probeer gewoon een keer. Ik heb ook hele volle lippen en het maakt niet zoeloequote:Op woensdag 11 september 2013 20:32 schreef Bortecinem het volgende:
Ik heb grote ogen en dikke lippen () dus als ik mijn ogen donker maak wordt het iets te veel als ik ook nog eens mijn lippen kleur - maakt niet uit hoe subtiel het is. Mijn lippen laat ik dus vrij.
Wangetjes, net onder ogen.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:34 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
waarvoor gebruik jij highlighter trouwens.
Het geeft je een gezonde glow zeg maar. Maar wel echt maar een beetje gebruiken.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:36 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
waarvoor is het bedoeld dan?
Oh oke. Ik weet niet of je bekend bent met Lush. Maar dat is ook echt tof .quote:Op woensdag 11 september 2013 20:36 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Het geeft je een gezonde glow zeg maar. Maar wel echt maar een beetje gebruiken.
Ik gebruik het heel soms.
Jawel maar het zit hier niet in de buurt. Verder heb ik een droge huid dus gebruik weinig douchespul.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:38 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
Oh oke. Ik weet niet of je bekend bent met Lush. Maar dat is ook echt tof .
Word je dik van.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:41 schreef Che_ het volgende:
Oreo's, Milka en Toblerone in ijsbakjes
uit china? ik hou van lush.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:38 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Jawel maar het zit hier niet in de buurt. Verder heb ik een droge huid dus gebruik weinig douchespul.
Voor mijn gezicht gebruik ik maskers uit China.
Ik heb haar eerder op TV gezien.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:42 schreef WammesWaggel het volgende:
TURKEN IN DE MEDIA
Vanavond op Ned 3 om 21.10
The Undeatables is een BNN programma waar jongeren met een gebrek, opzoek gaan naar de ware liefde. En al ligt kandidaat Birsen niet helemaal goed in de markt wegens haar autisme, ze heeft de liefdes lat hoog gelegd. Birsen wil maar één ding. Een witte Turk!...
Zie ook de docu over Birsen
http://www.npo.nl/programmas/NPS_1229377
Lees ook eens de Twitter van Birsen
https://mobile.twitter.com/autistic_birsen
Einde bericht
MyBeayDiaries. Kan niks tegen op.quote:Op woensdag 11 september 2013 20:43 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
uit china? ik hou van lush.
To cover it?quote:Op woensdag 11 september 2013 20:48 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Oh ik niet. Daarom smeer ik liever make-up.
oh tofquote:Op woensdag 11 september 2013 20:46 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
MyBeayDiaries. Kan niks tegen op.
jeetje.. goeie vraag, ik heb em al wat jaartjes staan in mijn onderschrift ik kwam deze quote tegen in dit boek http://www.antiqbook.com/(...)nr=103848&o=bri&l=nl hij had behoorlijk indruk gemaakt op me toen, het boek sowieso, maar kennelijk ook deze quote aangezien ik em er nog steeds heb staan, in het boek onderbouwt ghazali dat elke vorm van liefde die wij mensen kennen onze ego dient, met uitzondering van de liefde voor godquote:Op woensdag 11 september 2013 19:42 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
Slayage; je hebt een mooi onderschrift. Wat betekent het voor jou?
dank je.quote:Op woensdag 11 september 2013 21:14 schreef Slayage het volgende:
[..]
jeetje.. goeie vraag, ik heb em al wat jaartjes staan in mijn onderschrift ik kwam deze quote tegen in dit boek http://www.antiqbook.com/(...)nr=103848&o=bri&l=nl hij had behoorlijk indruk gemaakt op me toen, het boek sowieso, maar kennelijk ook deze quote aangezien ik em er nog steeds heb staan, in het boek onderbouwt ghazali dat elke vorm van liefde die wij mensen kennen onze ego dient, met uitzondering van de liefde voor god
maar als antwoord op je vraag:
ik denk dat het een herinnering is voor mezelf, zodat ik mezelf niet kwijt raak in het vergankelijke wereldlijke bestaan, deze wereld is maar tijdelijk en onze ware plaats is bij de schepper, cennet is een feit, cehennem is een feit, dien ik god, omdat ik zo graag naar cennet wil? houd ik afstand van haram, omdat ik cehennem vrees?
ik denk dat ik bevestigend moet antwoorden op beide vragen, maar ik onderstreep ook het tweede stukje van de quote en dan met name: het verlangen (misschien omdat het makkelijker te beschrijven is voor mij), ik ben zelf in 2007 naar hadj geweest en heb toen mogen ervaren hoe het voelt om antwoord te geven op een roeping gods, de hacis antwoorden op die roeping met: leb-beyk allahumme leb-beyk, "hier ben ik, mijn heer, hier ben ik", ik heb voor het eerst toen de aanwezigheid van god gevoeld en dat gevoel was een gevoel van: op je plaats zijn, een gevoel van: "belonging",een gevoel van "ik hoor hier thuis en nergens anders", ik heb dat gevoel nooit eerder gehad
ik was een keer in mescidi nebevi, het was of heel laat of heel vroeg, de moskee was op dat moment heel sereen en niet druk bezocht, ik was in salaat en dat gevoel van "thuis" zijn, dat ik beschreef, voelde ik heel sterk op dat moment, echter op een gegeven moment bedacht ik me dat mijn aanwezigheid daar slechts tijdelijk was, de gedachte dat ik binnenkort afscheid moest nemen van de plek waar ik me voor het eerst ooit "thuis" voelde deed mij zoveel pijn dat ik tijdens de salaat begon te janken en te janken en te janken, ik had sinds het overlijden van mijn vader 17 jaar geleden niet zo hard gehuild.
En daar zit ik dan achter mijn pc op fok! nog steeds verlangend naar dat gevoel van thuis zijn, wetende dat het gevoel van thuis zijn in deze wereld slechts tijdelijk is of kan zijn, maar het echte blijvende gevoel van thuis zijn pas komt na je heengaan.
Om c.s. lewis te quoten, "Human history is the long terrible story of man trying to find something other than God which will make him happy."
Om vervolgens de cirkel rond te maken met Rumi: "Whatever I was looking for was always you."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |