zelf zag ik maar 2 kleine dorpjes extraquote:Op dinsdag 10 september 2013 13:03 schreef Tropanzia het volgende:
1 groot dorp. En 3 kleine dorpjes extra.
Het is ook moeilijk om in te schatten hoe groot Los Santos daadwerkelijk gaat worden omdat je de verhoudingen niet weet. In eerste opzicht lijkt het klein, maar ik denk dat je gelijk hebt.quote:Op dinsdag 10 september 2013 13:00 schreef JessedeK het volgende:
[..]
Deze los santos is net zo groot als alle steden van gta sa bij elkaar.
en dan heb ik het alleen nog maar over de stad
Dit is alleen LS centralquote:Op dinsdag 10 september 2013 13:05 schreef lord_bono het volgende:
[..]
Het is ook moeilijk om in te schatten hoe groot Los Santos daadwerkelijk gaat worden omdat je de verhoudingen niet weet. In eerste opzicht lijkt het klein, maar ik denk dat je gelijk hebt.
Bullshit.quote:Op dinsdag 10 september 2013 13:00 schreef JessedeK het volgende:
[..]
Deze los santos is net zo groot als alle steden van gta sa bij elkaar.
en dan heb ik het alleen nog maar over de stad
Ik verwijs je door naar de post boven jequote:
Als je de snelweg als referentie pakt dan lijkt het alsnog heel klein.quote:Op dinsdag 10 september 2013 13:08 schreef JessedeK het volgende:
[..]
Ik verwijs je door naar de post boven je
quote:"Just how big is this world? Art director Aaron Garbut crunched the math. When you include interior and exterior spaces together, Los Santos is bigger than the worlds of Red Dead Redemption, San Andreas, and Grand Theft Auto IV combined, with room to spare."
En als je echt in het centrum van de stad staat, ervaar je het volgens mij ook als een hele grote stadquote:Op dinsdag 10 september 2013 13:07 schreef kaos- het volgende:
Je ziet op de map ook veel hoofdwegen, de kleine straatjes staan er niet duidelijk op.
De map gaat een heel stuk groter worden dan de meesten hier denken.
quote:
Dat tikt ook wel aan hè als je de onderwatermap er ook bij pakt.quote:
Uiteindelijk weet je het pas als je het spel speelt natuurlijk. Maar als ik de screenshots bekijk zie ik zoveel verschillende landschappen, en een screen met een gigantisch uitzicht over het centrum van LS die in de spoiler staatquote:Op dinsdag 10 september 2013 13:09 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Als je de snelweg als referentie pakt dan lijkt het alsnog heel klein.
Laat ik het anders zeggen; mijn eerste gedacht was; wat lijkt het klein.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.All The Power Is In The Hands, Of The People Rich Enough To Buy It
-Joe Strummer (1952-2002)
Niet leesbaar.quote:Op dinsdag 10 september 2013 13:05 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
zelf zag ik maar 2 kleine dorpjes extra,
edit
je hebt gelijk, zie de 3e nu ook
Sandy Shores, Grapeseed en links boven bij het water?
En developers liegen noooooit.quote:
Als hij in plaats van alleen de grondoppervlakte ook de waterinhoud meetelt dan kom je er heel makkelijk aan met een 'niet zo grote' map.quote:
Nou ja ben blij dat ze jou hebben, iemand die blind geloof heeft in developers. Hoeven ze geen geld uit te geven aan mensen die positief praten op fora.quote:
Misschien is hij dat wel.quote:Op dinsdag 10 september 2013 13:21 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Nou ja ben blij dat ze jou hebben, iemand die blind geloof heeft in developers. Hoeven ze geen geld uit te geven aan mensen die positief praten op fora.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://gtaforums.com/topi(...)trategy-guide/page-4
Zet dan ff in een spoiler.quote:Op dinsdag 10 september 2013 13:23 schreef lord_bono het volgende:
[ afbeelding ]
http://gtaforums.com/topi(...)trategy-guide/page-4
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |