Het is ook moeilijk een chain te krijgen met golden cookies, met red cookies daarentegen gaat het makkelijker. (Had net weer een volle van 13quote:Op zondag 8 september 2013 23:31 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ah, ik heb alleen de bovenste 3 nog maar gehaden dan 2x de Lucky en 2x de bovenste Frenzy
Nou, dan ga je toch lekker naar je stomme simsquote:Op zondag 8 september 2013 23:36 schreef Moira. het volgende:
Ahsojaa!
Hoewel ik er wel weer even klaar mee benga wel ff simsen ofzo
Ja, zijn van die fases hequote:Op zondag 8 september 2013 23:41 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Nou, dan ga je toch lekker naar je stomme sims
Oké ik heb het ook wekenlang gespeeld
quote:Op maandag 9 september 2013 00:48 schreef JochemP het volgende:
Wilde net gaan slapen maar kreeg nog net een Frenzy waardoor ik nu de Get Lucky heb eindelijk
oh man, je ui!quote:Op zondag 8 september 2013 20:54 schreef GekkePoes het volgende:
Ik heb gereset op 2Tc nu heb ik 47 heavenly chips en dat x 5%Cps
(Soft reset, de harde reset ben je ook de achievements kwijt)
maar waarom heb je dan niet een save file geimporteerd naar je werkcomputerquote:Op maandag 9 september 2013 09:37 schreef Fopje het volgende:
Mijn computer staat uit en ik zit op mijn werkelke seconde doet pijn.
Mijn PC is vannacht op standby gegaan. Lekker lullig.quote:Op maandag 9 september 2013 09:37 schreef Fopje het volgende:
Mijn computer staat uit en ik zit op mijn werkelke seconde doet pijn.
Ditquote:Op maandag 9 september 2013 09:48 schreef Etcetera het volgende:
Ik sla mijn save file op in m'n Gmail
Ja dacht je nou echt dat je er misschien mee kon stoppen maar toch hier kon gaan posten?quote:Op maandag 9 september 2013 09:50 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
Dit
nog niet geklikt trouwens vandaag, maar door het topic krijg ik er toch weer zin in
Op mijn werk ga ik dit niet doenquote:Op maandag 9 september 2013 09:46 schreef HaywoodJablome het volgende:
[..]
maar waarom heb je dan niet een save file geimporteerd naar je werkcomputer
of staat die ook uit?
Ik zou hem echt in elkaar stompen.quote:Op maandag 9 september 2013 09:49 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Mijn PC is vannacht op standby gegaan. Lekker lullig.
Die koekjes bakken zichzelf niet he.quote:Op maandag 9 september 2013 11:10 schreef d4v1d het volgende:
Laten jullie je pc aan staan?
Ik ben nu net begonnen en heb pas 54 cps![]()
Dan zet je hem toch overdag aan?quote:Op maandag 9 september 2013 11:11 schreef Fopje het volgende:
[..]
Die koekjes bakken zichzelf niet he.
het schiet ook niet zo erg op, want zelfs ik ga niet 3 minuten achter elkaar naar het scherm zitten kijken, en mocht ik heel toevallig een koekje langs zien komen en ik klik en het is een x7, dan ga ik al helemaal niet als een achterlijke op die muis zitten rammen zoals ik thuis doequote:Op maandag 9 september 2013 11:09 schreef Fopje het volgende:
[..]
Op mijn werk ga ik dit niet doenWel zat tijd voor trouwens. Maar als ik daar aan ga beginnen gaat het al snel uit de hand lopen vrees ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |