Al tijden??quote:Op woensdag 11 september 2013 11:42 schreef Rachilda het volgende:
[..]
geloof ik ook hoor
Op de oude twitter van Sylvie kan je zien dat Sabia al tijden heel happy rond Sylvie aan het rondhangen was. Sabia gedroeg zich als een voorbeeld BFF.
Nu is dat helemaal 100% omgedraaid, sinds ze (in het openbaar) met Raf is, is er niks meer van de vriendschap over. Waar zij voorheen continue berichtjes twitterde van "proud of you Sy" and "love you"en blablabla is daar volgens Sabia niks meer van over. Ik vind Sabia nog steeds een eng en onbetrouwbaar persoon. Eerst (zogenaamd) helemaal achter iemand staan en vervolgens...eh toch maar niet...jaja
Ik vind dit een typisch voorbeeld van een vrouw die al langer een plan had, plan was om Raf aan de haak te slaan, met of zonder moddergooien. Het is dus "met moddergooien" geworden.
Ooh Zarka!quote:Op woensdag 11 september 2013 11:45 schreef Greys het volgende:
[..]
Zarka is in dit draadje op magische wijze Willy geworden.
Ik heb het waarom ook even gemist, maar tis zo
ja al tijden, wanneer dat precies was weet ik ook niet, houd het allemaal niet zo goed bij, maar het is wel al tijden, zoek maar even de oude twitter van Sylvie op, of de twitter van Sabia, vrij veel berichten en foto'squote:Op woensdag 11 september 2013 11:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Al tijden??
Waar zie jij Sabia buiten het EK/WK om op Sylvie d'r twitter voor Raf weer naar Hamburg ging?
Euhm...van zichzelf denk ikquote:Op woensdag 11 september 2013 11:44 schreef Greys het volgende:
[..]
'open hoeven te doen'.
Van wie moest ie dat dan?
Als ik jou iets in vertrouwen vertel, MOET jij dat dan ook met de buitenwereld delen?
Nee toch?
Maar je kon merken dat Sylvie ook alles behalve blij was met zijn interview, toch?quote:Op woensdag 11 september 2013 11:48 schreef kvd het volgende:
[..]
Euhm...van zichzelf denk ik
Hoeven is misschien niet het goede woord, maar kom ook niet op een beter woord.
Als hij zijn mond had gehouden, dan denk ik dat Sabia (voorlopig) ook niks had verteld
maar zo gaat dat toch in relaties....op het moment dat Sylvie een relatie heeft met de fransman dan vertelt ze hem toch het een en ander...dat is toch normaal.quote:Op woensdag 11 september 2013 11:48 schreef kvd het volgende:
[..]
Euhm...van zichzelf denk ik
Hoeven is misschien niet het goede woord, maar kom ook niet op een beter woord.
Als hij zijn mond had gehouden, dan denk ik dat Sabia (voorlopig) ook niks had verteld
omdat Sabia gewoon een achterbakse griet is.quote:Op woensdag 11 september 2013 11:50 schreef Greys het volgende:
[..]
Maar je kon merken dat Sylvie ook alles behalve blij was met zijn interview, toch?
Want hij haalde haar net zo hard onderuit als Sabia.
Dus waarom Sabia het dan Sylvie verwijt dat hij zijn mond open deed snap ik niet...
"Ja dan had ze hem maar nooit iets moeten vertellen". Mjah, ik denk eerlijk gezegd niet dat Syl ooit had verwacht dat Zarka zich tot een interview zou laten verleiden.
Nee hoor hij was slechts ''een doekje voor het bloeden''. Niets meer en niets minderquote:Op woensdag 11 september 2013 11:50 schreef Rachilda het volgende:
[..]
maar zo gaat dat toch in relaties....op het moment dat Sylvie een relatie heeft met de fransman dan vertelt ze hem toch het een en ander...dat is toch normaal.
Dat doe ik ook...dan heb je het wel over je ex relaties, hoe dat is begonnen, hoe dat is uitgegaan, over je BFF, of je ex-BFF enz.enz. Dat is toch niet zo raar...dat hij daar vervolgens mee aan de haal gaat is een ander verhaal. Sylvie had haar mond niet kunnen houden, het was immers haar vriend, dan vertel je wel eens wat
ja, haha, dat laatste is waarquote:Op woensdag 11 september 2013 11:51 schreef Suusje79 het volgende:
Lees al tijden mee maar vond het niet nodig om te reageren maar jeetje.... Dat die moeder zich er nu ook mee bemoeid... En dan ontkennen dat ze vreemdgegaan is! Alsof je dat als dochter tegen je moeder gaat vertellen!
quote:Op woensdag 11 september 2013 11:52 schreef Laysa het volgende:
[..]
Nee hoor hij was slechts ''een doekje voor het bloeden''. Niets meer en niets minder
Ja.... allemaal van na 10 oktober.quote:Op woensdag 11 september 2013 11:48 schreef Rachilda het volgende:
[..]
ja al tijden, wanneer dat precies was weet ik ook niet, houd het allemaal niet zo goed bij, maar het is wel al tijden, zoek maar even de oude twitter van Sylvie op, of de twitter van Sabia, vrij veel berichten en foto's
Zégt haar moeder nuquote:Op woensdag 11 september 2013 11:52 schreef Laysa het volgende:
[..]
Nee hoor hij was slechts ''een doekje voor het bloeden''. Niets meer en niets minder
Alles voor de fotoquote:Op woensdag 11 september 2013 11:57 schreef Greys het volgende:
[..]
Zégt haar moeder nuEn die neem ik eerlijk gezegd niet al te serieus, want moeders nemen het (logisch!
) voor hun kinderen op.
Met een one night stand-doekje ga je geen slotje aan een liefdesbrug hangen, toch?
Dat noemen we tegenwoordig een Touriyaatjequote:Op woensdag 11 september 2013 11:54 schreef Leandra het volgende:
Ja.... allemaal van na 10 oktober.Nou, poeh poeh, wat hangt Sabia al tijden om Sylvie heen.... precies vanaf het moment dat Sylvie weer naar Hamburg kwam.God verhoede dat ze zelf de vriendschap weer aangewakkerd heeft ivm haar verhuizing, dat zal toch niet?
Die uiteraard puur toevallig vanuit een rondvaartboot werd genomen.... tot er ook op de brug foto's bleken te zijn gemaaktquote:
dat begrijp ikquote:Op woensdag 11 september 2013 11:53 schreef Laysa het volgende:
[..]
Ik ben het dus niet met je eens...
al langer dan na 10 oktoberquote:Op woensdag 11 september 2013 11:54 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja.... allemaal van na 10 oktober.
Nou, poeh poeh, wat hangt Sabia al tijden om Sylvie heen.... precies vanaf het moment dat Sylvie weer naar Hamburg kwam.
God verhoede dat ze zelf de vriendschap weer aangewakkerd heeft ivm haar verhuizing, dat zal toch niet?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |