een van de ouders (of hun aanhang).
Het zou voor hem wel zo prettig zijn als de nanny ook degene zou blijven die hij kan vertrouwen.
Je kunt iemand toch ook op FB hebben om op de hoogte te blijven?quote:Op vrijdag 13 september 2013 10:40 schreef kvd het volgende:
[..]
Nou...ik zat van de week op Dorte's facebook, die is dus wel bevriend met mama van der Vaart en Fernando en nog meer van der Vaartjes, maar er staat geen Meis tussen (terwijl ik nu de facebook-pagina van Daniel Meis aan het bekijken ben).
Of de familie Meis wil niks met Dorte te maken hebben, of andersom...
Dat kan zeker. Het viel me alleen op...quote:Op vrijdag 13 september 2013 10:43 schreef Leandra het volgende:
[..]
Je kunt iemand toch ook op FB hebben om op de hoogte te blijven?
Niet alleen omdat je werkelijk bevriend bent.
Maar ongeacht of de Meisjes zich te goed voelen voor de nanny, denk ik dat Sylvie echt wel beter weet dan de nanny tegen zich in het harnas jagen.
Ik heb geen idee, ik ging natuurlijk wel kijken, maar als tweede bericht las ik iets van: 'hey silvie, ken ik jouw nog een mooie villa verkopen?' Of iets in die geest en toen vond ik het wel weer best en ben weer vertrokken.quote:Op vrijdag 13 september 2013 10:46 schreef Leandra het volgende:
Doet Sylvie nog wel wat met FB dan? Want op twitter is het stiller dan stil sinds 1 januari.
jaquote:Op vrijdag 13 september 2013 10:51 schreef kvd het volgende:
Zijn dit de kindjes Boulahrouz op de achtergrond?
[ afbeelding ]
Ah, je lacht weerquote:Op vrijdag 13 september 2013 11:00 schreef alors het volgende:
[..]
Die stond nog op de automatische PI.
Waarom accepteert Sylvie onbekenden als vrienden? Oh wacht..... aandachtquote:Op vrijdag 13 september 2013 10:45 schreef conleche het volgende:
Over FB gesproken, ik zag gister vanuit mijn rechterooghoek dat 1 van mijn vrienden vrienden was geworden met Sylvie. Ik heb ze om minder ontvriend.
Dat doen echt alle BN-ersquote:Op vrijdag 13 september 2013 11:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Waarom accepteert Sylvie onbekenden als vrienden? Oh wacht..... aandacht
Serieus?quote:Op vrijdag 13 september 2013 11:09 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat doen echt alle BN-ers
Soms/vaak hebben ze dan een publiek account en een privé account.
Zou je die kant-en-klare glimlach ergens kunnen kopen?quote:Op vrijdag 13 september 2013 11:21 schreef Tuinfluitert het volgende:
Reacties op Dromenbal.
http://www.bild.de/unterh(...)e-32367570.bild.html
[ afbeelding ]
Fascinerendquote:Op vrijdag 13 september 2013 11:21 schreef Tuinfluitert het volgende:
Reacties op Dromenbal.
http://www.bild.de/unterh(...)e-32367570.bild.html
[ afbeelding ]
Bedoelen ze daar nu zo'n erotisch eitje op batterijen mee?quote:Aber Promis finden: „Sie hat Eier in der Hose!
Zo groot als struisvogeleieren!quote:Op vrijdag 13 september 2013 11:59 schreef She-Wolf het volgende:
Betekent het niet zoiets als "ballen hebben"?
Als ik deze site mag geloven: http://www.redensarten-in(...)spalte%5B%5D=rart_ouquote:Op vrijdag 13 september 2013 11:59 schreef She-Wolf het volgende:
Betekent het niet zoiets als "ballen hebben"?
Oh... ja! En Sylvie heeft aan één zo'n eitje niet genoeg, die stopt met gemak zeven of acht van die erotische Eier weg, en als je dat weet, ga je heel anders kijken naar de bevallige manier waarop ze over die rode loper heupwiegtquote:Op vrijdag 13 september 2013 11:57 schreef Copycat het volgende:
[..]
Bedoelen ze daar nu zo'n erotisch eitje op batterijen mee?
1 foto, 2 meningen: het raden naar de beroemde SylRafSab-foto gaat verder. Nadat MaMeis onlangs beweerde dat het trio op kerstdag vrolijk/vertrouwd had geposeerd, komt nu Sabia in Bild aan het woord. ZIJ vertelt een heel ander verhaal - en levert bewijs met/van haar mobieltje.quote:1 Foto, 2 Meinungen: Das Rätselraten um das berühmte Dreier-Bild von Sylvie van der Vaart (35), Noch-Ehemann Rafael (30) und seiner Neuen Sabia Boulahrouz (35) geht weiter. Nachdem Sylvies Mutter Rita Meis jüngst behauptete, das Trio hätte am Weihnachtstag so fröhlich-vertraut posiert, meldet sich nun Sabia in BILD zu Wort! SIE erzählt eine ganz andere Geschichte – und liefert den Handy-Beweis!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |